• Entegre Sistemler
    Avrupa 2013.

    Find out more
  • Integrated Systems
    Europe 2013

    Find out more

Panasonic ISE 2013’de göz alıcı yeniliğini duyurdu

Dijital görüntüler, kiralama & sahneleme, eğitim ve profesyonel AV & IT için yeni ve gelişmiş ekran ve projektör çözümleri

Bu ay içinde Panasonic Entegre Sistemler Avrupa’da yeni bir ekran ve projektör yenilikleri serisini sunacaktır. Dünyanın her yerinden gelen delegeler ve katılımcılar Panasonic’in teknik uzmanlarının uygulamaları tanıtmak, çözümleri tartışmak ve soruları yanıtlamak için hazır bulunacağı etkinlikte Panasonic’in çok çeşitli ürünleri ve çözümlerine göz atmak için eşsiz bir fırsat yakalayacaktır.

Panasonic’in yeni video duvar ekranı TH-55LFV50 ISE’de sergileyecektir. LED LCD ekran dijital görüntüleme ve kiralama ve sahneleme pazarı için ideal bir çözümdür. Yüksek derecede enerji verimli video duvarı kırılmaları en aza indirmek için sağlam bir tasarıma ve sadece 5,3 mm kalınlığında kenar ile sektörün en dar kenarına sahiptir.

ISE'de lobiler, havalimanları, şovrumlar ve perakende mağazalar için ideal ekran çözümleri de sergilenecektir. Panasonic yeni Büyük LCD ekranları TH-70LF50 70 inç ve TH-80LF50 80 inç ve dijital görüntü LCD ekranları TH-42LF5 42 inç ve TH-47LF5 47 inçi tanıtacak.  Bu yeni ekranlarda en büyük dikkat tasarım ayrıntılarına gösterilmiş olup bu ekranlar dar kenarlara sahiptir ve Full HD görüntüler üretebilmektedir. Sağlam dış mekan uygulamaları için yeni TH-47LFX6 47 inç doğrudan güneş ışığı altında dahi mükemmel görünürlük sunar.

Aynı zamanda ekranda TH-103PB1 103 inç, TH-85PB1 85 inç ve en yeni TH-65PB2 65 inç ve TH-50PB2 50 inç ile paralel yeni Panasonic enteraktif ekran serisi yer alacaktır. Enteraktif ekranlar şirket ortamları ve yüksek kalitede eğitim için idealdir. Genişletiliş bağlantı seçenekleri içeren enteraktif ekranlara sahip TH-65PB2 65 inç ve TH-50PB2 dokunmatik ekran çözümleri de PC’ye ihtiyaç duyulmadan entegre bir beyaz tahta fonksiyonu sunar.

Ayrıca PT-DZ13K Serisi ile birlikte Panasonic’in kiralama & sahneleme amaçlı yüksek parlaklığa sahip projektör serisine yeni özellikler eklenecektir.  Bu yeni 3 Çiplik DLP projektörler çoklu çözünürlük desteği, 12.000 lümene kadar parlaklık ve Panasonic ticari markasının güvenilirliğini sağlamlaştıran seçenekler içerecektir. DZ13K serisi Londra 2012 Olimpiyat Oyunları’nda önemli bir rol oynamış olan dünyaca ünlü PT-DZ21K 20.000 lümene katkıda bulunacaktır.

Esnek kurulum, bakım gerektirmeyen işletim ve mükemmel yatırım geri dönüşü sunan lambasız projektörler arayan profesyoneller PT-RZ470/RZ370 serisine göz atabilir. LED/Lazer birleştirilmiş 1 çipli DLP™ projektörler 20.000 saatlik ömür ve HDBaseT™ teknolojisine dayalı olarak Dijital Link bağlantısı sunmaktadır. Panasonic ayrıca DZ870 serisinin tanıtılması ile birlikte 1 Çipli DLP projektörlerini 10.000 lümen parlaklık arenasına taşıyor. Eşsiz görüntü kalitesi ve Dijital Link bağlantısı ile seri müzeler gibi kültür endüstrisi uygulamaları ve dijital görüntüleme ve eğitim için ideal bir çözüm.

Özellikler eğitim alanında Panasonic yeni bir Ultra Kısa İzdüşümlü projektör türü olan PT-CW330 Serisini sunacak. Etkileyici 0.35:1 (WXGA) ve 0.44:1 (XGA) izdüşüm oranı ile bu seri çok yakın mesafeden büyük görüntüler yansıtma özelliğine sahip ve dolayısıyla sunumu yapan kişinin gözlerinin kamaşmasının veya projeksiyon alanında gölge oluşmasının önlenmesinin önem taşıdığı beyaz tahta uygulamaları için ideal bir çözüm.  Ayrıca, PT-CW331R sınıflara enteraktif beyaz tahtaların monte edilmesi ile ilintili maliyetleri ortadan kaldıran tümleşik bir etkileşim sunuyor.

Panasonic Systems Communication Company, Visual System Solutions İş Birimi Başkanı Jan Markus Jahn Panasonic’in ISE 2013’te tanıtacaklarını şu şekilde açıkladı: “ISE 2013’te, yeni teknoloji gelişiminin en ön sırasında yer alan ve çok özel son kullanıcıların ve uzman pazarların ihtiyaçlarını karşılama şeklindeki odak noktamızı ortaya koyan ekran çözümlerini tanıtacağız.”

Panasonic ayrıca fuara Toughbook sağlam mobil bilgisayar çözümlerini ve en yeni HDVC (Yüksek Tanımlı Görsel İletişim ve video konferansı) sistemlerini getirecek. Son görsel yenilikleri keşfetmek ve çözümleri Panasonic ekibi ile tartışmak isteyen müşterilerimizi 29 ila 31 Ocak 2013 tarihleri arasında 1-H56 ve 1-H74 numaralı stantlarda kurulacak Panasonic ISE stantlarına bekliyoruz.

Basın Bültenini indirmek için buraya tıklayın.