Phone number:
  • Harberler

Harberler

19/11/2021

Panasonic Görsel Sistemler ürünleri işbirliğiniz ve desteğiniz için teşekkür ederiz.

Üzülerek bildiririz ki; PT-RDQ10/RDQ90/RDQ80 (RDQ10 Serisi) modelleri iptal edilmiştir. RDQ10 Serisinin ürün sürümü Ekim 2021 olarak planlanmıştı. Bu ürün serisi için önemli pazarlardan biri, yüksek parlaklıkta kesintisiz çalışma gerektirir. Piyasaya sürmeden önce yapılan güvenilirlik testi, seçilen görüntüleme cihazının bu kullanım örneği için uygun olmadığını ortaya çıkardı.

9/11/2021

Panasonic, eğitim ve iş dünyasının birlikte çalışmasına ek olarak net ve canlı görüntü konusunda ortaya çıkan ihtiyaçlarını karşılamayı amaçlayan en yeni LCD projektör serisini duyurdu. 5200-7000 lm aralığında parlaklık ve 3.000.000:1 oranında yüksek kontrast sunan WUXGA çözünürlüğünde dört modele sahip PT-VMZ71 Serisi, iyi aydınlatılmış sınıflar ve hibrit öğrenme ortamlarının yanı sıra çalışanların birlikte kolayca çalışabilmesine uygun olarak tasarlanmış yeni çalışma alanları ve toplantı odaları için de ideal olmasıyla öne çıkıyor.

8/07/2021
Panasonic Connect Europe, ürünleri ve çözümleri sahadaki süreç inovasyonu uzmanlığıyla birleştiriyor.

Panasonic, Avrupa’daki şirketlerin değişen teknoloji ihtiyaçlarını karşılamayı amaçlayan Panasonic Connect Europe GmbH adlı yeni ve çözüm odaklı bir şirketin kurulduğunu duyurdu. Panasonic Connect Europe, yalnızca çeşitli B2B teknolojisi çözümleri sağlamakla kalmayacak, aynı zamanda da müşterilerin kritik görev operasyonlarını sürdürmelerine ve kuruluşların iş operasyonlarını dönüştürmelerine yardımcı olacak gelişmiş bir hizmet çözümü de sunacak.