• Harberler

Harberler

10/06/2020
RGB LED ışık motoruna sahip DLP PT-LRZ35 Serisi projektörler; öğrenim, toplantı ve işbirliği ortamlarında bir araya gelen ekipler için canlı renklere sahip görüntüler yaratıyor.
4/05/2020

0,44 mm’lik inceliğe sahip VF2 Serisi; perakende satış yerleri, halka açık alanlar ve kontrol odaları için uygun bir seçenek olarak öne çıkıyor.

Panasonic, mayıs ayında Avrupa genelinde satışa çıkacak amiral gemisi VF2 Serisi LCD duvar ekranlarını duyurdu. Piyasa lideri dar çerçeveleri ve perakende satış yerleri, halka açık alanlar, kontrol ve toplantı odalarıyla uyumluluğu sayesinde VF2H ve VF2 ekranlar neredeyse kusursuz çok ekranlı görüntüler sağlıyor.

27/01/2020

Panasonic, WolfVision’ın Cynap Pure BYOD kablosuz sunum çözümünü Intel®Akıllı Ekran Modülünün (SMD) kullanıldığı yeni SQ1 ekran serisine tamamen entegre ediyor.

Panasonic bugün WolfVision’ın pazar lideri Cynap Pure BYOD kablosuz sunum çözümünü en yeni SQ1 4K ekran serisine entegre etmek için WolfVision’la stratejik işbirliğini duyurdu. İki şirket, tamamen kablosuz bir çözüm sunmak üzere Panasonic’in SQ1 ekran serisinin Intel® SDM yuvasına takılabilen kablosuz sunum çözümünün Akıllı Ekran Modülü sürümünü yaratmak için işbirliğine imza attı.

27/01/2020

Şirket, levhalar ve Smart Retail uygulamaları için ideal yüksek parlaklığa sahip modeller ve iş yeri toplantı alanları ve eğitim için tasarlanmış yeni bir ekran yelpazesini duyuruyor.

Pages