Current language: Türkçe
  • Location Based Entertainment - Panasonic offers several solutions for your application

Hedef Kitlenizi Eylemin Bir Parçası Haline Getirin

Hedef Kitlenizi Eylemin Bir Parçası Haline Getirin

Konum Merkezli Eğlenceyi Sürükleyici Alanlara Dönüştürme

Kırmızı Bulmaca Parçası Simgesi

Deneyim Ekonomisi'nde yaşıyoruz ve Konum Tabanlı Eğlence söz konusu olduğunda hepimiz kendimizi, eylemin bir parçası olarak hissetmek istiyoruz.

Kırmızı Deneyim Simgesi

Araştırmalar, deneyimlerin artık insanları sahip oldukları şeylerden daha fazla mutlu ettiğini gösteriyor, bu yüzden LBE pazarının hızla büyümesine şaşırmamak gerekiyor.

Kırmızı dağ simgesi

Peki bu izleyicilerin gözlerini kamaştıran, sürükleyici deneyimleri her gün nasıl performans ve güvenilirliğin huzuruyla üretiyorsunuz?

Sürükleyici Sergi AURA

Panasonic'in önde gelen teknoloji danışanız olmasının üç nedeni

Tam anlamıyla müşterilerimiz için tasarlanmıştır

Aralarından seçim yapabileceğiniz çok çeşitli projeksiyon teknolojilerimizle (3 Çipli DLP/1 Çipli DLP/3-LCD), bütçenizi aşmadan kitlenizi etkilemek için doğru projeksiyon çözümüne sahip olduğumuzdan emin olabilirsiniz. 
 
Sınıfının en iyisi olan renk üretimimiz, sürükleyici deneyiminizin kalabalıktan sıyrılmasını sağlar ve 4K çözümlerimiz, en gerçekçi ve doğal deneyim için görünür pikseller olmadan en ince ayrıntı seviyelerini gösterir. 
 
Kısa atım lensler gibi esnek kurulum seçeneklerimiz, donanımın görünmez kalmasını ve sürükleyici illüzyonun asla bozulmamasını sağlar. Ziyaretçiler hiç gölge bırakmadan içeriğe yakın durabiliyorlar.  
 
Pazar lideri güvenilirliğimiz ve güç verimliliğimiz, şovun her zaman devam etmesini ve işletme maliyetlerinin düşük tutulmasını sağlar - iş potansiyelinizi en üst düzeye çıkarır ve müşteri memnuniyetini yüksek tutar.

Projektör kurulumu
Yüksek hızlı izleme

Kanıtlanmış Saha Uzmanlığı

Tüm AB ülkelerinde yüksek vasıflı teknik mühendislerle sizi desteklemeye hazırız. Sektör lideri AV tasarım uzmanlığımız, en karmaşık kurulumlar için bile ideal ortağınız olduğumuz anlamına gelir. Bilgi birikimimiz, donanım ve yazılım yeteneklerimizle birlikte, sürükleyici deneyiminizin sizi rakiplerinizden ayırmasını sağlamak için 3D, hareket izleme ve hologram projeksiyonu gibi büyüleyici teknolojileri entegre etmemizi sağlar.

Sektör Lideri Bakım Seçenekleri

İşletmenizin sürekliliği için yüksek güvenilirlik ve daha düşük işletme maliyetlerinin şart olduğunu anlıyoruz ve bu yüzden Panasonic uzaktan hizmetleri sunuyoruz. Nesnelerin İnterneti (IOT) üzerinden çalışan uzaktan bakım izleme sayesinde görev açısından kritik yüklemeler için beklenmeyen kapalı kalma sürelerini önleyebiliriz. Sorunları gerçekleşmeden önce tespit ederek, işletmenizin gereksiz kesinti sürelerini önlemesini ve müşteri memnuniyeti seviyelerini artırmalarını sağlayabilirsiniz.

Uzak hizmetler
Sürükleyici sergide fotoğraf çeken kız

Panasonic'in sektörünüzü nasıl destekleyebileceğini görün.

4K Panasonic lazer projektörler sürükleyici deneyimler için kullanılıyor

Sanat ve eğlence

Panasonic lazer projektörlerle temalı eğlence dünyaları hayat buluyor

Tema Parkları

Panasonic projektörlerle özel etkinlikler: 2020 Olimpiyatları

Öne Çarpan Etkinlikler: 2020 Olimpiyatları

Yeni projektör uygulamaları mı planlıyorsunuz?

Sizi desteklemeye hazır uzman bir ekibimiz var.
Bize ulaşın!

Projeniz için bize ulaşın