Current language: Türkçe
  • Location Based Entertainment - Theme Park

Eğlence – Ciddi bir iştir

Eğlence – Ciddi bir iştir

Sürükleyici deneyimler, büyük oyuncuların öncülük etmesiyle eğlence endüstrisinde patlamaya hazırlanıyor. Dijitale doğmuş neslin kalplerini ve zihinlerini yakalamak için en son cazibe merkezleri iki şey olmalıdır:

Ziyaretçilerin katılabileceği, bağlanabileceği, dokunabileceği ve kontrol edebileceği harika sürükleyici deneyimler & çevrimiçi dünyadaki arkadaşlarınıza ve ailenize sosyal medya üzerinden anında yayınlanabilecek paylaşılabilir deneyimler.

Illuminarium

Panasonic'in önde gelen teknoloji ortağınız olmasının dört nedeni

Projeksiyon aralığı

 

En son sürükleyici deneyimler, kitleyi eğlendirmek için yepyeni seviyelerde harikalar sunmalıdır. Panasonic, 50.000lm'ye kadar geniş projeksiyon özellikleriyle bir sonraki aşamayı planlarken en iyi teknoloji ortağıdır.

Projeksiyon aralığı
Kısa atış lenslerle sürükleyici deneyim uygulaması

Her durum için lensler

 

Panasonic'in çeşitli lens portföyünü kullanarak ziyeretçilerin hayal gücünü hayata geçirin ve onları aksiyonun merkezine koyun. Yüksek ve alçak tavanlar da dahil olmak üzere kurulum ortamı ne olursa olsun, her duruma uygun geniş bir lens yelpazesine sahibiz - kitlenizi sürükleyici içeriğe her zamankinden daha yakın hale getiriyoruz.

Gösteri devam etmeli.

 

Ziyaretçiler heyecanlanıp eğlenmeyi beklerken, gösteri her daim sürmeli ve güvenilirlik de kritik bir husus olmalıdır. Tüm Panasonic lazer projektörler, kararmadan kaçınacak şekilde tasarlanmıştır. Çok sürücülü lazer ışık kaynakları, projektörün daimi çalışabilmesini sağlar ve arıza emniyetli giriş sistemi görüntü kaybı olmadan yedeklemeye geçiş sağlar.

Uzaktan hizmetler
Illuminarium sürükleyici deneyim

Özelleştirilmiş hizmet

 

Tema parklarının benzersiz ihtiyaçları olduğunu anlıyoruz. Sonuç olarak Panasonic, ister özelleştirilmiş garantiler ister uzaktan ve yerinde bakım ve servis çözümleri olsun, sizin için benzersiz bir hizmet seçenekleri sunar.

Panasonic İş Başında: Vaka Çalışmaları

Illumiarium Safari Deneyimi

Illuminarium

Panasonic, ziyaretçileri duyusal bir görüş, ses ve ölçek alanında çevreleyen, yeniden programlanabilir sürükleyici tiyatro Illuminarium Experiences ile ortaklık yaptı.

Madrid'deki Atlantis Akvaryumu Panasonic teknolojisi kullanıyor

Atlantis Akvaryumu

Panasonic ve Power AV, sizi denizin dibine götüren sürükleyici bir deneyim yaratmak için güçlerini birleştirdi.

Yeni projektör uygulamaları mı planlıyorsunuz?

Sizi desteklemeye hazır uzman bir ekibimiz var.
Bize ulaşın!