PANASONIC ISE 2016’DA PARLAKLIĞI ARTIRMAYA HAZIRLANIYOR

https://business.panasonic.co.uk/visual-system/news-and-events/ise-2016Panasonic, 20.000 lümeni aşan geniş mekanlar için yüksek parlaklığa sahip lazer projektörü ilk defa ISE 2016’da görücüye çıkarıyor.

Panasonic, önceleri neredeyse imkânsız olarak görülen, yüksek parlaklığa sahip kalıcı kurulumları geliştirerek, ISE 2016'ya yenilikler katacak. Şirket, kompakt lazer projektör, kalıcı kurulumlar ve canlı etkinlikler için kiralama ve gösteri şirketlerine bakım gerektirmeyen bir alternatif sunacak. 

Panasonic ayrıca, çip çözümüyle ilgili yeni sistemini Amsterdam’daki fuarda tanıtacak. Bu çözüm, tüm üçüncü taraf yazılımlarının, özellikle de İçerik Yönetimi Sistemlerinin herhangi bir özel geliştirmeye ihtiyaç duyulmadan, Panasonic ekranlarında kurulabilmesine olanak tanıyor.

Şirket ayrıca, oldukça dikkat çekici bir ürünle hedef kitlesini yeniden şaşırtacağa benziyor.

Panasonic standı, şirket projeksiyonu Tesla spor arabasıyla eşleştiği için, 2015’te kalabalıkları kendine çekmişti. 2016’da ise Panasonic, etkinlik şirketi XPION ile geliştirilen Robot Deneyimi veya kısa adıyla RobEx vaat ediyor.

Panasonic Avrupa Projektör Pazarlama Müdürü Hartmut Kulessa görüşlerini şu şekilde dile getirdi: “Etkinlik ve eğlence kapsamında yer alan endüstriyel düzeydeki robotlar, mühendislerin duygularına yardımcı olabilir. Farklı dünyalardaki teknolojilerin bir araya getirilmesi, görsel deneyime yeni bir hareket boyutu katarak muazzam bir etki yaratabilir. Panasonic görüntü kalitesini 4K çözünürlükle bir araya getirdiğimizde, şimdiye dek hiç olmadığı kadar derin ve sürükleyici bir görüntüleme deneyimi sağlayabiliyoruz. Ürünümüz fuarın yıldızı olacak.”

ISE 2016’da Panasonic ile ilgili en güncel bilgilerden haberdar olmak istiyorsanız, lütfen şu adresi ziyaret edin: https://business.panasonic.co.uk/visual-system/news-and-events/ise-2016