Panasonic Entegre Sistemler Avrupa 2012’de yeni ürün gamlarını ve uygulamaları tanıttı

Şirket hava şartlarına dayanıklı vitrinleri, giriş düzeyi projektörleri ve yeni dokunmatik panel uygulamasını tanıttı (Wiesbaden)

Amsterdam, Hollanda 31 Ocak, 2012 –– Panasonic bugün ISE 2012’de şimdiye kadar hiç olmadığı kadar geniş bir alanda yer alacağını duyurdu. Şirket bugüne kadar piyasaya sürdüğü en güçlü ürün serisini tanıtmak için stant alanını yüzde elliden fazla artırdı. ISE 2012’de Panasonic ekran ve projektör piyasasında orta ve alt segmentlere genişlemesinin altını çizecek.Panasonic ISE 2012’de en yeni ekran ve projektör ürün gamlarını tanıtacak. Ekranlar tarafında Panasonic nakliye tesisleri, alışveriş merkezleri ve fabrikalar gibi alanlar için tasarlanmış bir dizi görüntü uygulamasını sergiliyor. Bunlar arasında geniş formatta iç mekan dijital görüntüleri, kiosklar ve danışma noktaları için enteraktif ekranlar ve dış mekan görüntüleme uygulamaları için hava şartlarına dayanıklı ekranlar yer alıyor.

Dünya’nın en büyük profesyonel enteraktif dokunmatik ekranı olan U-touch 152”plazma da Panasonic standında ilk defa Avrupa pazarına tanıtılacak ve Panasonic’in enteraktif yayın, görüntüleme, eğitim ve iş uygulamaları için tasarlanmış dokunmatik panel ürünlerini içeren portföyü ile birlikte sergilenecek. ISE’de sergilenecek olan şirketin en yeni projektör ürünleri arasında eğitim ve iş uygulamaları için kısa izdüşümlü, giriş düzeyi modeller yer alıyor. Bu LCD ve DLP serileri sunumları daha dinamik hale getirmek için enteraktif özellikler ve 3D fonksiyonları sunuyor.

ISE 2012’de konuşan Panasonic Avrupa İçin Profesyonel Ekranlar Direktörü Yojiro Matsubara şöyle dedi: “Bu yıl ISE’de Panasonic olarak bazı önemli haberleri duyurmamız için bize mükemmel bir platform sunuyor. Yeni pazar segmentlerine doğru genişlemenin ve yeni bir müşteri kitlesine maliyet etkili AV ekipmanları sunmanın heyecanını yaşıyoruz.