PANASONIC NARROWS THE GAP AT ISE2016 WITH 1.8MM BEZEL VIDEOWALL

Panasonic ultra dar kenarlı yeni video duvar ekranı serisini tanıtmak için ISE 2016'yı seçti.

Yeni 55 inçlik video duvar ekranının çerçeve kalınlığı yalnızca 1,8 mm olup dijital tabelalar ve bilgi ekranlarında kusursuz görüntü kalitesi sağlıyor.

700 cd/m² parlaklığa ve IPS Direct-LED panele sahip Full HD ekran, eşit dağılımlı geniş bir izleme açısı ve zenginleştirilmiş renk üretimi sunuyor.

Panasonic Avrupa Pazarlama Yöneticisi Enrique Robledo görüşlerini şu şekilde paylaşıyor: “Yeni video duvarı, mevcut Video Duvarı yol haritasında yer alan ve birincil giriş sinyali kesintiye uğrasa bile görüntünün kesilmemesini sağlayan 'yük devretme ve yeniden çalıştırma' fonksiyonları ile donatıldı. Bununla birlikte, ekran 7/24 sürekli çalışmaya uygun şekilde tasarlandı.”

Henüz bir model numarası verilmemiş olan ve 2016 sonbaharında piyasaya sürülmesi planlanan video duvar ekranı, çoklu ekran kurulumunu kolaylaştıran rijit çerçeve ve yüzey hizalama mıknatısları ile tasarlandı.

Bu ürünün tanıtımını izlemek için 9-12 Şubat tarihleri arasında Amsterdam RAI’de düzenlenecek olan ISE2016 fuarı 1-H20 salonundaki Panasonic standını veya Panasonic'in profesyonel görsel sistem çözümleri hakkında bilgi edinmek için https://business.panasonic.com.tr/visual-system/ adresini ziyaret edin.