Panasonic, kurumsal ve eğitim amaçlı platformlar için parlaklık artışını duyuruyor

Panasonic Business, düşük işletim maliyeti ve SOLID SHINE lazerin güvenilirliğiyle birlikte LCD görüntünün resim kalitesi ve taşınabilirliğini bir araya getiren, eğitim ve kurumsal amaçlı platformlara yönelik yüksek parlaklıklı iki projektörünü duyurdu.

Lensleri değiştirilebilir lazer fosfor projektörlerin oluşturduğu PT-MZ770 serisi, WUXGA (PT-MZ770/L) ya da WXGA (PT-MW730/L) için 7.500 lümen çözünürlüğü geliştirir. Her ikisi de tüm projektörün neredeyse hiçbir bakım gerektirmeden 20.000 saate kadar çalışmasını sağlamak için toza dayanıklı optik ünite, tek yönlü hava akışı ve yeniden kullanılabilir eko filtre içerdiğinden çalıştırma maliyetlerini önemli ölçüde düşürür.

Tozlu koşullarda olağanüstü güvenilirlik için tasarlanmış projektörler, kalabalık sınıflar, amfiler, konferans salonları, müzeler ve sergiler için idealdir. 27dB sessiz mod ve hızlı başlatma/kapatma gibi özellikler sorunsuz ve etkin sunumlar sağlar.

Panasonic Business Pazarlama Müdürü Hartmut Kulessa: “Bunlar projektörün boyutuna göre çok yüksek parlaklık sunan akıllı projektörlerdir ve özellikle iyi aydınlatılmış odalarda olağanüstü görüntü kalitesi sağlar.” “Temel gündüz görünümü, ortamın aydınlığına göre ekranın aydınlığını optimize etmek için bir sensör kullanır ve ayrıntılı netlik işlemcisi 4 görüntü netliğini iyileştirmek için video sinyalinde dört frekans bandını analiz eder.”

Aygıtın kamerasından akıllı telefonlara veri göndermeyi de destekleyen Panasonic LinkRay™ aktarım teknolojisi projektörleri özellikle yer işaretleri ve diğer genel amaçlı gösterimler için uygun hale getirir.

4K video sinyal girişi, Panasonic'in tek kablolu 4K DIGITAL LINK video/kontrol çözümü ve HDMI® terminali aracılığıyla desteklenir.

Tak-paylaş USB cihazı veya uyumlu Windows® PC'ler ve Android™ cihazlar aracılığıyla ekran kopyalamayı destekleyen isteğe bağlı kablosuz modül (ET-WM300) aracılığıyla, kurulu Panasonic uygulamaları veya yazılımı içeren cihazlardan kablosuz projeksiyonla sunum ekranı paylaşımı yapılabilir.

6-9 Şubat arası Amsterdam RAI'de ISE 2018'de Salon 1, H20 numaralı standda Panasonic'i ziyaret edin veya Panasonic Görsel Sistem Çözümleri hakkında daha fazla bilgi için lütfen şu adresi ziyaret edin: https://business.panasonic.com.tr/visual-system/