• Software & Applications

Ekranlar için Yazılım ve Uygulamalar

Panasonic görsel sistemleriyle kullanıma yönelik mevcut en son yazılım uygulaması sürümlerinin indirme bağlantılarına erişmek için aşağıya tıklayın. Bu uygulamaları serbestçe indirip kullanabilirsiniz. Yazılımı indirdikten sonra yazılımın nasıl kurulup kullanılacağıyla ilgili talimatlar için ekranla birlikte verilen Kullanıcı Kılavuzuna bakın.

İzleme ve Kontrol

İçerik Yönetim Yazılımı

Bu, kişisel bir bilgisayarda USB Medya Oynatıcısı için program ayarlamak amacıyla kullanılabilen bir yazılımdır.

Çoklu İzleme ve Kontrol Yazılımı

Bu yazılım size bir LAN ağına bağlı maksimum 2.048 cihaz bulunan okul, şirket vb. gibi belli ağlar üzerinde merkezi cihaz kontrolü sağlar. İzleme ve kontrol aracı olarak işlev görür.

Çoklu Pencere İşlemcisi Kontrol Yazılımı (model ET-MWP100G)

Bu, Çoklu Pencere İşlemcisini LAN bağlantısı/seri bağlantı üzerinden kontrol etmenize olanak veren bir yazılım uygulamasıdır.

 

 

Beyaz Tahta Yazılımı

Bu basit yazılımın kullanımı kolaydır. Bilgisayar kurulumu gerektirmeyen yazılım harici bellekten başlatılarak kullanılabilir. Uzak İşaretçi kullanırken kolay, basit bir menüye geçiş de desteklenmektedir.

 

 

Bağlantı/Ekran

Ekran Aktarma

Ekran Aktarma bir bilgisayar ekranının kablolu LAN bağlantısı ile bağlı bir veya daha fazla ekranda görüntülenebilmesine olanak sağlayan bir yazılımdır. Kullanım yöntemi için Kullanıcı Kılavuzuna bakın.

Wireless Manager ME

Bu uygulama ekran görüntülerinin bir bilgisayardan ekrana kablolu veya kablosuz olarak bağlanmasını destekler.

 

 

VideoWall

Video Wall Manager

Video Wall Manager yazılımı renk sensörleriyle ekran rengi ayarlamasına ve bir bilgisayarla veri kontrolüne ve yönetimine olanak sağlar. Otomatik Ekran Düzenlemesi Yükseltme Kitine (TY-VUK10, isteğe bağlı satın alınabilir) yükseltirseniz çoklu ekran yapılandırmalarına yönelik otomatik parlaklık ve renk dengesi ayarlamasıyla uyumlu kameraları kullanabilirsiniz.

Otomatik Ekran Düzenlemesi Yükseltme Kiti (TY-VUK10)

Çoklu gösterim oluşturmak için sıva altına monte edilen birden çok ekranın renk ve parlaklık seviyelerini otomatik olarak ayarlamak için harici bağlantılı bir kamera kullanın.