• TH-55LFV70

    Video Wall LED Display

TH-55LFV70

Kurulum Esnekliği ve Yüksek Dayanıklılık Sunan Ultra Dar Çerçeveli Videowall

Video, Ses ve Kontrol Sinyalleri DİJİTAL LİNK Tekli Kablo Papatya Zinciri (Daisy Chain) ile Dağıtılabilir

LFV70 Serisinin terminal kartı DİJİTAL LİNK çıkış terminaliyle donatılmıştır. Video, ses ve kontrol sinyaller bir DİJİTAL LİNK sinyalinde bir araya getirilir ve tekli kablo papatya zinciri (daisy chain) bağlantısıyla iletilebilir.
Bu, video ayırıcı veya başka bir cihaza gerek olmaksızın bir çoklu ekran sistemini sadece ekranlar ve video kaynaklarını kullanarak yapılandırma imkanı sunmakla kalmaz, aynı zamanda tekli kablolama sayesinde çoklu ekran sisteminin kolay kurulmasını ve kontrol edilmesini sağlar

 

Yük Devretme ve Yeniden Çalıştırma Fonksiyonları Acil Durumlarda Destek Sağlar

LFV70 Serisi iki DVI-D, HDMI, DisplayPort, DİJİTAL LİNK ve USB dijital sinyal giriş terminalleriyle donatılmıştır. Ana video ve ses sinyalleri kesintiye uğrarsa, sistem hemen alternatif sinyallere geçiş yapar. Bu, sistemi önemli görevlerin sürdürüldüğü kontrol odaları ve izleme merkezleri için ideal yapar.  
Ana ekran sinyali kesintiye uğrarsa, görüntü kolayca kesilir.
 
Ana ekran sinyali kesintiye uğrasa bile, sistem yedek sinyale geçiş yapar, böylece görüntü kesilmez.
 

.

 

Kurulum Çerçevesi Kurulumu Kolaylaştırır

İsteğe bağlı Kurulum Yuvası video duvarını yapılandırmayı çok daha kolay hale getirir. Karmaşık'ekran yerleştirme işlemlerine gerek kalmaz ve montajcılar arasındaki farklılıklar tolore edilir. Aynı zamanda zaman tasarrufu sağlar ve emek maliyetlerini azaltır.

 
Çerçeveler dikey ve yatay olarak doğru şekilde hizalanmadığında ve yüzeyler uygun şekilde ayarlanmadığında video duvar dalgalanmaları meydana gelir. Rijit çerçeve kullanıldığında kurulum hızlı ve kolay olur ve yüzey hizalama mıknatısları kullanılarak kolay ayar yapılır . Bu yapı, aynı zamanda bakım sırasında ekranların çıkarılmasını da kolaylaştırır.

USB Kolay Senkronize Oynatma

sabit içerikli dosyalar içeren USB flaş disklerini 2x2 ünite çoklu ekran yapılandırmasına bağlayarak kolay senkronize olan 4K görüntülemeler sağlar.

 
   

Yüksek Dayanıklılık Sayesinde 24 Saat Boyunca Sürekli Çalışma ve Dikey Kurulum

Son derece dayanıklı bir panel ve elektronik bileşenlerin kullanımı 24 saat sürekli çalışma sağlar, kamu alanlarında, gözetleme istasyonlarında kurulum için idealdir. Dahili bir soğutma fanı sıcaklığa bağlı olarak otomatik çalışır (Oto moda ayarlandığında). Bu çoklu ekran kurulumunun kolayca ısıya maruz kalan üst ekranlarında aşırı ısınmayı önler. H-55LFV70 aynı zamanda panel ömründe hiçbir değişikliğe yol açmaksızın dikey veya yatay olarak monte edilebilir, dolayısıyla TCO (toplam mülkiyet maliyeti) etkilenmez.

*Sürenin uzun olması durumunda hareketli görüntünün oynatılması önerilir. Uzun bir süre boyunca sabit bir görüntüyü oynatıyorsanız, ekranda görüntü tutulması meydana gelebilir. Öte yandan hareketli görüntüler oynatıldığında görüntü tutulması kademeli olarak ortadan kalkabilir.

 

Kalibrasyon Fonksiyonları Çoklu Ekran Kurulumunu Destekler

Yeni kalibrasyon yazılımı

Çoklu ekran kurulumu sonrası zamanla ekranlar arasında renk farklılıkları meydana gelebilir. Bu yeni kalibrasyon yazılımı farklı tedarikçiler tarafından satılan sensörleri destekler. Yazılım, mevcut kalibrasyon sensörünüzü kullanırken renkleri ayarlamanızı sağlar.

Ön kalibrasyon

LFV70 Serisi fabrikadan sevk edildiğinde renk ayarlıdır, dolayısıyla kurulum sırasında ayar gerekmez, bu da çoklu ekran kurulumu için gerekli süreyi önemli ölçüde azaltır. Ayrıca görüntülerin doğal görünümlü olması için ekranlar arasındaki renk farklılıkları da ortadan kaldırılmıştır.

*Bazı durumlarda, çoklu ekran kurulumu sırasında görsel ayar gerekir.

 

Kusursuz Geniş Ekran Düzenleri için Ultra Dar Çerçeve

Süper dar çerçeve video duvarı kurulumları için yalnızca 3.5 mm (0,14")genişliğinde bağlantılar sağlar. Geniş ekran yapılandırmalarında dahi, ekran kenarları neredeyse hiç görünmez, böylece güçlü ve doğal görüntüler verir.

 

Windows 8 and Windows are either registered trademarks or trademarks of Microsoft Corp. in the United States and/or other countries. Mac, Mac OS, iPad, iPhone and iPod touch are trademarks of Apple Inc., registered in the U.S. and other countries. iOS is a trademark or registered trademark of Cisco in the U.S. and other countries and is used under license. All other trademarks are the property of their respective trademark owners.