Current language: Türkçe
  • Software & Applications

Projektörler için Yazılım ve Uygulamalar

Panasonic görsel sistemleriyle kullanıma yönelik mevcut en son yazılım uygulaması sürümlerinin indirme bağlantılarına erişmek için aşağıya tıklayın. Bu uygulamaları serbestçe indirip kullanabilirsiniz. Yazılımı indirdikten sonra yazılımın nasıl kurulup kullanılacağıyla ilgili talimatlar için projektör ile birlikte verilen Kullanıcı Kılavuzuna bakın.

Yansıtma Mesafesi Hesaplayıcı

Sunum odanızdaki en uygun projektör tipini, modelini ve konumunu hesaplamak için aşağıdaki etkileşimli projektör yansıtma hesaplayıcımızı kullanın. En hassas gereklilikleri ve ölçümleri analiz edebilen hesaplayıcı, Panasonic projektörünüzden maksimum performansı elde etmenizi sağlar.

Şimdi hesaplayın
Throw distance calculator

Balık Gözü Lensi Simülatörü

Balık Gözü Lensi Simülatörü, Panasonic ET-D3LEF70 Balık Gözü Lensiyle donatılmış Panasonic 3 Çipli DLP™ projektör kullanırken projeksiyon konumuyla bağlantılı ekran boyutunu simüle eder.

Şimdi hesaplayın

Uygulamalar 

Smart Projector control

Smart Projector Control (Akıllı Projektör Kontrolü), Panasonic projektörlerin kullanılmasına izin veren bir akıllı telefon uygulaması yazılımıdır. Smart Projector Control uygulamasını iPhone veya Android cihazınıza kurup kablosuz LAN (Wi-Fi) üzerinden Panasonic projektörlere bağlanarak iPhone veya Android cihazınız ile projektörleri kullanabilir ve projektör durumunu kontrol edebilirsiniz.

İndir
smart project

Kablosuz Projektör

Kablosuz Projektör, desteklenen medya verisinin cihazdan uyumlu Panasonic projektörünüze aktarımına olanak sağlar.

Yazılım 

Windows için Logo Transfer Yazılımı

Bu, varsayılan Panasonic başlatma logosunu istediğiniz logo ile değiştirmenize olanak veren bir yazılım uygulamasıdır.

Bu yazılımı kullanarak LAN* bağlantısı veya seri (RS-232C) bağlantı ile projektöre bir bilgisayar bağlayarak yeni bir logo kolaylıkla yüklenebilir.

İndir
Logo resized

İzleme ve Kontrol Yazılımı

cover img

Windows için Çoklu İzleme ve Kontrol Yazılımı

Çoklu İzleme ve Kontrol Yazılımı en fazla 2.048 cihazı (PJLink™ uyumlu projektörler ve diğer markaların ekranları dâhil) izleme ve kontrol etme desteği sağlar. İşlevleri arasında kontrol komutlarının çalıştırılması ve otomatik ekran programının ayarlanması bulunur.

Windows için Çoklu Pencere İşlemcisi Kontrol Yazılımı (model ET-MWP100G)

Bu, Çoklu Pencere İşlemcisini LAN bağlantısı/seri bağlantı üzerinden kontrol etmenize olanak veren bir yazılım uygulamasıdır.

Erken Uyarı Yazılımı (İsteğe bağlı)

Erken Uyarı İşlevleri, Çoklu İzleme ve Kontrol Yazılımına yerleştirilmiştir. 90 günlük ücretsiz deneme sürümünün sona ermesinden sonra cihaz ağını VPN ile tabletten veya bilgisayardan gerçek zamanlı izlemeye devam etmek için bir lisans satın alın. Cihaz durumuyla ilgili detaylı raporlar, sarf malzemeleri ve tükenmez parçaların değişimiyle ilgili tavsiyeler alın ve uyumlu ağ kameraları üzerinden ekranları izleyin. Geliştirilmiş güvenilirliğin yanı sıra internet bağlantısı olan herhangi bir yerden kontrol etme ve izleme özgürlüğüne sahipsiniz.

Kablosuz Yazılım

cover

Wireless Manager

Bu uygulama, ekran görüntülerinin bir bilgisayardan kablosuz bağlantıya uygun bir Panasonic projektöre kablolu veya kablosuz bir şekilde bağlanmasını destekler.

cover_resized

Tak Çalıştır

Bu uygulama, belirli herhangi bir projektör seçmeden bir USB bellek cihazı kullanımıyla kablosuz LAN gibi yerel ağ üzerinden bilgisayar ekran görüntülerini projektör ekranına yansıtmak için kablosuz bilgisayar projektör bağlantısını destekler.

PresenterLight

Presenter Light Yazılımı

Bu yazılım, Windows® bilgisayarları destekleyen hareketsiz görüntü aktarım uygulamasıdır. Bu yazılım ile bilgisayar ekranında görünen ekranları kablolu LAN/kablosuz LAN ile bir projektöre aktarabilirsiniz.

Kablosuz LAN kullanırken bu yazılımla ilişkili isteğe bağlı kablosuz modül gereklidir.

Windows için İçerik Yönetim Yazılımı

 

İçerik Yönetim Yazılımı; bir bilgisayarda, cihazda kurulu “İçerik Yönetimi” ile tabela oynatma gerçekleştirmek için zorunlu olan programlama verisi oluşturma uygulamasıdır.

İndir

İnteraktif Yazılım

LightPen

Bu, interaktif işlevleri kullanmanıza olanak veren bir yazılım uygulamasıdır.

Windows için İndir

Mac için İndir
Lightpen3

Windows için Beyaz Tahta Yazılımı

İnteraktif olanaklar, Windows için Beyaz Tahta Yazılımı ile genişliyor. Bu yazılım, iletişim kapasitenizi büyük ölçüde iyileştirmek için interaktif işlevlere uygun Panasonic projektörler ve Dokunmatik LCD ekranlarla çalışır.

İndir
coverlllust

Geometry Manager Pro

Bu yazılımı kullanmak, projektör tarafında yapılamayacak gerçek zamanlı geometrik düzeltme ve diğer ince ayarları ve düzeltmeleri gerçekleştirmenize olanak sağlar: Geometrik düzeltme, Kenar birleştirme, tek biçimlilik, maskeleme.

Geometry Manager Pro yazılımı, isteğe bağlı ET-UK20 yükseltme kitine dâhildir.

İndir
Geometry