Panasonic yeni ürünleri ile Fourisalone 2018’de yerini aldı

Panasonic, Palazzo di Brera’da 17-22 Nisan 2018 tarihleri arasında gerçekleşen Fuorisalone 2018’de görsel açıdan güçlü ve etkileyici bir enstalasyonla 100. yılını kutlarken projektörler için üretilen balık gözü lens ET-D3LEF70’i ve 4K görüntü kalitesi sunan projeksiyonu PT-RQ32K’yi tanıttı.

Geçişlerle dolu bu yüzyılda tüm şartlara uyum sağlayabilen Panasonic, hızla değişen bir geleceğe de emin adımlarla ilerliyor. Fuorisalone 2018’de sergilediği TRANSITIONS (Geçişler) isimli enstalasyonu için tanıttığı iki yeni ürünü olan ET-D3LEF70 lensi ve PT-RQ32K projeksiyonunu ‘Air Inventions’ ile birleştiren Panasonic, projeksiyon alanına kazandırdığı yeni boyutu ve bu teknolojilerle nelerin yapılabileceğini gözler önüne serdi.

27.000 lümenlik parlaklığa sahip Panasonic’in PT-RQ32 projektörü, yüzeyde ve geniş su damlası enstalasyonu içinde 4K görüntüler sunuyor. Panasonic’in 3 Çipli DLP™ SOLID SHINE Laser 4K+ teknolojisi sayesinde projeksiyon, güçten gözle görülür derecede tasarruf sağlarken hafif yapısıyla dikkat çekiyor. Çok sık bakıma ihtiyaç duymaması da başka bir avantajı.

 

4K profesyonel projektörlerin işlevleri ve yüksek çözünürlüklü kubbe tipi projeksiyon için tasarlanmış özel ET-D3LEF70 balık gözü lens, projeksiyon ile bir araya geldiğinde benzersiz ve birden çok duyuya hitap eden bir deneyim sunarken etkileyici video kalitesiyle izleyicileri içine çekiyor. Esnek kurulum yapısı sayesinde lens, sergilerdeki gösteriler ve eğlence parkları gibi çeşitli yerlerde kullanılabiliyor.

Panasonic Cihazları Tasarım Merkezi Direktörü Shigeo Shirai, konuyla ilgili şu açıklamayı yaptı: “Dönüşüm ve entegrasyonun yoğun olarak görüldüğü bir ortamda tasarımın oynadığı rol de hızla değişiyor. “Bu yıl Milano Tasarım Haftası'nda ziyaretçilerimize birden çok duyuya hitap eden ve etkileyici deneyimler sunuyoruz. Tanıttığımız PT-RQ32’yi ve ET-D3LEF70’i de bu tarz, birçok büyük etkinlikteki önemli işlerde yer alacak şekilde tasarladık. Böylesine kapsamlı deneyimlerin bir parçası olmak bizim için büyük bir mutluluk kaynağı.”

Serginin süresi: 17 Nisan - 22 Nisan 2018, 11.00 21.00  

Konum: Palazzo di Brera, Via Brera 28, Milano, İtalya

Panasonic’in Görsel Sistem Çözümleri hakkında daha fazla bilgi için lütfen şu adresi ziyaret edin: https://business.panasonic.com.tr/visual-system/