Panasonic PT-DZ21K serisinde dikey mod özelliği geliştirmeyi planladığını duyurdu

Dünya’nın en küçük ve en hafif*1 20.000 lm sınıf projektörü artık dikey mod kurulum ile daha da geliştirilecek

Secaucus, NJ, 13 Haziran 2012 – Devlet daireleri ve ticari kuruluşlar için işbirliği, bilgi paylaşımı ve karar destek çözümleri sağlayıcısı olan Panasonic Systems Communications Company of North America bugün Panasonic’in endüstri’de lider projektör serisi arzı arasında duyurduğu en üstün modeli olan PT-DZ21K Serisine dikey mod özelliğinin eklendiğini duyurdu. Eşi görülmemiş bir boyutta ve ağırlıkta 20.000 lm*2 parlaklık ile karakterize edilen DZ21K serisinin kullanılabilirliği çok yönlü kurulum esnekliği gerektiren kiralama ve sahneleme ve projeksiyon haritalandırması gibi uygulamaları kapsayacak şekilde zenginleştirilecek.

Dikey mod özelliğinin eklenmesi DZ21K serisinin dikey görüntüler için yatay olarak döndürülmesine olanak tanıyacak.  4 lambalı sistem ve çeşitli isteğe bağlı merceklerle kurulum, geometrik ayar fonksiyonu*3 ve ağ özelliği gibi yüksek güvenilirliğine ek olarak, dikey mod kesinlikle DZ21K’nin çeşitli uygulamalarda kullanımını genişletecek.

Dikey mod kullanımı ile ilgili ayrıntılı bilgi ve PT-DZ21K Serisinin nasıl güncelleneceği 2012 yılının son çeyreğinde duyurulacak.

*1: Haziran 2012 itibariyle,

*2: PT-DW17K için 17.000 lümen

*3: Sadece PT-DZ21K, PT-DS20K için kullanılabilir fonksiyon

Diğer ürün görüntüleri için lütfen şu adresi ziyaret edin:

Ayrıntılı ürün bilgisi için lütfen şu adresi ziyaret edin: http://panasonic.net/avc/projector/products/