• ISE 2016

ISE 2016

Lazer devrimine ve içerik yönetimi için açık sistemdeki gelişmelere tanık olun

Ücretsiz Panasonic kodu ile ISE 2016'te bize katılın

9 -12 Şubat 2016, Amsterdam RAI, Hollanda
Panasonic Standı 1-H20, Salon 1

ISE 2016'da şimdiye kadarki en büyük standımızla ve şimdiye kadar sergilediklerimizden daha fazla görsel uygulama ile daha büyük ve daha iyi bir sunum yapacağız.

Bu yıl Panasonic, lazer projeksiyondaki lider konumunu sergileyecek ve en unutulmaz etkinlikler için tasarlanmış 5000 lümenden ultra yüksek parlaklığa kadar lambasız teknoloji kullanan modelleri için bir ön sunum yapacak. Piyasadaki en iyi, en tutarlı seri olma vaadi sunuyor.

Profesyonel ekranlar için Panasonic ISE'yi, yeni Çip çözümü Sistemi olan Openport platformunu tanıtmak için kullanacak. Standart Android mimarisini temel alan bu platform, tüm üçüncü parti yazılımlarının, özellikle de İçerik Yönetimi Sistemlerinin herhangi bir özel geliştirme gerektirmeksizin kurulabilmesine imkan veriyor.

Panasonic aynı zamanda uçtan uca ekran ve projektör serisini, profesyonel video kameraları ve AV yazılım ürünleriyle birlikte sunacak. Bu endüstri lideri ürünler birleştirilerek, kiralama ve sahneleme etkinlikleri, 3 boyutlu video eşlemi, halka açık ekranlar ve kurumsal ve eğitim ortamlar gibi gerçek dünya uygulamalarına hayat verecek.

Panasonic ekibi her zaman olduğu gibi size mükemmel ürün tavsiyelerinde bulunmak için hizmetinizde olacak. Böylece yenilikçi, pazar lideri ve kullanışlı görsel çözümler geliştirmeye devam edebileceksiniz.

<ÜCRETSİZ BİLETİNİZİ ALMAK İÇİN BURAYA TIKLAYARAK KAYDINIZI YAPTIRIN>