Panasonic, ISE 2017'deki canlı etkinliklere odaklanıyor

Panasonic, ISE 2017'de Avrupa'nın en çok satan parlak projektörü PT-DZ21K'nin yerini alacak yeni 20.000 lümenlik projektörünü tanıtacak.

Kiralama sektöründe yeni referans projektör olması beklenen projektör, ilk olarak Amsterdam'da tanıtılacak.

Buna ek olarak şirket, canlı pazar için geliştirilen ve piyasaya yeni sürülen 31.000 lümenlik lazer projektörü PT-RZ31K sayesinde, lazer projeksiyon teknolojisini, 3 boyutlu haritalama ve sanatçıların hareketli projeksiyon ile etkileşimini birleştiren bir gösteri ile canlı etkinlik özelliklerini göstermeyi planlıyor.

Panasonic Avrupa Projektör Pazarlama Müdürü Hartmut Kulessa, “Yıllık gösterilerimiz hızla ISE'de bir geleneğe dönüşüyor ve bu yıl insanları gerçekten şaşırtacak, en yeni AV tekniklerinden yararlanan bir canlı etkinlik gerçekleştireceğiz. Lazer teknolojisi alanında yaptığımız sürekli yenilikler; canlı etkinlik pazarı için bizi mükemmel şekilde konumlandıran projeksiyon ürünü serisi oluşturduğumuz anlamına geliyor” diyor.   

ISE 2017 ayrıca, bilgi kaynağı olarak LED ışık kaynakları içinde belirli kodları kullanan 1-2-1 pazarlama çözümü olan ve ISE 2016'da konsept olarak tanıtılan LinkRay'in sunumuna sahne olacak. LinkRay, yeni ekran serisinin içerisinde tümleşik olarak yer alacak ve buna ek olarak standı ziyaret edenler, stand boyunca yerleştirilen ışık plakalarından akıllı telefonlarına ürün bilgilerini doğrudan indirebilme seçeneğine sahip olacak.

Panasonic standında (Hall 1 Stand H20) eğitim, şirket, genel sunuş ve canlı etkinlik sektörlerine yönelik görsel işitsel çözümlerin sergilendiği bölümler yer alacak.

ISE 2017'de Panasonic ile ilgili en son bilgilere ulaşmak için lütfen https://business.panasonic.com.tr adresini ziyaret edin.