Panasonic Görsel Akademi

Kendi hızınızda öğrenme özgürlüğü 

AV deneyiminizi artırın ve sertifika alın

Panasonic İş Ortağı Programı'mızın parçası olarak, özellikle sizin gibi görsel ürün profesyonellerine (bayilere, sistem entegratörlerine, AV teçhizatı kiralama şirketlerine ve distribütörlere) yönelik olarak tasarlanmış bir eğitim platformu sunuyoruz. Bu platform Panasonic görsel ürünleriyle ilgili daha ayrıntılı bilgi kazanmanızı sağlayacak ürün eğitimi derslerinin yanı sıra, özel Panasonic sertifikaları kazanarak farklı beceri seviyelerine erişmenizi mümkün kılacak eksiksiz bir eğitim programı sunuyor.

Panasonic sertifika programı ayrıca AVIXA (önceki adıyla Infocomm organizasyonu) akreditasyonu da sunuyor. Böylece Certified Technology SpecialistTM (CTS) programı içinde Yenileme Birimleri kazanabiliyorsunuz. CTS Programı önde gelen AV profesyoneli akreditasyonu olarak tanınmaktadır. 

Teknolojilerimize sahip olan son kullanıcılar için Panasonic Eğitim Akademisi, proje kurulumlarında gelişmiş hizmet ve daha fazla uzmanlık elde etmenizi sağlayarak size daha çok olanak sunar.

Panasonic Görsel Akademi ile işinize yarayacak avantajlar elde edin:

  • Gelişmiş müşteri hizmetleri sunun
  • İşletmenizde çalışanların ve ekiplerinizin Panasonic ürünleriyle ilgili bilgilerini artırın
  • Piyasa lideri teknolojilerle ilgili en yeni bilgileri edinerek satış ve çapraz satış fırsatları yaratın
  • Sertifika programı aracılığıyla projektör ve ekranlar için Panasonic Görsel akreditasyonu elde edin
  • Rekabette açık avantaj elde edin
  • Panasonic İş Ortağı Programı'ndaki seviyenizi yükseltin (ve böylece daha fazla avantaj elde edin)
  • AVIXA'nın (önceki adıyla Infocomm kuruluşu) CTS (Certified Technology SpecialistTM) programında Yenileme Birimleri kazanın.

Sertifika programımıza ek olarak ayrıca piyasaya yeni sürülen görsel ürünlerle ilgili bir günlük eğitim oturumları da düzenliyoruz. Bunlara bağımsız olarak katılabilirsiniz. Yıl boyunca belirli ürünlerle ilgili çevrimiçi eğitim modülleri ekliyoruz.

Programın yapısı

Programda birkaç akreditasyon seviyesi sunulmaktadır:

PROJEKSİYONLAR

EKRANLAR
Seviyeler Sertifikalar Durum Seviyeler Sertifikalar Durum

İlk Seviye

Visual Professional

Online

İlk Seviye

Visual Professional

Online

İkinci Seviye

Visual Expert

+3RU in CTS AVIXA programme

Yüz Yüze

İkinci Seviye

Visual Expert

 

Online

Üçüncü Seviye

Visual Advanced Expert

+3RU in CTS AVIXA program

Yüz Yüze

Üçüncü Seviye

Visual Advanced Expert

+3RU in CTS AVIXA program

Yüz Yüze

Yeni Ürün Eğitimi

Geçerli sertifika süresini uzatmak ve yeni ürünler hakkında daha derin bilgi toplamak için tasarlanmıştır.

Online

Birinci seviye, Akademi portalı üzerinden sunulan çevrimiçi eğiticiler aracılığıyla gerçekleştirilir. Bu

e-eğitim platformu size kendi hızınızda öğrenme özgürlüğü sunar. Bunun için Panasonic B2B iş ortağı portalında oturum açmanız, seviyeyi çevrimiçi olarak tamamlamanız ve tamamlandığını onaylamak için dijital bir sertifika almanız yeterlidir.

Yüz yüze eğitimleri içeren bir sonraki aşama, Almanya'nın Wiesbaden kentinde bulunan Panasonic Avrupa eğitim merkezinde gerçekleştirilir. Küçük gruplar halinde öğrenir ve tanınmış bir Panasonic uzmanından ders alırsınız. Yüz yüze eğitimlerin her biri, AVIXA CTS programı içinde 3 Yenileme Birimi kazanmanızı sağlar.

Uzman seviyesinde; ürün serisine genel bakış, ürün özelliklerinin ve fonksiyonlarının ayrıntılı açıklamaları, adım adım işletim ve sistem kurulumu açıklamaları, uygulamalı yazılım oturumları ve temel projektör bakımı konuları yer alır. Bu dersleri tamamladığınızda, Panasonic Uzmanı sertifikası alırsınız.

Ardından, Uzman eğitimini tamamlamış olarak Gelişmiş Uzman eğitimine katılmaya hak kazanırsınız. Bu eğitimde daha da fazla beceri kazanır ve daha ayrıntılı ürün bilgileri elde edersiniz. Uygulamalı eğitim oturumlarıyla özel fonksiyonlarla ilgili gerçekten ayrıntılı bilgiler elde ederek projektörlerin ve ekranların çeşitli kurulum yöntemlerini öğrenirsiniz.

Bu, işlerinizi büyüterek müşteri memnuniyeti seviyenizi artırmanıza yardımcı olabilecek Panasonic sertifikası almanızı sağlayan, adım adım ilerleyebileceğiniz bir eğitim yoludur.

İş Ortağı Programı'nda daha fazla avantaj elde edin 

Uzmanlığınız, İş Ortağı Programı'ndaki seviyenizi yükseltmenin başlıca yoludur. Eğitim akreditasyonlarınız sayesinde İş Ortağı notunuzu yükseltir, daha fazla uygun potansiyel müşteri çeker ve Panasonic Business web sitesindeki Nereden Satın Alınır sayfasından yönlendirme önerileri alabilirsiniz.