• Harberler

Harberler

27/01/2020

Ekranlar ve projektörler için kablosuz tak ve çalıştır sunum sistemi satışa sunuluyor.

Panasonic, bugün basit ve verimli toplantı odası, ortak toplanma alanı ve sınıf işbirliğine yönelik olarak tasarlanmış Panasonic Kablosuz Sunum Sistemi’ni duyurdu. Sistem, aynı anda dörde kadar sunucunun Panasonic ekranlarında veya projektörlerinde görsel içeriği ve ses içeriğini görüntülemesine imkan veriyor, kablo ihtiyacını ortadan kaldırıyor ve farklı bilgisayarlar arasında geçişi kolaylaştırıyor.

27/01/2020

SOLID SHINE lazer projektörler, son derece hafif ve kompakt bir tasarımdan 4K çözünürlüğe kadar canlandırıcı 30.000 lm projeksiyon oluşturarak etkinlik endüstrisi için daha yüksek parlaklık ve sahada verimlilik sağlıyor.

27/01/2020

Taşınabilir PT-LB426 Serisi ve Kısa İzdüşümlü PT-TW381R Serisi LCD Projektörler ofis ve sınıflar için kontrastı, bağlanabilirliği ve esnekliği artırıyor.

Panasonic, ISE 2020'de altı taşınabilir PT-LB426 Serisi ve dört kısa izdüşümlü PT-TW381R Serisi LCD projektör modelini içeren, uygun maliyetli iki LCD projektör serisini tanıtıyor. Mevcut ürün çeşitlerini daha yüksek kontrastlı görüntüler ve daha geniş bağlantı seçenekleriyle güncelleyen bu yeni seriler, Nisan 2020'de satışa çıkacak.

27/01/2020

Panasonic, WolfVision’ın Cynap Pure BYOD kablosuz sunum çözümünü Intel®Akıllı Ekran Modülünün (SMD) kullanıldığı yeni SQ1 ekran serisine tamamen entegre ediyor.

Panasonic bugün WolfVision’ın pazar lideri Cynap Pure BYOD kablosuz sunum çözümünü en yeni SQ1 4K ekran serisine entegre etmek için WolfVision’la stratejik işbirliğini duyurdu. İki şirket, tamamen kablosuz bir çözüm sunmak üzere Panasonic’in SQ1 ekran serisinin Intel® SDM yuvasına takılabilen kablosuz sunum çözümünün Akıllı Ekran Modülü sürümünü yaratmak için işbirliğine imza attı.

Pages