• BIRINCI SINIF EKRANLAR

İş yerleri için birinci sınıf parlaklığa sahip LED Ekranlar

Panasonic birinci sınıf ve yüksek parlaklığa sahip ekranlar

Güçlü ve daha parlak ekranlar

Uzun süre göze çarpmak için tasarlandı

Her şeyin ötesinde, ticari mesajınızı karşı tarafa iletmek anlık bir görsel etki yaratmanız anlamına gelir. Mağazalar ve alışveriş merkezlerinde, sergi alanlarında, müzelerde ve havaalanlarında olağanüstü dijital tabelalar oluşturmanıza yardım edecek kapsamlı yüksek parlaklıkta, birinci sınıf profesyonel LED ekran çözümleri sunuyoruz.

Bu serideki tüm ekranlar mesajınızı verirken kesinti olmaması için 7/24 sürekli çalışma ve yük devretme/yeniden çalışma fonksiyonlarıyladonatılmıştır.

İzleyicilerinizle etkileşim

Ekranlarınızın izleyicilerinizle etkileşimine izin veren en ileri özellikleri geliştirdik. Benzersiz dijital tabelaları, reklam panoları ve ışık kaynaklarını bire bir pazarlama fırsatlarına dönüştüren LinkRay teknolojimiz dijital içeriği mobil cihazlara aktarmak için LED ışık kullanır. Bilgiler, kullanıcının anadilinde görüntülenebilir. Müze ve galeri gibi mekanlarda ve satış yapılan ortamlarda ziyaretçilerin daha gelişmiş bir deneyim yaşamasısağlanabilmektedir. Ekranınızdan kaç ziyaretçinin geçtiğini ve kaçının bunu gördüğünü görebilmeniz için LinkRay platformu birleştirilmiş analiz de sunar.

iOS/Android™ mobil cihazlar için *LinkRay™ Uygulaması

Daha fazla bilgi almak için LinkRay™ teknoloji sayfamızı buradan ziyaret edebilir veya aşağıda ekran serilerimizi inceleyebilirsiniz.