Panasonic, yeni taşınabilir projektör serisini tanıtıyor

Panasonic ofisler ve sınıflarda kullanılmak üzere tasarlanmış, yeni, parlaklığı yüksek, hafif, taşınabilir projektör serisini duyurmak için ISE 2018'i kullandı.

PT-VW360 3LCD projektörü, WXGA'da 4000 lümen parlaklık kapasitesine sahiptir ve yüksek görüntü kalitesi, pratik özellikler, sessiz çalışma (28 dB) ve uzun vadeli güvenilirlik gibi muhteşem özellikler sunar.

Sınıfının en hafif ve parlak projektörü PT-VW360, 300 ince kadar olan ekranlarda yüksek kontrastlı görüntüler sunarken bir iris mekanizmasıyla kontrastı 20.000:1 oranına kadar keskinleştirir ve muhteşem metin ve grafik görüntüleri sunar.

Haziran 2018 itibariyle piyasada olacak PT-VW360, odaklamayla, ekran montajıyla ve duvar-renk telafisiyle yardımcı olduğu projektör kurulumu ve konumlandırması kullanıcılar için her zamankinden kolay hale gelir. Esnek 1.6x zoom lens, eğik ekran ve köşe kilit taşı düzeltme çeşitli uzaklıklarda merkezin dışında gösterim kolaylığı için sunulan özellikler arasındadır.

Panasonic Avrupa Pazarlama Müdürü Hartmut Kulessa: “Projektörün gün ışığı görünümü özelliği, uygun ortam aydınlatması düzeylerini saptar ve gelişmiş resim kalitesi için parlaklık çıkışını optimize eder.” “Ancak projektörleri odadan odaya taşıması gereken öğretmenleri ve ofis çalışanlarını ilgilendiren asıl kısmı 3,3 kg ağırlığında olmasıdır”.

Tak-çalıştır bağlantı kolaylığı, iki HDMI® girişine, bilgisayardan USB girişine ve bellek görüntüleyici işlevine erişim sayesinde içerik, USB flaş bellek sürücüsünden görüntülenebilir. İsteğe bağlı ET-WML100 kablosuz modül eklentisi, Wi-Fi® üzerinden projeksiyon sağlar.

Hartmut Kulessa sözlerine şunları ekledi: “Güçlü yapısı, düşük bakım gerekliliği ve yüksek parlaklık özelliğiyle PT-VW360 Serisi, kullanıcıların projeksiyonu istedikleri yerde kullanabilmesi esnekliğini sunarken hem maliyet hem performans değerlerinde klasmanının üstünde bir başarı elde ediyor”.

6-9 Şubat arası Amsterdam RAI'de ISE 2018'de Salon 1, H20 numaralı standda Panasonic'i ziyaret edin veya Panasonic Görsel Sistem Çözümleri hakkında daha fazla bilgi için lütfen şu adrese gidin: https://business.panasonic.com.tr/visual-system