Panasonic camsız opsiyonuyla 4K ekran yelpazesini genişletiyor

Panasonic, kiralama ve sahne sektörüne yönelik yeni bir camsız 4K ekran serisinin lansmanını yaptı.

98” ve 84” LED LCD panellerin (TH-98LQ70L ve TH-84LQ70L) camsız versiyonları şirketin mevcut büyük 4K ekranlarıyla yan yana yer aldı. LQ70L modellerini ekleme kararı daha hafif ve parlak versiyonlar için kiralama sektöründen gelen taleplere cevaben alınmış olup istenen sonuç koruyucu cam çıkartılarak elde edilmiştir.

Mevcut modellerde olduğu gibi ekran, 3840 x 2160 çözünürlük sunmakta ve daha net, canlı görüntüler için Panasonic'in yeni nesil görüntü iyileştirme teknolojisini içermektedir.

Entegre 3D-LUT renk düzeltme ve 6 eksenli renk düzeltme özelliklerine ve bükülmeye dayanması için özel kafesli alüminyum şasiye sahip olan ürünün ayrıca ekranda herhangi bir etki bırakmadan dikey olarak yerleştirilmesi de mümkündür.

Ekranlar 4K olmayan görüntülerde de çözünürlüğü daha iyi bir kaliteye çıkartabilmekte ve daha önce telafisi daha zor olan hareketli görüntüler de daha düzgün ve net olmaktadır.

Panasonic Pazarlama Yöneticisi Enrique Robledo "LQ70 serisinde önceki plazma ekranlarımızda yer alan vida delikleri ve askı konumuyla aynı vida delikleri ve askı konumu bulunmaktadır. Bu sayede mevcutları değiştirmek ya da 4K'ya terfi etmek isteyenler arasında oldukça popülerdirler." dedi

Panasonic'in Görsel Sistem Çözümleri hakkında daha fazla bilgi almak için lütfen https://business.panasonic.com.tr/visual-system/ adresini ziyaret edin.