• ET-YFB100G

    Digital Interface Box

ET-YFB100G Dijital Arayüz Kutusu

ET-YFB100G DIGITAL LINK bağlantısına hazır bir projektörle birlikte kullanıldığında, video, ses ve kontrol sinyalleri tek bir kablo üzerinden aktarılabilir. Bu kablo döşeme ve sistem yükseltme işlemlerini basitleştirerek tavana montaj ve diğer kalıcı kurulumlar için ideal bir çözüm sunar.

Dijital Sinyalleri Tek Bir Kablo İle Aktarır
Bir DIGITAL LINK çıkış terminaline sahiptir. Tek bir CAT5e (STP) veya üzeri kablo ile HDMI, sıkıştırılmamış HD dijital video, ses ve kontrol sinyallerinin (Ethernet, RS-232C) 100 metreye (328 ft) kadar aktarılmasını sağlar. Projektör kapalıyken bile ses aktarımını sağlayan bir adet farklı çıkış bulunur.
ET-YFB100G girişi DIGITAL LINK uyumluluğuna sahip bir Panasonic projektörün uzaktan kumandası ile seçilebilir.*
* Uygun modeller: PT-VW431D, PT-RZ470E, PT-RW430E, PT-RZ370E, PT-RW330E, PT-DZ870

Yüksek Kaliteli Görüntülerin En Uygun Biçimde Çıkışını Sağlar
Dijital aktarım uzun mesafelerde bile herhangi bir bozulma olmadan net görüntü ve ses kalitesi sağlar.
Dijital Sinema Gerçekliği özelliği üst üste bindirilmiş hareketli görüntü sinyallerini son derece güzel ve düzgün ilerlemeli görüntüler haline getirir.
Bilgisayar sinyalleri otomatik olarak yeniden boyutlandırılır ve projektör panelinin çözünürlüğüne en uygun çözünürlüğünde çıkışı sağlanır.*
Otomatik Ayar işlevi giriş sinyallerini otomatik olarak ayırır ve en uygun görüş açısını sağlayacak şekilde ayarlar.
3B video formatında aktarım desteklenir (Sadece Doğrudan Geçiş modu)
* ET-YFB100G çıkış ayarı OTOMATİK olarak ayarlanmalıdır. Bu ölçeklendirme/yeniden boyutlandırma işlevi bazı formatları desteklemez.