• KAPALI MEKANLAR IÇIN ÇIP
    ÜZERINDE SISTEME SAHIP EKRANLAR

Kapalı mekanlar için çip üzerinde sisteme sahip ekranlar

Panasonic perakende satış mağazaları ve alışveriş merkezlerinden otel resepsiyonları ve havaalanlarına kadar bir dizi sektörde görsel ihtiyaçlara çözümler getiren, oldukça geniş kapsamlı bir profesyonel ekran serisi sunar. Modellerimizin her biri yüksek görüş kalitesi için geniş görüntüleme açıları, alan tasarrufu sağlayan şık tasarımlar ve bulunduğu yerdeki ışık koşullarına uyum sağlayan akıllı ekran seçenekleri sunar.

Yüksek etkili dijital tabela sistemleri için uygun maliyetli ve bağımsız bir çözüm

Sahip olduğu çip üzerindeki sistemle OpenPort PLATFORM™ görüntüleme serisi ticari tabela uygulamaları için tasarlanmıştır. Basit, güvenilir ve genişletilebilir AF1 Serisi, Android™ ve HTML5 tabanlı açık kaynak platformu içerir ve 1 GHz hızında dört çekirdekli bir işlemci, 1 GB RAM ve 8 GB dahili bellek ile donatılmıştır. Kablo döşemesi, ilave montajlar ve kurulum gerektiren masraflı harici ‘Wintel’ sistemlerinin yerini alacaktır.

AF1 serisi, yazılım şirketlerinin dijital tabela ve diğer uygulamalara yönelik özel uygulamalar oluşturmasına olanak sağlayan Google sertifikasına sahiptir. Doğrulanmış uygulamalar, Panasonic uygulama sunucusundan uzaktan kurulabilir veya USB ya da mikro SD Kartlar kullanılarak yerel olarak da eklenebilir. Panasonic OpenPort PLATFORM'a yönelik olarak uygulamalar geliştiren yazılım ™ortaklarını buradan görebilirsiniz.

Şunlar için idealdir:

  • Bilgilendirme ekranları
  • Mağaza tabelaları