• PT-DX820

    8,200 lm / XGA / 1-chip DLP

PT-DX820 DLP™ projektörü

En yüksek parlaklıkta 30 dB ile bir fısıltı kadar sessiz

Halka açık ekranlar ve levhalar olarak 24 saat sürekli çalışmak üzere tasarlanan PT-DZ780 projektörler, tam lamba çıkış gücünde projeksiyon yaparken çalışma parazitini 30 dB'e kadar düşüren bir sıvı soğutma sistemine sahiptir.

Çift lambalı projektör, WUXGA çözünürlüğünde 7.000 lümen çıkış veriyor ve normalde amiral gemisi geniş alan projektörlerine has olan bir dizi üst düzey özellik sunuyor.

Çift lamba ve Röle Modu, hem 24 saat sürekli çalışma hem de lamba arızası sırasında kesintisiz gösterimi mümkün kılıyor. Bunun yanında bu seviyede ilk kez, üst uç System Daylight View 2, Panasonic’in kanıtlanmış Dynamic RGB Booster ve Detail Clarity Processor teknolojilerine katılıyor ve böylece iyi aydınlatılmış ortamlarda bile canlı renk üretimi, istisnai detaylar ve yüksek bir parlaklık sağlanıyor.

İşlevsellik, eğimli ekran projeksiyonu için geometrik ayar yapıldığında ve renk eşleştirme ve kenar harmanlama ile çoklu ekran desteği ile birleştiğinde mükemmel bir hal alıyor. DZ780 serisi aynı zamanda Geometric Manager Pro yazılımı ve bir ağ içindeki projektörleri, çoklu veya eğimli ekran projeksiyonu için otomatik olarak kuran ve kalibre eden Otomatik Ekran Ayarlama güncelleme yazılımı ile uyumludur.

Bu projektör sınıfı için başka bir özel durum da, DZ780 serisinin artık aydınlatma yönetimi için bir protokol olan Art-Net DMX ile uyumlu olmasıdır. Aynı zamanda 1080p'ye kadar olan içeriklerin, 150 metreye kadar (WUXGA çözünürlüğü için 100 metre) olan tek bir kablo kullanılarak uzun mesafeli aktarımına izin veren DIGITAL LINK özelliğine de sahiptir.

DZ780 serisi PT-DZ780 (7,000 lm, WUXGA), PT-DW750 (7,000 lm, WXGA), ve PT-DX820 (8,200 lm, XGA) modellerinden meydana geliyor.
 

digital_link
Windows 8 and Windows are either registered trademarks or trademarks of Microsoft Corp. in the United States and/or other countries. Mac, Mac OS, iPad, iPhone and iPod touch are trademarks of Apple Inc., registered in the U.S. and other countries. iOS is a trademark or registered trademark of Cisco in the U.S. and other countries and is used under license. All other trademarks are the property of their respective trademark owners.