Artık teslimatlarımızı temizledik.

DHL’deki arkadaşlarımızla ortaklık için çalışarak müşterilerimize Carbon Offset For Life programımızı tamamlayan her şey dahil, karbon nötr taşıma hizmeti olan – 'GoGreen' programını duyurmaktan memnuniyeti duyarız.

GoGreen ile DHL Panasonic ürünlerinizin teslimatı sırasında ortaya çıkan tüm karbonu hesaplamakta ve dengelemektedir. Bu şekilde dengelenen karbon emisyonları bağımsız şekilde doğrulanır ve belgelenir. Bu, tüm karbon emisyonları çevre yatırımları ile dengelendiği ve etkisiz hale getirildiği için satış sonrası hizmet koleksiyonlarımız ve teslimatlarımız ile ilişkili lojistiğin minimal düzeyde bir çevresel etkiye sahip olduğu anlamına gelir.

Panasonic gibi DHL de kendini karbon emisyonlarını azaltmak için mümkün her şeyi yapmaya adamıştır. GoGreen hizmetine ek olarak düşük emisyonlu araçlara yatırım yapmakta, alternatif yakıtları test etmekte ve işletmelerindeki enerji tüketen yönleri modernize etmektedir.

Böylece - Panasonic sadece mükemmel ürünler, çözümler ve hizmetler sunmakla kalmamakta – aynı zamanda gezegenimize gereken özeni göstererek kendisini size yeşil bir dünya elde etmenize yardımcı olmaya adamıştır. ²