Panasonic interaktif beyaz tahta serisini piyasaya sürüyor

Panasonic, dijital beyaz tahta iletişimini iş ve eğitim dünyası için uygun fiyatlı hale getirdiği iki yeni dokunmatik panel ekranını tanıttı.

Mevcut interaktif ekran serisini tamamlayan 75 inç 4K doğrudan LED panel (TH-75BQE1) ve 65 inç Full HD doğrudan LED panel (TH-65BFE1), USB ve HDMI veya VGA üzerinden PC'ye bağlandığında Panasonic'in Beyaz Tahta Yazılımı ile uyumlu hale geliyor.

10 noktaya kadar dokunma özelliğine sahip olan 400 cd/m2 interaktif paneller, dokunmatik kalem yanında büyüteç, spot ışığı ve geçici keçeli kalemlerle kolayca yazı yazılabilmesini sağlıyor. Ekranda ayrıca, USB aygıtlarında depolanan medyayı çözmek için basit bir USB bellek görüntüleyici de bulunuyor.

Panasonic Ürün Pazarlama Yöneticisi Florence Antony ürünler hakkında, “İnteraktif ekran serimizin fonksiyonlarını koruyacak olan bu seriyi daha erişilebilir ve uygun fiyatlı hale getirdik" dedi ve ekledi: “Bu teknoloji, işbirliğine dayalı eğitimler ve toplantılar için son derece güçlü bir ekipman sunuyor. Örneğin, Beyaz Tahta modundayken cihazlar üzerinde iki veya daha fazla kişi eş zamanlı olarak çalışabiliyor, böylece dosyalar düzenlenmeden ve kaydedilmeden önce  grup çalışmalarına olanak sağlanıyor.”  

TH-75BQE1 ve TH-65BFE1 modelleri 2017'nin yaz aylarında piyasaya sürülecek.

Panasonic’in Görsel Sistem Çözümleri hakkında daha fazla bilgi için ziyaret edin: https://business.panasonic.com.tr/visual-system