• LinkRay™ Teknolojisi

    The 1-2-1 mobile marketing solution

LinkRay™ Teknolojisi

Dijital içeriği mobile ışıkla aktarın

LinkRay™, mobil cihazlara içerik iletmek için LED ışıktan yararlanıyor, böylece dijital ekranlar, tabelalar ve ışık kaynakları akıllı telefonlar için birebir pazarlama araçlarına dönüşüyor.

Kullanıcılar, akıllı telefonlarının kamerasını kullanarak LinkRay™ vericilerinin gönderdiği verileri alabiliyor. Bilgiler, kullanıcının anadilinde indirilip görüntülenebiliyor. Müze ve galeri gibi mekanlarda ve perakende satış yapılan ortamlarda ziyaretçilerin daha gelişmiş bir deneyim yaşaması sağlanabiliyor.

LinkRay™ teknolojisinin dijital ekranları birebir pazarlama araçlarına nasıl dönüştürdüğünü izleyin.

LinkRay™ teknolojisinin avantajları

LinkRay™ mobil teknolojilerden faydalanarak benzersiz bir kullanıcı deneyimi sağlıyor.

LinkRay™ analizleri ile etkin pazarlama yapın

LinkRay™ analizleri sayesinde ürünlerinizle kimlerin etkileşime girdiğini, satın alımlar veya promosyon sonuçlarını görebilirsiniz. Panasonic'in balık gözü kamerasıyla birleştirildiğinde, daha kişisel ve derinlemesine analiz gerçekleştirmek için tam olarak müşteri/ürün etkileşim görüntülerini görebilirsiniz.

 

LinkRay™ Sistem Konfigürasyonu

LinkRay™ Uygulamaları

*Panasonic, iOS/Android™ için özel bir LinkRay™ Solution uygulaması sunmaktadır. Kullanıcılar bu ürünü desteklenen akıllı telefonlara ve tabletlere ücretsiz olarak indirebilir. Panasonic ayrıca üçüncü taraf uygulama geliştiricileriyle işbirliği sağlamak amacıyla SDK (Yazılım Geliştirme Seti) sunmaktadır.

imgmaptif

 

Desteklenen İşletim Sistemleri

Uyumluluk için test edilen ilgili cihazlar hakkında en son bilgileri almak için lütfen sitemizi ziyaret edin: http://panasonic.net/avc/LinkRay

Product Lineup

Tüm ürün grubunu burada bulabilirsiniz: https://business.panasonic.com.tr/visual-system/indoor-linkray-signage