Panasonic'in hibrit aydınlatma projektörünün parlaklığı artırıldı

Panasonic’in hibrit aydınlatma projektörü Space Player™, yeni içerik yöneticisi ve iyileştirilmiş parlaklıkla güncellendi.

Yeni lazer projektör, mevcut raylı aydınlatma sistemlerine entegre olabiliyor. 20.000 saat boyunca lazer ışık kaynağı olarak çalışabilen, 2000 lümen parlaklığa sahip yeni lazer projektör, hem perakende sektöründe hem de eğlence alanlarında uzun süreli kullanım için uygun bir çözüm olarak öne çıkıyor.

Space Player’ın (PT-JX200) kullandığı, yakın zamanda geliştirilen Content Manager yazılımı; zamanlanmış otomatik çalışma, içerik oynatma listeleri, giriş değiştirme ve parlaklık düzeyi ayarlama gibi temel sinyal işlevlerinin kolayca gerçekleştirilmesini sağlıyor.

Panasonic’in güçlü 1 çipli DLP™ SOLID SHINE lazer teknolojisini kullanan Space Player, her duruma uyan çalışma yönetimi için filtresiz optik motora sahip. Yeni JX200’de ayrıca, aynı anda kullanılan birden çok projektörde renk eşleştirme ve ufuk çizgisi altında tüm yönlerden yansıtma yapabilme özellikleri de yer alıyor.

Ürün standart tavan montajıyla veya ilave esneklik için isteğe bağlı masa montajıyla (PT-JX200F) kullanılabiliyor.

Panasonic Avrupa Projektör Ürün Pazarlama Müdürü Thomas Vertommen ürün hakkında “Mevcut aydınlatma altyapılarına kolayca entegre edilebilen Space Player ister alışveriş, ister restoran, ister müze ortamlarında olsun, müşterilere uygun fiyatla etkileyici görsel/işitsel sunumlar sağlayarak, müşteri deneyimini zenginleştirmeyi kolaylaştırıyor” ifadelerini kullanıyor.

 

Panasonic Görsel Sistem Çözümleri hakkında daha fazla bilgi almak için lütfen https://business.panasonic.com.tr/visual-system/ adresini ziyaret edin.