• Özel uygulamalar için uyarlanabilir OpenPort PLATFORM™

Özel uygulamalar için uyarlanabilir OpenPort PLATFORM™

Panasonic AF1 serisini sunar: sektörün en uyarlanabilir, esnek ve çok yönlü tabela ekran çözümleri Güçlü OpenPort PLATFORM™ işletim sistemi sadece çok çeşitli uygulamaların içinden kapsamlı ekran özelleştirmesi sunmakla kalmaz, aynı zamanda kurulum ve günlük işletimi daha önce hiç olmadığı kadar kolay hale getirir.

Profesyonel tabela uygulamaları için OpenPort PLATFORM™'un teknolojik faydalarını izleyin

 

İhtiyaçlarınızla birlikte gelişir

Basit, genişletilebilir ve güvenilir AF1 serileri, 1GHz dört çekirdekli CPU, 1GB bellek ve 8GB* dahili depolama alanı içeren yüksek performans SoC (Çip Üzerinde Sistem) ile güç kazanan Android™ tabanlı OpenPort PLATFORM™ içermektedir. Bu uyarlanabilir ekranlar mesajınızı şimdi ve gelecekte, özel tabela ve işletmedeki diğer roller için global yazılım ortakları birliği tarafından yaratılan onaylı uygulamalar ile birlikte, maksimum etkiyle iletir.

Android robot ürün üzerinden modifiye edildi ya da yeniden üretildi, Google tarafından yaratılıp, paylaşıldı ve Creative Commons 3.0 Attribution Lisansında belirtilen hükümlere göre kullanıldı.

 


* İşletim Sistemi dahil toplam depolama kapasitesi.

Güvenilir, tam sertifikalı platform

Android™ tabanlı OpenPort PLATFORM™, istikrarlı, güvenli ve güvenilir işletimi sağlamak amacıyla Google tarafından tam olarak sertifikalandırılmıştır.

Uygulama yazılım ortakları birliği ile karşılıklı kontrol

OpenPort PLATFORM™ üzerinde çalışan uygulamalar, güvenli ve istikrarlı işletimi sağlamak için Panasonic ve yazılım ortakları birliği tarafından baştan sona kontrol edilir.

Basit kurulum ve kolay işletim

Harici cihazlara ve kablolara gerek yok

Yerleşik ortam yürütücüsü fonksiyonu sayesinde set üstü kutuları, kişisel bilgisayarlar ve ilişkili kablolar gibi harici cihazlar dijital tabela uygulamaları için gerekli değildir. Kablosuz işlevsellik, bir yandan size zaman ve para kazandırırken, öbür yandan da basit ve stressiz bir kurulumun yolunu açar.

Panasonic orijinal ana ekran

Orijinal Panasonic Ana Ekran üzerinden sağlanan uzaktan kumandayı* kullanarak ağ ve dil tercihleri kolayca yapılandırılabilir.

* Bazı ayar ve uygulama işletimleri uzaktan kumanda kullanılarak yapılamaz. Böyle durumlarda, işletim için bir USB fare kullanın

Kolay uygulama kurulumu

İşletim öncesi ayarları düzenleyen Panasonic Uygulama Sunucusu* üzerinden uygulamalara kolayca erişim sağlanır ve kurulumları yapılır. Uygulama kurulumu aynı zamanda USB sürücü veya microSD kart yoluyla da etkinleştirilebilir.

 Ortaklarımız

 

Esnek ve genişletilebilir dijital tabela

Panasonic API uygulama işlevlerini genişletir

Panasonic'in net ve sezgisel API arayüzü (Uygulama Programlama Arayüzü), ekranın RS232C ya da diğer karışık uygulamalara ihtiyaç duymadan uzaktan kontrol edilebilmesine imkan tanıyarak, uygulama fonksiyonlarının genişlemesine olanak sağlar.

Harici bellek aygıtlarını destekler

USB sürücüler ve microSD kartlar aynı zamanda 8 GB'lık dahili bellek depolama kapasitesini artırmak için de kullanılabilir.

Çevresel aygıtların bağlanmasını destekler

Fare, klavye ya da USB kamera gibi çevresel aygıtlar, işlevselliği daha da artırmak için AF1 serisi ekranlara bağlanabilir.

Not: Bazı USB cihazları desteklenmez.

Kopyalama fonksiyonu birden çok aygıt kurulurken zaman kazandırır

Ayar verilerini ana ekrandan diğer ekranlara USB taşınabilir bellek aracılığıyla kolayca kopyalayın. Bu, birden fazla aygıt kurarken iş gücünü azaltır ve tutarlılık sağlar.

* Bu işlev sadece aynı seri ve boyutlardaki ekranlarda desteklenir.