Current language: Türkçe
  • LRZ_Series_Website_Header

LRZ SERIES - Canlı ve Yüksek Renkli Görüntüler Sunan RGB LED Projektörler

3.500 lümen kompakt RGB LED projektör, ortak alanlar için yoğun kullanım ve uzun ömürlü parlaklık sunacak şekilde tasarlanmıştır

PROJECTOR TYPE
RGB LED Projectors Create Vibrant High-Color Images
MODEL
PT-LRZ35 PT-LRW35
Parlaklık
3.500 lumens
Çözünürlük
WUXGA WXGA

Renk Çözülmesini Önleyen Olağanüstü Canlı Görüntüler

RGB LED ışık motoru, olası renk çözülmelerini önlemek ve derin olduğu kadar dinamik bir renk üretimi sağlamak amacıyla her renk kanalı için ayrı LED'ler kullanır. Yüksek görünürlüğe sahip görüntüler gökkuşağı efekti içermez.

Ortak Kullanımı Kolaylaştıran Çeşitli Bağlantı Seçenekleri

HDMI®-CEC, uyumlu oynatıcılarda tek dokunuşla yürütmeyi destekler, projektörü otomatik olarak çalıştırır ve oynatma komutlarını senkronize eder. Ekipler, kablo karmaşasını önleyecek şekilde yerleşik bir USB DC bağlantısı tarafından desteklenen bir akış modülüne*1 yayın yapabilir..

Stressiz Güvenilirlik ve Kalıcı Görüntü Kalitesi

Tekerleksiz tasarım, 20.000 saat*2 çalışma süresi boyunca yüksek görüntü kalitesi ve çok düşük bakım için filtresiz soğutma uygulanması sunan toza dayanıklı DMD bloku sayesinde geliştirilmiş hermetik sızdırmazlık sağlar.

1,3x Yakınlaştırma ve Kolay Görüntü Ayarı Sunan Hızlı Kurulum

1,3x yakınlaştırma lensi, dikey lens kaydırma işlevi (+50 %, +40 %, manuel) ve dikey trapezoid düzeltme (±30 °) masaüstü projeksiyon kurulumları için daha fazla özgürlük ve daha az görüntü bozulması sağlarken 2 eksenli 360° kurulum, yaratıcı tabela olanaklarını genişletir.

LRZ Series Image Slim

Kısıtlı Alanlarda Olağanüstü Renk Performansı

Her bir R/G/B kanalı için kullanılan bağımsız LED'ler, derin ve homojen doygunluk sayesinde renk yelpazesini genişletir. Gökkuşağı efektine karşı duyarlı kullanıcılar, tekerleksiz tasarım sayesinde artık yüksek çözünürlüklü ve temiz bir DLP™ deneyiminin keyfini sürebilir. Hayalinizi süsleyen renk açısından zengin dinamik görüntüler elde edin.

CEC Uyumlu Kullanıcı Dostu HDMI® Girişler ve USB DC Çıkış

HDMI-CEC terminallerini kullanarak tek bir dokunuşla CEC uyumlu bileşen üzerinden projektörü çalıştırabilir ve bekleme modunda içerik oynatabilirsiniz. Bir medya akış cihazına güç sağlayan USB DC çıkışı sayesinde grubunuzda yer alan üyelere mobil cihazları*1 üzerinden kablosuz olarak içerik akışı sağlayabilir.

Yüksek Performans, Düşük Bakım ve Uzun Kullanım Ömrü

Bağımsız LED ısı emicili tekerleksiz tasarım, soğutma verimliliğini artırırken hermetik DMD bloku sızdırmazlık yapısındaki iyileştirmeler toz girişine karşı direnç sağlar ve hava filtresi ihtiyacını ortadan kaldırır. Sonuç olarak hem bakım ihtiyacı azalır hem de 20.000 saatlik*2 stressiz çalışma sırasında görüntü kalitesi korunur.

LRZ SERIES LINEUP