• TH-47LFX6N

    Outdoor LED Display

TH-47LFX6N
Dış mekan LED Ekran

Yağmur, toz ve güçlü güneş ışığına maruz kalan dış mekanlar için ideal

Geniş Görüntüleme Açılı IPS Paneli ve LED Arka Işıklı Yüksek Parlaklıklı 1.200-cd/m2 Model

Parlak bir LED arka aydınlatma kullanılarak LFX6N için 1.200 cd/m2 gibi bir parlaklığa ulaşılır. Bu, aydınlık ortamlarda bile net bir görüntü sunar, bilgileri doğru bir şekilde gösterebilen mükemmel bir görünürlük sağlar. Kullanım ortamınıza uygun modeli seçin.

Basınçlı Hava Soğutma Sistemi Kararmaları ve Çiy Yoğunlaşmasını Önlemeye Yardımcı Olur

Ön cam ve LCD panel arasında bir hava akışı oluşturmak için dış hava kabinin içine getirilir. Bu dahili sıcaklık artışlarını bastırır ve ekran dış mekanlara kurulduğunda kararmaları önler. Yoğunlaşmaya karşı da önlem görevi görür.

Yüksek Dayanıklılık Sayesinde 24 Saat Boyunca Sürekli Çalışma

Son derece dayanıklı bir panel ve elektronik bileşenlerin kullanımı 24 saat sürekli çalışma sağlar, 7/24 açık mağazalar, arabaya servisler, kamuya açık alanlar vs. için idealdir. Dahili bir soğutma fanı sıcaklığa bağlı olarak otomatik çalışır (Oto moda ayarlandığında).

Yüksek Dayanıklıklı Ekran Sıcaklık Değişikliklerine Karşı Koyar

-20°C ile 50°C arasında (-4°F ile 122°F arasında) çalışma sıcaklığı özelliğiyle, performans soğuk ve sıcak iklimlerde dahi değişmeden kalır.

Toz ve Suya Dayanıklı Performans – Dış Kurulum için İdeal

IP55 ile Eşdeğer Toz ve Suya Karşı Dayanıklılık

IP seviyesinde toz ve suya karşı dayanıklı performans sert koşullarda sağlam dayanıklılık sağlar.

100 m'ye [328,1 ft] kadar Tek bir LAN Kablosuyla* Video, Ses ve Kontrol Sinyallerinin Aktarımı

100 m [328.1 ft] mesafeye kadar sıkıştırılmamış HD video, ses ve kontrol sinyallerini aktarmak için yalnızca tek bir LAN kablosu gereklidir. Bu, dış mekandaki bir ekrana bağlı bilgisayar ve diğer cihazların yağmur ve tozdan korumak amacıyla içeriye kurulumuna olanak sağlar. Bilgisayar ve panel arasında yalnızca tek bir kablo gerekli olduğu için, kablo döşeme işi çabuk ve kolaydır.

digital_link
Windows 8 and Windows are either registered trademarks or trademarks of Microsoft Corp. in the United States and/or other countries. Mac, Mac OS, iPad, iPhone and iPod touch are trademarks of Apple Inc., registered in the U.S. and other countries. iOS is a trademark or registered trademark of Cisco in the U.S. and other countries and is used under license. All other trademarks are the property of their respective trademark owners.