• PT-RZ475

    3,000 lm / Full HD / 1-chip DLP LED/Laser

PT-RZ475E Kısa Mesafeli LED/Lazer DLP projektör

Sağlam performansın, güzel görüntülerin, esnek kurulum seçeneklerinin ve düşük sahip olma maliyetinin keyfini yaşayın.

Bu pazar lideri kısa mesafeli projektör, 10 yıla kadar olağanüstü bir bakımsız çalışma sunar. Bu da onu, kontrol odaları gibi çalışmanın uzun saatler boyunca devam ettiği ortamlar için ideal kılar. 7/24 uygulamalar için, aynı istisnai görüntü kalitesi ile 3 yıllık bir sürekli kullanım imkanı sunar. Optimum arka projeksiyon performansı ve profesyonel entegrasyon için tasarlanan projektör, eksiksiz bir çoklu ekran desteği sistemi, portre modu ve 3 boyutlu genişletme imkanlarıyla birlikte gelir. Diğer yandan DIGITAL LINKTM, dijital sinyalleri tek bir kablo ile 100 metreye kadar ulaştırır.

 

LED/Lazer Birleşimi Işık Kaynağı, 10 Yıllık Sürekli Çalışmayı Mümkün Kılar*
Bu yeni ışık kaynağı, 10 yıla kadar hiç bakım gerektirmez.* Çoğu durumda bu, bir sonraki yenileme döngünüze kadar hiçbir bakım gerekmemesi anlamına gelir. Doğal olarak kullanım sırasında hiç lamba yanma problemleri yaşanmaz ve güvenilirlik artırılmış olur. Ayrıca dikkatli bir mühendislikle mühürlenmiş optikler sayesinde filtre temizliğine de ihtiyaç duyulmaz.
Bunun sonucu olarak lamba maliyetlerinden, bakım işçiliğinden ve lamba stoklama gerekliliğinden tasarruf edilir ve işletim maliyeti ciddi anlamda düşer.

* IŞIK GÜCÜ, Eco2'ye ayarlandığında. Işık kaynağı haricindeki diğer parçaların daha kısa süre içinde değiştirilmesi gerekebilir.

 

7/24 Çalışma ile Uzun Süre boyunca Harika Görüntü Kalitesi

LED/lazer birleşimi ışık kaynağındaki parlaklık bozulma hızı, lamba tabanlı projektörlerle karşılaştırıldığında son derece yavaştır. SOLID SHINE sürücüsü, ışık kaynağının yoğunluğunu sürekli olarak tespit etmek ve buna göre beyaz dengesinde ilgili değişiklikleri yapmak için yerleşik bir sensör kullanır. Bütün bunlar uzun süre boyunca mükemmel bir görüntü kalitesinin korunmasına yardımcı olur. Kontrast da 20.000:1 gibi çok iyi bir değerdir. Görüntüler, geniş bir dinamik aralıkta yeniden üretilir. PT-RZ475 bir lamba veya filtre kullanmadığından hiçbir bakıma da ihtiyaç yoktur. Verimli bir soğutma sistemine ve toz geçirmez bir yapıya sahiptir. Ayrıca uzun ömürlü bir DLP™ çip kullanır. Bunlar hep birlikte PT-RZ475'i 7/24 çalışma için ideal kılar.

LED/Lazer teknolojisi hakkında daha fazla bilgi almak için lütfen buraya tıklayın.

 

Dar Alanda Kısa Mesafeli Projeksiyon

Kısa mesafeli lens, sıkışık alanlara kurulumu mümkün kılar. Örneğin promosyon görüntüleri mağaza vitrinindeki dar bir alana bile yansıtılabilir. Bu tür yerlerde genel amaçlı bir lensle yansıtma yapmak mümkün değildir.

 

DIGITAL LINK nedir?

DIGITAL LINK ile HDMI, sıkıştırılmamış HD dijital video, ses ve kontrol sinyalleri (Ethernet, RS-232C) tek bir CAT5e (STP) veya üzeri kablo kullanılarak 100 metreye kadar (328 fit) aktarılabilir. Bu kablo döşeme ve sistem yükseltme işlemlerini basitleştirerek tavana montaj ve diğer kalıcı kurulumlar için ideal bir çözüm sunar.

solid_shine
digital_link
Windows 8 and Windows are either registered trademarks or trademarks of Microsoft Corp. in the United States and/or other countries. Mac, Mac OS, iPad, iPhone and iPod touch are trademarks of Apple Inc., registered in the U.S. and other countries. iOS is a trademark or registered trademark of Cisco in the U.S. and other countries and is used under license. All other trademarks are the property of their respective trademark owners.