Current language: Türkçe
  • EQ2 Display Series for Education and Business

EQ2 SERİSİ – Kurumların ve Sınıfların Genişleme İhtiyaçları İçin İdeal Profesyonel 4K Ekranlar

Haziran 2022'den itibaren satışa açılacaktır

Çok çeşitli boyutlarda mevcuttur ve hibrit toplantılar ve uzak sınıflar için yararlı olan tam özellikli işlevlerle donatılmıştır.

 
EQ2 SERİSİ
MODEL
TH-86EQ2 TH-75EQ2 TH-65EQ2 TH-55EQ2 TH-50EQ2 TH-43EQ2
EKRAN BOYUTU
86 inç 75 inç 65 inç 55 inç 50 inç 43 inç
PARLAKLIK
500 cd/m²
KONTRAST
1200:1 5000:1 1200:1
Çözünürlük
4K (3840 x 2160)

EQ2 SERİSİ – ÜRÜN ÖZELLİKLERİ

EQ2 Ekranlar 4K Çözünürlükte Gelir

Yüksek görünürlük ve kurulum özellikleri

Parlak ışığın yansıyan parlamasını bastırmak için 500 cd/m² parlaklık ve yüksek pus değerli panellerle EQ2 Serisi, konferans salonları, sınıflar ve resepsiyonlar ve alışveriş merkezleri gibi açık alanlar için idealdir. 20 dereceye kadar eğme açısı ve 18 saat kesintisiz çalışma ile ekranı dikey veya yatay modda konumlandırma özelliği, Seri'yi bilgi ekranı için de mükemmel kılar.

Toplantı hazırlığında zamandan ve emekten tasarruf etmek için USB geçiş işlevi

USB aygıtları ekrana bir USB Tip-A kablosuyla bağlanabilir ve USB Type-C bağlantı noktası üzerinden EQ2'ye bağlı bir PC kullanılarak kontrol edilebilir. Bu işlevsellik, örneğin, video konferanslara basit ve hızlı bir başlangıç için idealdir. Bir kamera veya hoparlör konferans odasındaki ekrana kalıcı olarak bağlıysa, kullanıcı yalnızca bilgisayarını takabilir ve toplantıyı başlatmak için tüm cihazları hemen denetleyebilir.4K ekran, veri aktarımı ve bağlı cihazların (60W'a kadar) şarj edilmesi, USB Type-C bağlantı noktası ile tek bir kablo üzerinden aynı anda gerçekleştirilebilir.

USB Cihazını PC'den Kontrol Etme
4K Görüntü Kalitesini En Küçük Ayrıntılara Kadar Detaylandırın

4K Görüntü Kalitesini En Küçük Ayrıntılara Kadar Detaylandırın

Yaklaşık 8.290.000 pikselle, bir Full-HD ekranın pikselinin yaklaşık dört katıyla, görüntüler son derece ayrıntılıdır. Bu dinamik, geniş ekran ekran, gerçekçi ince nüanslı görüntüleri arşivler. 4K ekran, dijital tabela ve toplantı odaları için mükemmel bir seçimdir.

Aydınlık odalarda bile yüksek görünürlük sağlar

Aydınlık odalarda bile yüksek görünürlük sağlar

EQ2 Serisi, 4K çözünürlüklü görüntüleri 500 cd/m² parlaklıkta görüntüleyerek aydınlık ortamlarda bile yüksek görünürlük sağlar.Parlak ışığın yansıyan parlamasını bastırmak için Parlama önleyici tedavi panelini (Pus% 25) benimser, konferans salonları ve sınıflar için idealdir.

Yeni Nesil Intel ® SDM Teknik Özellikler Yuvası Standardını Destekler

Yeni Nesil Intel ® SDM Teknik Özellikler Yuvası Standardını Destekler

EQ2 Serisi, 4K sinyallerini destekleyen yeni Intel®SDM özellik yuvası standardı ile donatılmıştır. Panasonic'in kablosuz sunum sistemi PressIT'nin alıcı kartı versiyonuyla veya 12G-SDI ve DIGITAL LINK gibi isteğe bağlı terminal kartlarıyla kullanılabilir.

HDMI bağlantısı

HDMI (x3) Bağlantısı

HDMI (x3) video giriş terminalleri ile harici cihazlar bağlanabilir ve kullanım ortamına göre çeşitli içerikler görüntülenebilir.

LAN Kontrol Bağlantısını Destekler

LAN Kontrol Bağlantısını Destekler

EQ2 Serisi LAN veya RS-232C ile kontrol edilebilir. Ekranı mevcut kontrol sisteminize yapılandırabilir ve aynı anda birkaç cihazı kontrol edebilirsiniz. Ayrıca AMX veya Crestron Connected™LAN kontrolünü de destekler.

Görüntüleri her sınıftaki ve konferans odasındaki ekranlara dağıtmanızı sağlayan Ekran Aktarımı işlevi*

PC ekranını kablolu LAN üzerinden 64 ekrana kadar gösteren Screen Transfer Ver.2.3 yazılımıyla uyumludur.
Okul müdürü veya öğretmenden gelen konuşmaları ve kurum içi eğitimin durumunu birden fazla sınıfa ve konferans salonuna dağıtın ve dağıtım durumunu bir bilgisayardan onaylayın.
Öncelikli dağıtım işlevini kullanarak, görüntüleri sıra dışı olarak veya gücü otomatik olarak açarak acil bir durum sırasında iletileri dağıtmanıza olanak tanıyarak dağıtabilirsiniz.
*Daha fazla bilgi için Ekran Aktarım Yazılımı

Ekran Aktarımı işlevi
Dinamik Tabela Portre Zoom ile Mümkündür

Dinamik Tabela Portre Zoom ile Mümkündür

Toplanma odası gibi küçük köşelerden konferans odasındaki ana ekrana kadar alanınıza uyacak 43 ila 86 inç modellerde mevcuttur. Yatay veya dikey olarak monte edilebilir, böylece içeriğe göre kurulum yönünü seçmenize olanak tanır. Ayrıca 20 dereceye kadar ileri/geri eğimli kurulumu destekler, böylece duvara monte edilebilir veya rahat bir görüş açısına eğilebilir. Görüntü kaynaklarından içeriği bölün ve ekranı dikey yönde büyütün. Çeşitli görüntülerden içerik oluştururken işlemci gibi özel bir cihaz kullanmaya gerek yoktur. Üç TH-65EQ2 modelini dikey olarak yerleştirmek, 112 inç'e eşdeğer bir ekran oluşturur. Bu, yüksek oranda görünür mağaza tabelalarını etkinleştirir.

Ekran ekranında yazmayı etkinleştirir

EQ2 Serisi beyaz tahta işleviyle donatılmıştır. Farenin USB alıcısını ekranda ayarlayarak, fareyi ekran ekranına yazmak ve yakınlaştırmak/uzaklaştırmak için kullanabilirsiniz. Bu, verimli toplantıları kolaylaştırmak için kullanışlıdır.

Ekranda Yazma
Ekran Dahili 4K uyumlu USB medya oynatıcıya sahiptir

Ekran Dahili 4K uyumlu USB medya oynatıcıya sahiptir

Oynatmanın otomatik olarak başlaması için içeriğin kaydedildiği USB bellek çubuğunu yerleştirmeniz yeterlidir. 4K uyumlu olduğundan, bir PC veya alıcı kutusu kullanmak zorunda kalmadan kolayca 4K dijital tabela sağlar. İçerik, letterboxing olmadan art arda1 olarak oynanabilir. İçerik LAN üzerinden de değiştirilebilir veya birden fazla ekran çalıştırılabilir. 2

adet Kurulum koşulları nedeniyle USB bellek takmak zorsa, piyasada satılan bir uzatma kablosu kullanın.
1: Bazı dosyalar desteklenen biçimde olsalar bile oynatılamaz. Kısıtlamalarla ilgili olarak, kullanım kılavuzuna bakın.
2: Çoklu İzleme ve Kontrol Yazılımı (ücretsiz) gereklidir.

HDMI CEC Cihazı Bağlantısını Destekler

HDMI CEC Cihazı Bağlantısını Destekler

HDMI-CEC uyumlu cihazlar ekrana bir HDMI kablosuyla bağlanabilir ve uyumlu cihazların temel işlemlerinin (güç AÇIK/KAPALI gibi) ekranın uzaktan kumandasıyla kontrol edilmesini sağlar.
Tüm cihazların kontrolü garanti edilemez.

Çoklu İzleme ve Kontrol Yazılımı

Çoklu İzleme ve Kontrol Yazılımı

Harita görüntüleme ve kayıtlı cihazlar için otomatik arama yapma gibi yeni fonksiyonların eklenmesine olanak tanıyan Çoklu İzleme ve Kontrol Yazılımı ile uyumludur. İntranetteki ekranlar ve çevre donanımları kontrol edilebilir ve bunların durumları izlenebilir. Ayrıca daha iyi bakım için hata bildirimi ve hata gösterimi bir gösterge izleme fonksiyonuyla (ücret karşılığı) tespit edilebilir.

Görev Açısından Kritik Durumlar için Yük Devretme ve Yeniden Çalışma Korumaları

Ana video ve ses sinyalleri kesilirse, sistem hemen alternatif sinyallere geçer. Ana sinyaller geri yüklenirse, orijinal görüntü görüntülenir.
Bu, onu kritik görev kontrol odaları ve gözetim merkezleri için ideal kılar.
Ana ve yedek sinyallerin kullanılabilir kombinasyonları sınırlıdır.

Görev Açısından Kritik Durumlar için Yük Devretme ve Yeniden Çalışma Korumaları

SNMP Sürüm 1-Ver. 3 Uyumlu

SNMP (Basit Ağ Yönetimi Protokolü), ağ aygıtları ve ağ gözetimi ve SNMP Ver ile kullanılabilir. 3, sıkı güvenliğin gerekli olduğu mahkeme salonları ve finansal hizmetler gibi durumlarda yaygın olarak kullanılmaktadır. EQ2 Serisi böylece bir ağ cihazı olarak kullanılabilir.

MBI Veri >>

Sesli İçeriklerin Oynatılmasını Sağlayan Tümleşik Hoparlörler

Harici hoparlör bağlantısı olmadan sesli içeriklerin oynatılabilmesi için ekran ünitesinde tümleşik hoparlörler bulunmaktadır. Bu, büyük ekran görüntüsünün kurulumu için sınırlı bir alanın maksimum kullanımını sağlar.