Londra 2012’de göz alıcı performans sunar

27 Temmuz 2012, Cuma günü saat 21:00’da Olimpiyat Oyunları Olimpiyat Stadyumunda göz alıcı bir Açılış Seremonisi ile resmi olarak açıldı. 200’den fazla yarışan ülkenin gösterisinden stadyumdaki 80.000 ziyaretçi ve tüm dünyadan milyonlarca televizyon izleyicisi 'Harikalar Adaları'na tanıklık etti.  

Göz alıcı bir gösteride Londra 2012 Olimpiyatları’nın spor, ilham, gençlik ve kentsel dönüşüm odaklı anahtar temaları ve öncelikleri yansıtıldı.  ‘Harikalar Adaları’ herkes için ’İngiltere’nin dünyaya yenilik ve değişiklik yoluyla sağladığı katkıları ve aynı zamanda İngiliz halkının yaratıcılığını ve canlılığını kutlayan bir seremoniydi‘.

Gösteri en son sesli-görsel ekipmanların kullanıldığı bir dizi sahneleme teknolojisi ile desteklendi. Olimpiyat Oyunlarının Resmi Dünya Sesli Video Ekipman Sponsoru Panasonic geçmişten günümüze İngiliz müzik kültürünü ve mirasını kutlayan bir hikayenin ilk bölümünü aydınlatmak için en yeni ultra parlak PT-DZ21K Serisi ile katkıda bulundu.

PT-DZ21K serisi projektörler görüntülenen kliplerinin video içeriğini stadyumdaki performansların heyecanı ile harmanlamak için canlı renkler ve yüksek çözünürlükte detaylarla inanılmaz görüntüler sundu. Herkes’in dikkatini çeken ve heyecanlandıran eşi görülmemiş bir ışık, renk ve müzik dekoru hazırladı.

Panasonic Açılış Seremonisinde benzersiz görsel deneyimlere katkıda bulunmaktan gurur duyuyor. Bunu yaparken, en küçük ve en parlak 20.000 lümenlik projektör ile sektörde yeni bir standart belirledik.  IP gözetleme ekipmanları, P2 yayın kamera ekipmanları ve büyük ultra parlak ekranlar gibi diğer Panasonic sesli-görsel çözümlerinin yanı sıra şimdiye kadar insanların tanık olduğu en etkileyici gösterilerden birini yapmak için gereken tüm çabayı ve yeniliği sergiledik.