Full HD Kamera

(GP-VD151) 

Bu, entegre panorama başlığı ile 1/2.8-tip full HD CMOS sensörüne ve dijital sinyal işlemcisine (DSP) sahip bir full HD kameradır. Çok çeşitli uygulamalarda net ve belirgin görüntü elde edilebilmesi için fazla ışık ve karanlık detay kayıplarını telafi eden dinamik aralık genişliği (DRS) fonksiyonu ve karanlık yerlerde bile görüntü gecikmesini en aza indirerek net görüntüler elde eden yeni hibrit dijital gürültü azaltıcı (Hybrid DNR) fonksiyonu kameraya bütünleşiktir.

12x zoom lenslerine ek olarak kamerada, ortamın dışına taşan yüksek kaliteli görüntülerin elde edilmesini sağlayan 10x dijital zoom bulunmaktadır. Kamera saniyede 90 derece dönebilir. Yaklaşık 100 derecelik pan aralığına imkan veren geniş açılar ve yaklaşık 30 derece eğilme aralığı. Kamera normal hızda NC35 seviyesinde veya ön ayarlı modda NC40 düzeyinde bir gürültü seviyesinde çalışır.

Bu kamera, opsiyonel bir aksesuar olarak sunulan kablosuz bir kumanda ile (AW-RM50G) uzaktan kontrol edilebilir. Kamera, HD Video Konferans Ünitesinin kablosuz uzaktan kumandası ile doğrudan yönetilemez.