Panasonic, ISE 2018'de "en büyük alkışı" almak için yola çıktı

Panasonic'in "en büyük alkışı alacak gösterisi" ISE, son yılların görülmesi gereken en önemli etkinliği oldu. Canlı moda podyumlarından projeksiyon ile yansıtılan spor otomobillere, 4K robotik ekranlardan hareketli projeksiyona sahip sihirli gösterilere, ISE 2018 birçok etkinliğe ev sahipliği yaptı.

ISE 2018'in ziyaretçileri, Panasonic’in bir araya getireceği görsel sanat performanslarına, lazer projeksiyon teknolojisine, 3D yansıtmaya ve izlemeye bir kez daha tanık olacak. Ziyaretçiler, canlı performans sanatçılarından projeksiyonlara kadar kaçırılmaması gereken bu etkinliği meraklı gözlerle takip edecek.

Panasonic Avrupa Ürün Pazarlama Yöneticisi Thomas Vertommen konuyla ilgili şu şekilde konuştu: "Diğer görsel tekniklerle elde edilmesi zor olan, projeksiyondan yansıtmayı da içinde barındıran bir sihir var. Lazer projeksiyon teknolojisi, deneyimleri öykü şeklinde anlatarak insanların ilgisini çeken ve nesnelere hayat veren merak uyandırıcı bir özelliğe sahip."

Panasonic, Painting with Light'ın tasarladığı gösteriyi sahneye yansıtırken Novaline ile güçlerini birleştirdi. Novaline, Panasonic'in 3 çipli DLP™ lazer projektörlerinden gelen lazer ışığı ile birleştirildiğinde çok parlak ve gerçekçi bir görüntü yaratmak için görünmez projeksiyon perdesinde kullanılacak kumaşları sunacak.

Panasonic, canlı gösteriyi arka planda izleme çözümü ve sunucu teknolojisi sağlayacak olan Blacktrax ve Disguise (d3 technologies) ile bir kez daha ortaklaşa çalışacak.

Panasonic'in en büyük alkışı alacak gösterisini Salon 1'deki H20 numaralı stantta izleyebilirsiniz.

Panasonic Görsel Sistem Çözümleri hakkında daha fazla bilgi için: https://business.panasonic.com.tr/visual-system/