Panasonic, yeni dijital tabela ekranı serisini piyasaya sürüyor

Panasonic daha ince kenarlı, daha yüksek görüntü kaliteli ve düşük enerji kullanımlı yeni giriş seviyesi profesyonel ekran serisini piyasaya sürdü.

Video duvarları, perakende sergi salonları ve ofis konferans alanları gibi dijital tabela uygulamaları için geliştirilen LFE8 serisinin 7,5 mm'lik ince kenarları1 ve entegre bir USB medya oynatıcısı bulunur; bu özellikler sayesinde set üstü kutusu ihtiyacı ortadan kalkar ve kablolamaya bağlı zorluk azalır. 

Görüntüler, 5 x 5 çok ekranlı video duvarlarında yapılandırılabilir ve tek bir kişisel bilgisayardan LAN ağıyla 2.048 cihaza kadar izlemenize ve kontrol etmenize olanak sağlayan ücretsiz bir gösterge panosu olan Panasonic Multi Monitoring & Control yazılımıyla da uyumludur.

Panasonic Pazarlama Müdürü Enrique Robledo: "LFE7 serisinin yerini alan LFE8, giriş seviyesi ekranlarında yeni standart serimizdir. Yeni seri uygun bir fiyat karşılığında mükemmel görüntü kalitesi, üstün güvenilirlik ve esnek uyum (yatay, dikey veya video duvarı) özelliklerini birleştiriyor. Ayrıca yeni serinin boyut seçeneği eskilerine göre daha fazla." 

Hem videolar hem de hareketsiz imgeler görüntülenebilir, dolayısıyla çok çeşitli özgün tabela içerikleri kullanılabilir. Ayrıca, ekranda yerleşik 10W hoparlörler de mevcuttur, böylece harici hoparlörlere gerek kalmaz.

Kullanıcılar, USB çubuğu ile bir LFE8 ekranındaki menü ayarlarını ve ayarlanan değerleri diğer aynı boyutlu ekranlarda kullanmak üzere kopyalayabilirler, bu özellik aynı anda birçok ekran eklemek ve kurmak için bir hayli kullanışlıdır.

LFE8 serisinin 43 (TH-43LFE8), 48 (TH-48LFE8), 55 (TH-55LFE8) ve 65 (TH-65LFE8) inçlik versiyonları mevcuttur.

Panasonic ekranlar hakkında daha fazla bilgi için, lütfen https://business.panasonic.co.uk/visual-system/products-and-accessories/... adresini ziyaret edin. 

 

1) Yalnızca TH-65LFE8