Current language: Türkçe
  • Presentation &
    Collaboration Solutions

Sunum ve İş Birliği Çözümleri

Bilgiyi kolayca paylaşma, bilgi üzerinde birlikte çalışma ve bilgiyi sunma kabiliyeti, gerek ticari faaliyetler kapsamında gerekse sınıf ortamında daha önce hiç bu kadar önemli olmamıştı.

Sosyal ve ticari eğilimler birbirine paralel bir seyir izleyerek çalışma şeklimizi değiştiriyor. Z Kuşağının iş gücüne katılması, artan beklentileri de beraberinde getirdi. Bu kuşağın temsilcileri, en iyi performansı göstermelerine olanak tanıması gerekçesiyle ev yaşamlarında kullandıkları sezgisel teknolojiyi talep ediyor.

Kendi cihazını işe getirme (BYOD) politikalarının yaygınlaşması, kuruluşlar genelinde kullanılan mobil cihazların çeşitliliğini artırdı ve sistemlerle hızlı, açık ve tercihen kablosuz bağlantı kurma ihtiyacını ortaya çıkardı.

Bu alanlarda ihtiyaç duyulan teknolojiyi, insanların resmi sunumlar yerine iş birliğine dayalı ve samimi çalışma alanlarını tercih etmeye başlaması da etkiledi. Kablosuz, tek dokunuşla çalışan ve multimedya özellikli sistemler grup çalışmaları için standart haline geliyor. İş arkadaşları ve müşteriler ile anında uzaktan iş birliği ve iletişim kurma ihtiyacı da bu eğilimi takip ediyor.

Panasonic, bu modern iş yerlerinin ihtiyaçlarını karşılamak üzere tasarlanmış çok sayıda iletişim, iş birliği ve sunum çözümüne sahiptir. Kablosuz sunum sistemlerimiz, çalışanların en son 4k teknolojisinin sağladığı görsel netlik ve ses kalitesiyle tek dokunuşla ekranlarına kolayca ulaşma, bağlanma ve ekranlarını paylaşma olanağı tanıyor.  Söz konusu sistemler, teknoloji ile ilgili hayal kırıklıklarını ve karmaşık kablo yığınlarını ortadan kaldırırken fikirlerin ve bilgilerin hızla paylaşılmasına olanak sağlayarak yaratıcılığı ve verimi artırıyor.

İnteraktif ekranlarımız ve akıllı tahtalarımız görsel içeriklere hayat verirken ekrana içerik ekleyerek oda içinde veya web üzerinden gerçek zamanlı iş birliği yapma imkanı sunuyor. Video konferans çözümlerimiz, modern çalışma ortamınızda kuruldukları anda çalışmaya başlamanızı sağlamak üzere entegre ve optimize edilmiştir.

En son sunum ve iş birliği çözümlerimizden hangisinin kuruluşunuz için uygun olduğunu ve çevik işletmenizin sarsılmaz temeli haline nasıl gelebileceğini keşfedin.