• Panasonic iş ortaklığı faydalarının keyfini sürün

    - Büyük satış fırsatları

    - Uzman desteği

    - Özel promosyonlar

    - Uzman eğitimi

Görsel Çözüm İş Ortakları için Avantajlar

Her ne kadar İş Ortaklığı Programı, B2B ürün serilerimizin her birine odaklanıyor olsa da, Görsel Çözüm İş Ortakları için özel avantajlar mevcuttur.

 

 

Ürün Bilgileri

Tüm ürün kitaplığına erişim imkanınız olur, bu da ürünler veya özelliklerle ilgili tüm sorulara anında yanıt almanızı sağlar. Aynı zamanda pazarlama dosyalarının ve teknik dosyaların (resimler, spesifikasyonlar, kullanım kılavuzu, ürün yazılımı, eğitim vs.) yanı sıra genel vaka çalışmalarını aratabilir ve indirebilirsiniz.

Promosyonlar

En son promosyonlar hakkında bilgi edinin ve iş ortaklığı seviyeniz için tasarlanmış özel teşvikler alın. Bu promosyonlara Panasonic B2B İş Ortaklığı Portalı üzerinden erişebilir ve taleplerinizin durumunu izlemek için kendi panonuzu düzenleyebilirsiniz.

Potansiyel müşteri tahsisi

Her gün, çözüm veya özel ürün talebinde bulunan çok sayıda potansiyel nihai kullanıcı geliyor. Potansiyel müşteri tahsisiyle, bu talepleri alırsınız ve bu da işletmenizi kolayca büyütmenize yardımcı olur. Potansiyel müşteriler tele pazarlama temsilcilerimiz tarafından ön değerlendirilmeye tabi tutulur ve size özel olarak tahsis edilebilir veya ilk gelen ilk servis edilir prensibine göre bir iş ortakları grubuna gönderilebilir.

Plaka ve logo

Panasonic İş Ortağı olarak tanınmak için logonuzu kullanın. Plakanın yanı sıra logonuzu da doğrudan portaldan indirebilirsiniz.

Eğitim

Yüz yüze veya çevrim içi olarak verilen eğitim programlarınızın iki önemli avantajı vardır. İlk olarak, müşterilere teknoloji seçimi yaparken daha derinlemesine önerilerde bulunma imkanı sunar. İkinci olarak, eğitim sayesinde kaydedilen ilerleme doğrudan iş ortaklığı seviyenizi artırır.

Kiralama topluluğu

Bir Görsel/İşitsel kiralama iş ortağıysanız, filonuz veya ürünleriniz hakkında bilgi paylaşabilir, böylece stokta özel ürünleri olan iş ortaklarını kolayca arayabilirsiniz. Benzer şekilde, Panasonic teknolojisini kiralamak isteyen müşteriler de kamuya açık B2B web sitemizden kolayca işletmenizi bulabilir.

Nereden satın alınır

Bir aracı bulmak için gelen günlük 2000'den fazla ziyaretçiye sahip internet sitelerimiz sektörümüzde en çok ziyaret edilenler arasındadır. Panasonic ‘Nereden satın alınır’ sayfaları üyelik seviyeleriyle birlikte iş ortaklarının bir listesini görüntüler. Bu size uzmanlaşmış bir iş ortağı olarak kendinizi tanıtmak için harika bir fırsat sunar.

Etkinlik daveti

Sizin için yeni etkinlikler ve eğitim oturumları organize edildiğinde hızlıca haberdar olun. Çoğunlukla, bu etkinlikler özel olarak iş ortaklığı seviyeniz içindir.

 

Tüm Kurallar ve Kriterler Hüküm ve Koşullarda tanımlanmaktadır ve Kayıt sürecinde bunlara erişilebilir.