• PT-RZ575

    5.200lm (Center) / 5.000lm (ANSI) /

    WUXGA /1-Chip DLP Laser

5.200 lümen Solid Shine lazer projektör - PT-RZ575

Kontrol odaları, gözetleme merkezleri, müzeler ve sergilerde arka projeksiyon ve yoğun kullanım için tasarlanmış

  PT-RZ575
Parlaklık

5.200 lm (merkez)/

5.000 lm (ANSI)

Çözünürlük WUXGA

 

  • Lazer ışığı kaynağıyla mükemmel görüntü kalitesi ve yüksek karşıtlık
  • Toza karşı dayanıklı optik blok ve uzun ömürlü lazer motoru ile 20.000 saate kadar bakım gerektirmez
  • 360 derece serbest kurulum 
  • 20.000:1 karşıtlık oranı

 

Solid Shine Lazer Güvenilirliği, DLP™ Görüntü Kalitesi

Ayrıntılı WUXGA çözünürlüğü sağlayan en son 1 Çipli DLP™ teknolojisi ve yüksek parlaklık sağlayan yeni nesil katı hal lazer diyotlarıyla PT-RZ575 projektör yoğun kullanıma ve kontrol odaları, gözetleme merkezleri, müzeler ve sergilerdeki arka projeksiyon uygulamalarına mükemmel uyum sağlar.

Dörtlü renk uyumlulaştırma diski mekanizması, benzer projektörlere kıyasla daha geniş bir renk alanını yakalayarak beyaz rengin ekrana en gerçekçi şekilde yansıtılmasını sağlıyor. Geleneksel projektörlerde doğru beyaz dengesini yakalamak zor olduğundan, görüntüler rahatsız edici yeşil bir tonda görünür. Panasonic’in dörtlü renk uyumlulaştırıcısı renk diskine sarı bir segment ekleyerek doğal ve gerçekçi resim kalitesi ve rakipsiz doğrulukta beyaz renk sağlar.

Lazer Modülü Uzun Kullanımda Görüntü Kalitesini Korur

Uzun ömürlü çift katı hal lazer modülü sayesinde değiştirilmesi gereken lamba bulunmaz. Görüntü renkleri ve parlaklık kademeli olarak, istikrarlı ve doğrusal bir şekilde açılır. Bakım zahmetinden kurtulmanın yanı sıra, ürünü kutudan çıkardığınız zamanki görüntü kalitesini uzun süre korursunuz.

Dinamik ışık kontrolü daha iyi karşıtlık sağlıyor

PT-RZ575 serisi, lazer gücü çıkışını doğrudan modüle ederek düşük enerji tüketimiyle yüksek karşıtlık sağlar. Dijital olarak kontrol edilen kare-kare sahne bağlantısı modülasyonu son derece hassas çıkış ayarı sağlarken, sıklıkla değişen parlak ve karanlık sahnelerde bile 20.000:1’lik doğrulukta karşıtlık sunar.

Detail clarity processor 3 - En ince ayrıntılarda bile keskinlik

Bu benzersiz Panasonic devresi, elde edilen görüntü bilgilerinin süper üst, üst, orta ve düşük frekanslı bileşenlerine kullanarak her bir görüntünün keskinliğini optimize eder. Elde edilen görüntüler doğal ve ikna edici gerçekliktedir.

Toza karşı dayanıklı hava geçirmez optik blok

PT-RZRZ575 serisinin optik bloğu hava geçirmez olduğundan hiç bakımsız 20.000 saate* kadar uzun süreli görüntü kalitesi sağlar. Optik blok tasarımı, metre küpte 0,15 mg partikül maddeye kadar olan ortamlarda en üstün güvenilirlikte kullanılmak üzere zorlu testlerden geçirilmiştir*2 . Cihazın yapısı, toz girmesi nedeniyle oluşan parlaklık bozulmasını engeller.

Uzun Ömür modu, 10 yıla kadar bakımsız kullanım sağlar

Tam parlaklığın gerekli olmadığı gözetleme, kontrol ve simülasyon odaları gibi ortamlarda sürekli çalışma modları ışık kaynağı değişimi süresini Uzun Ömür Modu 3'te yaklaşık 87.600 saate*2 (sürekli parlaklık ve renk performansıyla 7/24 kullanımda yaklaşık 10 yıl) çıkarır.

Motorlu Netleme ve Lens Kaydırma Özellikli Entegre Kısa Mesafe Lensi

PT-RZ575'in özel arka projeksiyon donanım kutuları içindeki arka projeksiyon için ideal bir kısa mesafe lensi bulunur. Bu lens sayesinde yaklaşık 1,2 m'lik projeksiyon uzaklığından 70 inçlik diyagonal geniş görüntü elde edilir. Uzaktan kumandalı motorlu netleme ayarı kutulu kuruluma son derece uygundur. Ayrıca motorlu olan lens kaydırma görüntü pozisyonunu yatay ve dikey olarak kaydırmada kullanılır.

Tek kablolu Digital Link kontrol ve video bağlantısı

Yukarı doğru HDBaseT™ uyumlu Digital Link, sıkıştırılmamış Full HD video ve kontrol komutlarının tek bir CAT 5e veya üzeri STP kablo üzerinden 150 m'ye kadar olan mesafelere aktarılmasını sağlar. Geniş mekanlarda kurulumu daha da basitleştirmek için opsiyonel Digital Link değiştirici (ET-YFB200) veya Digital Interface Box (ET-YFB100) kullanarak hem maliyetleri azaltın hem de güvenilirliği artırın.

Özel Şekilli Ekranlar için Ekran Ayarı

Yatay, dikey ve köşe kilit nokta düzeltme özelliği, alışılmadık bir açıdan veya eksen dışından projeksiyon yapıldığında görüntüyü ayarlayarak daha berrak görüntü sağlar. Kavisli ekran düzeltme özelliği görüntülerin kavisli veya silindirik yüzeylere doğal ve bozulmamış bir şekilde yansıtılmasını sağlar.

Köşe Birleştirme ve Renk Eşleştirme

Çok ekranlı bir sistemde köşeler birleştirilerek kusursuz ve tek parça bir görüntü elde edilebilir. Çok ekranlı uygulamalarda projektörlerin bireysel küçük renk farklılıkları düzeltilebilir.

 

Windows 8 and Windows are either registered trademarks or trademarks of Microsoft Corp. in the United States and/or other countries. Mac, Mac OS, iPad, iPhone and iPod touch are trademarks of Apple Inc., registered in the U.S. and other countries. iOS is a trademark or registered trademark of Cisco in the U.S. and other countries and is used under license. All other trademarks are the property of their respective trademark owners.