Panasonic, ISE 2018'e yüksek kaliteli ShadowSense™ interaktif görüntü teknolojisini getiriyor

Panasonic, ISE 2018'de yüksek kaliteli dijital gösterim uygulamaları için tasarlanmış, interaktif ShadowSense™ ekranlarını gösterdi.

42, 49 ve 55 inçlik AF1 ve LF80 ekranlarının çoklu dokunmatik özellikli sürümleri, Amsterdam'daki fuarda Panasonic standına entegre edilmiştir.

ShadowSense™ teknolojisi, nesneler sensörün görüş alanına girdiklerinde, bu alanda gezindiklerinde veya bu alandan çıktıklarında onları hassas bir şekilde izlemek için ekranın çerçevesi içine gizlenmiş sensörleri kullanır. Bu, hızlı yanıt veren ve aydınlık ortamlarda da son derece iyi çalışan bir dokunmatik ekrandır.

Panasonic Pazarlama Müdürü Enrique Robledo: “ShadowSense çoklu dokunmatik teknolojisi, ekranı çevreleyen optik sensörlerin ve kızılötesi görünür ışık yayıcıların kombinasyonudur.” “Kızılötesi ışınlarda bir nesnenin ‘gölgesi’ birden çok optik sensör tarafından yakalanır, hesaplanarak bir konuma yerleştirilir ve olağanüstü görüntü netliği sağlanır.”

Birleştirilmeyen benzer optik veya IR sistemlerinin ötesinde güvenilirliğiyle ekranın, doğrudan güneş ışığı ve stüdyo ortamlarında çalışırken bile yüksek parlaklığa ve değişen aydınlatma koşullarına karşı eşsiz bir dayanıklılığı vardır.

ShadowSense™, Panasonic’in premium interaktif teknolojisidir. Kızılötesi LFE8-IR, BQE1 ve BFE1 aralığı ve BF1 kızılötesi beyaz tahta aralığı gibi giriş düzeyinde işbirliğinin yanında yer alır.

6-9 Şubat arası Amsterdam RAI'de ISE 2018'de Salon 1, H20 numaralı standda Panasonic'i ziyaret edin veya interaktif ekran serisi ve diğer Panasonic Görsel Sistemleri hakkında daha fazla bilgi için lütfen şu adrese gidin: https://business.panasonic.com.tr/visual-system/