Current language: Türkçe
  • MZ880 Series MZ880

MZ16 SERIES - 16.000 lümen LCD Solid Shine lazer projektör

İş alanında ve üniversitelerde AV yöneticilerinin iş yükünü hafifletmek için tasarlanmıştır.

MZ16 serisi, Panasonic’in kolaylaştırılmış kurulum ve bakım gerektirmeyen kullanım için tasarlanmış olan, AV yöneticilerinin iş yükünü hafifleten, eğitim ve iş kullanımı için en sessiz ve en güçlü LCD projektör serisidir.

Bu esnek ve düşük maliyetli SOLID SHINETM lazer projektör 16.000 lümene kadar parlaklık (PT-MZ16K) ve sessizliğinin (normal modda 38dB) ve hafif yapısının (22kg) yanı sıra yüksek kaliteli projeksiyon için WUXGA çözünürlüğe de sahiptir. 4K/60p giriş sinyaline izin verir ve bu sinyal, projektörün çözünürlüğüne (1920 x 1200) dönüştürülür.

PROJECTOR TYPE
LCD Solid Shine laser projector
MODELS
PT-MZ16KL PT-MZ13KL PT-MZ10KL
Çözünürlük
WUXGA
Parlaklık
16,000 lm 13,000 lm 10,000 lm

16,000 lm

PT-MZ16

LCD Solid Shine laser projector
WUXGA

13,000 lm

PT-MZ13

LCD Solid Shine laser projector
WUXGA

10,000 lm

PT-MZ10

LCD Solid Shine laser projector
WUXGA

MZ16 SERIES - LCD Solid Shine laser projector

4K/60p giriş sinyaline izin veren en parlak 3LCD SOLID SHINETM Lazer Projektör

Panasonic’in 3LCD SOLID SHINETM teknolojisinin kullanan MZ16 serisi, uzun vadeli parlaklık sağlıyor. Görüntüleri oluşturmak üzere geleneksel cıva temelli lambalar ve renk çarkı sisteminin yerini, LCD ve lazer diyotlar aldı. Ayrı renkler, bütün bir görüntü yaratmak için izleyicinin zihninde birleştirilir. Bu projektörler DIGITAL LINK ve HDMI ile 4K/60p sinyalini alır ve bu sinyal daha uzun vadeli ve net bir görüntüleme deneyimi için 1920 x 1200 çözünürlüğe dönüştürülür.

Kategorisindeki en sessiz projektör

MZ16, Panasonic’in eşsiz sıvı soğutma teknolojisini kullanan ve bu sayede kendi türünde piyasadaki en sessiz ve en güçlü Panasonic projektör konumunda olan dünyanın ilk lazer LCD projektörüdür. Normal çalıştırmada yalnızca 38dB düzeyinde ses çıkarır ve bu özelliğiyle AV ekipmanlarının daha sessiz çalışması gereken amfiler ve seminer odaları için ideal bir üründür.

SOLID SHINE LCD Boosts Brightness While Reducing Your Workload  for an Effortless Learning Experience

Panasonic Geo Manager Pro yazılımı ile uyumludur

MZ16 projektör serisi, Panasonic projektörlerin kurulum süresini ciddi derecede kısaltan ve kurulum zahmetlerini büyük ölçüde azaltan ücretsiz Geometry Manager Pro yazılımı ile uyumludur. Aynı zamanda, ayar verilerini birimler arasında içe ve dışa aktararak birden fazla projektörün kullanıldığı durumlarda kurulum süresini ciddi derecede kısaltabilirsiniz. İsteğe bağlı yükseltme kitleri satın alarak 3D eşleme (ET-CUK20) ve otomatik ekran ayarlama (ET-UK10) için geometrik ayarlama yapabilir ve böylece aynı anda birden fazla projektörü kurarak zaman ve maliyetten tasarruf sağlayabilirsiniz.

İyileştirilmiş güvenilirlik için yedek lazer motoru ve sinyal girişi

Projektörün üçlü sürücü motoru sürekli çalışma imkanı sunuyor. Bir lazer dizisinin beklenmedik şekilde bozulması durumunda MZ16 üçte ikilik parlaklık ile projeksiyona devam eder. Kablolarla ilgili acil bir durum olursa ikincil sinyal girişine geçiş yapabilirsiniz. Bir sinyal kesintiye uğrarsa projektör, projeksiyonun kesintisiz devam etmesi için seçilmiş olan herhangi bir giriş kaynağına (HDMI, DVI-D, SDI, RGB veya DIGITAL LINK) geçiş yapar.

MZ16 SERIES - LCD Solid Shine laser projector

16,000 lm

PT-MZ16

LCD Solid Shine laser projector
WUXGA

13,000 lm

PT-MZ13

LCD Solid Shine laser projector
WUXGA

10,000 lm

PT-MZ10

LCD Solid Shine laser projector
WUXGA