Current language: Türkçe
  • MULTI-TOUCH DISPLAYS

İş Yerleri için Çoklu Dokunmatik Profesyonel LED Ekranlar

Daha iyi işbirliği için Panasonic çoklu dokunmatik LED ekranlar

Bağlanma, yaratma ve paylaşma özgürlüğü

Çoklu dokunmatik profesyonel LED ekranlarımız işletmenizde görsel teknolojiyi kullanan veya bununla etkileşime giren herkes için daha akıllı ve daha hızlı çözümler getiriyor. Manzara veya portre kurulumuna uygun 42 inçten 86 inçe kadar dokunmatik ekran seçenekleri arasında, ihtiyaçlarınız ve iş ortamınız için mükemmel bir çoklu dokunmatik ekran mevcuttur.

Panasonic’in ekran paylaşımı özelliği olan interaktif ekranları diğer cihazlarla birlikte çalışmaya ve Kendi Cihazınızı Getirin (BYOD) ortamlarına uygundur ve özellikle sınıflar, seminer odaları, toplantı odaları, duyuru mekanları, ders amfileri ve sunum odaları için tasarlanmıştır.

Sezgisel ve sağlam dokunmatik ekranlar, izleyicileriniz veya ziyaretçilerinizle etkileşime de uygundur. Marketler, mağazalar ve canlı eğlence ortamları gibi zorlu ortamlar için üretilmiştir.

Paylaşımı kolay, bağlanması kolay özellikleri olan interaktif işbirliği ekranları

Ekran paylaşımı yazılımı ile donatılmış olarak BF ve BQ çoklu dokunmatik ekranlar PowerPoint sunum modu, video ve ekran yakalama ve masaüstü modu gibi işbirliği ve öğrenme için pratik özellikler sağlar. Daha fazla interaktif katılım için 12 dokunma noktası birkaç insanın aynı anda yazabilmesi anlamına geliyor.

İçeriğin okunmasını kolaylaştırmak için daha geniş ekranlarımız aynı zamanda yüksek parlaklık ve yansıma önleyici özelliğe sahiptir. Ve hayatı her açıdan daha da kolaylaştırmak için bazı modeller kablosuz ve Digital Link özellikleriyle donatılmıştır.

SQ1-IR ve EQ1-IR serileri 4K serisi platformunun tüm avantajlarının yanı sıra 20 çoklu dokunmatik noktası olan entegre bir kızıl ötesi dokunma teknolojisi sunuyor. Entegre 4K USB Medya Oynatıcıları harici cihazlara olan ihtiyacı ortadan kaldırıyor

ve LAN üzerinden USB belleklere güncellemeye izin veriyor.

Vaka incelemelerimiz hakkında bilgi alın veya ekran serimizi inceleyin.