NEW PANASONIC WHITEBOARD DISPLAY DEBUTS AT ISE

Panasonic, eğitime ve işletmelere yönelik tasarlanan ödüllü çoklu dokunmatik LCD ekran serisinin son sürümünü tanıtıyor.

BF1 serisi, kolay anlaşılan bir arayüz ile donatılmış bilgisayarsız bir beyaz tahta olup kullanıcıların çalışmaya hemen başlamasına ve tüm medya biçimlerinde notlar tutabilmesine olanak sağlıyor. 80, 65 ve 50 inçlik ekranlarla sunulan serinin 12 yerden temaslı dokunmatik kontrolü ve girişleri, çizimleri ve yakınlaştırmaları tek bir dokunuşla kolaylaştırmaya yönelik kayan bir menü çubuğu bulunmaktadır.

Intel® Pro Widi teknolojisi sayesinde kullanıcıların çeşitli medya biçimlerini ekrana anında aktarabilmesine olanak sağlanmakta. Yerleşik Panasonic uygulamaları, farklı cihazlardan alınan video, resim ve belgeleri çok modlu bölünmüş ekranda eş zamanlı olarak görüntülemeyi mümkün kılar.

Panasonic Avrupa Pazarlama Yöneticisi Enrique Robledo, seri ile ilgili fikirlerini şöyle paylaşıyor: “Dünya genelinde her on kişiden birini etkileyen renk körlüğü de hesaba katılarak, Colour Universal Design (Evrensel Renk Tasarımı) teknolojisiyle hazırlanan seçilebilir ekran modu, BF1 serisine sınıflarda ve çalışma ortamlarında avantaj sağlayarak, renkleri herkes için çok daha net fark edilebilir yapmaktadır. Bu seri, böyle bir özellik içeren tek elektronik beyaz tahta ürünüdür.”

Haziran 2016’da piyasaya sürülmeye hazırlanan BF1 serisi, her koşulda net görüntü sağlamak amacıyla yansımayı engelleyen bir ekran ile donatılmıştır. Ayırca bilgisayarlardan, Blu-ray oynatıcılarından ve doküman kameralarından alınan medyanın aktarımını sağlayan DIGITAL LINK de dahil olmak üzere çeşitli kablolu bağlantılar içermektedir.

Serinin tanıtımını izlemek için 9-12 Şubat tarihleri arasında Amsterdam RAI’de düzenlenecek olan ISE2016 fuarının 1-H20 salonundaki Panasonic standına uğrayın veya Panasonic Görsel Sistem serisi hakkında daha fazla bilgi edinmek için lütfen https://business.panasonic.com.tr/visual-system/ adresini ziyaret edin.