Current language: Türkçe

ISE 2020 - Panasonic Geleceğin Projeksiyon, Ekran ve Kamera Çözümü Bağlantısı için IP/IT Merkezli Platformunu Tanıtıyor

Panasonic, ISE 2020’ye Çığır Açan Sürükleyici Deneyimler ve Yeni Teknolojilerle Damgasını Vuracak

Panasonic geleceğin projeksiyon, ekran ve kamera çözümü bağlantısı için IP/IT merkezli platformunu ISE 2020’de tanıtıyor.

Panasonic ISE 2020 etkinliğinde AV dünyası için geliştirdiği ”kamera merceğinden ekrana” (glass-to-glass) çözümlerini tanıtacak. Şirket, en yeni IP/IT merkezli platformunu kullanarak kaydetme, karıştırma, dağıtım ve görüntülemeyi kapsayan içerik üretim zincirini nasıl basitleştireceğini ve eksiksiz olarak sunacağını gösterecek. AV ve IP teknolojilerinin birleşimi, Panasonic’in birçok muhteşem gösteriye ev sahipliği yapacak e-Spor Arenası'nda gösterilecek. Panasonic aynı zamanda yeni süper kompakt ve hafif 30.000 lümen lazer projektör de dahil olmak üzere çok sayıda yeni teknolojisini tanıtacak.

e-Spor Arenası

e-Sporun AV sektöründe en hızlı gelişim gösteren alan olması sebebiyle Panasonic, katılımcıların gerçek zamanlı olarak yarışacağı bir e-Spor arenası kuracak. IP/IT merkezli platform, 8K ROI kamera ve 50.000 lümen değerine sahip dünyanın en hafif, en kompakt 4K lazer projektörü gibi 4K değiştiricilerin yanı sıra geniş formatlı ekranlar gibi Panasonic’in en yeni canlı eğlence ve sektör yenilikleri arenada bir araya gelecek. Ziyaretçiler bu etkinlikte yeni süper kompakt 30.000 lümen değerine sahip projektörü de görme fırsatı bulacak.

Dijital Müze

Panasonic, duvar ve zemin projeksiyonları kullanarak gerçek zamanlı ve interaktif bir dijital müzeyle sürükleyici ve akıllara kazınacak bir deneyim yaratacak. Müze, yakınlaştırma, değiştirme ve yüksek teknolojili 4K ekranlara sahip dünyanın ilk sıfır ofset Kısa Mesafeli Lensi ve Panasonic’in lazer projektörlerinin bir araya getirilmesiyle oluşturulacak.

Yenilikçi Tümleşik AV Çözümleri

Projektörler, lensler ve profesyonel ekranlar içeren kapsamlı ürün yelpazesi sayesinde ziyaretçiler, Panasonic’in toplam sahip olma maliyetini nasıl azaltabileceğini ve tüm ortamlarda göz alıcı son kullanıcı deneyiminin yaratılması için yenilikleri nasıl desteklediğini görebilecek.

Aktif Öğrenme

Panasonic, bu son teknolojiyle donatılmış sınıflarda en yeni görsel ve ProAV teknolojilerinin öğrenmeyi ve uzaktan etkileşimi nasıl iyileştirdiğini, böylece eğitmenleri öğrenci merkezli, aktif öğrenme ortamları oluşturmaktan nasıl kurtardığını gösterecek. İstekli öğrenciler burada interaktif ekranları kullanarak ve sonuçları daha büyük projeksiyon ekranlarında paylaşarak küçük gruplar halinde çalışabiliyor.

İşletme İşbirlikleri

Katılımcılar, geleceğin interaktif toplantı odalarında Panasonic’in işbirliği çözümleri için sunduğu kapsamlı serideki ürünleri deneyimleyebiliyor. Seride sunum sistemleri ve hepsi bir arada özel ekran çözümleri, içerik oluşturma, kaydetme ve paylaşmanın uygun maliyetli yolları yer alıyor.

Panasonic Business Avrupa Pazarlama Müdürü Hartmut Kulessa konuyla ilgili şunları söyledi: “Panasonic deneyimlerine katılacak olan ziyaretçiler, nefes kesen entegre AV çözümlerimizin kapasitesini çeşitli işletme, eğitim ve eğlence alanlarında görecek ve bu çözümlerin kendi hayatlarında yaratabileceği imkanları birinci elden deneyimleyecek.”

Panasonic 11-14 Şubat 2020 tarihlerinde RAI Amsterdam’da Salon 1, Stant1-H20 bölümünde katılımcıları bekliyor olacak. 

Panasonic System Communications Company Europe (PSCEU) Hakkında

Panasonic Systems Communications Company Europe (PSCEU) teknolojinin arka planda uyum içinde çalışmasını ve şirketlerin özgürce çalışarak başarıya ulaşmalarını kendisine görev edinmektedir. PSCEU’ya göre teknoloji her şeyden önce kusursuz bir işlev göstermelidir. Teknolojik yeteneklerinin arka planda uyum içinde çalıştığına güvenerek sadece müşterilerine odaklanan şirketler başarılı olabilirler. Bu yüzden PSCEU, kurumsal başarı için itici güç olarak, kendisini, müşterilerinin çalışma şekilleriyle son derece uyumlu ve neredeyse görünmez bir şekilde çalışan ürün ve çözümleri geliştirmeye adamaktadır. 

PSCEU, altı ürün kategorisinden oluşmaktadır:

•        Uzaktan kamera, stüdyo kamera ve ENG P2HD’lerde mükemmel bir fiyat-performans ve sorunsuz işlem sağlayan Yayın & ProAV, hikâyeyi en yüksek kaliteli ürün ve çözümlerle anlatma özgürlüğü sunar. VariCam’in sinema kamera modelleri ve EVA1’in gerçek 4K ve Yüksek Dinamik Aralık (HDR) desteğiyle olan uyumu; bu ürünleri sinema, televizyon, belgesel ve canlı etkinlik prodüksiyonu için en uygun çözüm yapmaktadır.

•        Dünyanın önde gelen telefon sistemleri, SIP terminal cihazları ve profesyonel ağ tarayıcılarını sunan İletişim Çözümleri, bağlantı yerine iletişime odaklanma özgürlüğü sunmaktadır.

•        TOUGHBOOK dayanıklı dizüstü bilgisayar, kurumsal tablet, el terminalleri ve elektronik satış noktası (EPOS) sistemleriyle mobil çalışanların verimliliklerini artırmasına yardımcı olan Kurumsal Mobil Çözümler. Avrupa’da pazar lideri olarak Panasonic’in dayanıklı dizüstü bilgisayar ve tablet satışlarında 2018 yılında yüzde 48’lik pazar payı bulunmaktadır (VDC Research, Mart 2019).

•        Kullanıcılarına tıp, yaşam bilimleri, ProAV ve endüstri uygulamaları üreten Endüstriyel Tıbbi Vizyon. Ürün portföyü, tamamlanmış ve OEM kamera çözümleri sunarak; kullanıcılarına görülemeyeni görme özgürlüğünü sunmaktadır.

•        Kanıtlanmış bir kalite sunan CCTV görüntüsü mirası üzerine kurulan Güvenlik Çözümleri. Son derece güvenilir, gelişmiş teknolojik kamera ve görüntü kaydetme sistemlerini kullanan çözümler, tüm çevresel şartlarda en yüksek görüntü kalitesi sunarak kullanıcılarına güvende hissetme özgürlüğü sunmaktadır.

•        Profesyonel görüntü ve projektör yelpazesi sunan ve Görsel İşitsel profesyonellerine yaratma özgürlüğü sağlayan Görsel Sistem Çözümleri. Pazardaki yüzde 39’luk payı ile Avrupa’nın yüksek parlaklık projektörü pazarına liderlik etmektedir (Futuresource >5klm FY17 Q3. 4K & dijital kamera hariç).

Panasonic Hakkında
Panasonic Corporation, tüketici elektroniği, konut, otomotiv ve B2B işletmelerindeki müşteriler için çeşitli elektronik teknolojileri ve çözümleriyle bir dünya lideridir. 2018 yılında 100. kuruluş yıldönümünü kutlayan şirket, dünya çapında yaygınlaşarak 582 yan kuruluşu ve 87 bağlı şirketiyle dünya çapında faaliyet göstermektedir. Şirket 31 Mart 2019 tarihinde sona eren mali yıl için 62,5 milyar Euro değerinde net satış açıklamıştır. Bölgesel hatları boyunca inovasyonlarıyla yeni değerlerin peşinden gitme kararlılığına sahip olan Panasonic, müşterileri için daha iyi bir hayat ve daha iyi bir dünya yaratmak için teknolojiyi kullanmaktadır. Daha fazla bilgi için: https://www.panasonic.com/global