Çok Amaçlı Kullanım için Yüksek Parlaklık, Düşük TCO ve Esnek Kurulum
PT-EX800ZE
Eğitsel ve kurumsal ortamlarda kullanım için idealdir. 3-LCD, 7500 lümen, XGA projektör.
Main product image
Ana Özellikler (Temel Özellikler)

LCD, 7500 lümen, XGA

Daylight View Basic işlevi, aydınlık ortamlarda net ve canlı bir görüntü kalitesi sunar

Entegre DIGITAL LINK ve Displayport bağlantısı

Eko filtre, 15.000 saate kadar hava filtresi değiştirme döngüsü sunar

Yüksek parlaklık, düşük TCO ve esnek projektör. Eğitsel ve kurumsal ortamlarda kullanım için idealdir 1 lamba - Değiştirilebilir lens - Digital Link - Motorlu H/V Lens Kaydırma

 • Kompakt bir gövdede 7,500 lm parlaklık
 • XGA (1.024 x 768) çözünürlük
 • 5.000:1 yüksek kontrast oranı

Yüksek Parlaklık ve Mükemmel Görüntü Kalitesi

1. Yüksek Parlaklık ve Mükemmel Kontrast

İnce ve kompakt ebatlarına rağmen PT-EZ770 Serisi, sınıf lideri 6,500 lm ila 7,500 lm* parlaklık ve 5,000:1 kontrast oranı sağlar. İris ortamın ışıklandırma koşullarına uyum sağlamak için otomatik olarak ayarlanır.

* PT-EX800Z/EX800ZL'de 7,500 lm, PT-EW730Z/EW730ZL'de 7,000 lm ve PT-EZ770Z/EZ770ZL'de 6,500 lm parlaklık vardır.

Parlak Tam HD Görüntüler için WUXGA Çözünürlük (PT-EZ770ZE)

Yerel WUXGA 1,920 x 1,200 piksel geniş ekran çözünürlük ile
PT-EZ770Z/EZ770ZL, Blu-ray Disc ve diğer kaynaklardan Full HD videoları güzel bir zenginlikte ve canlı detaylarla görüntüleyebilir.

Daylight View Basic Fonksiyonu, Aydınlık Odalarda Bile Net Görüntüler Sağlar.

Panasonic‘in Daylight View Basic teknolojisi, daha önce parlak ışıklı odalarda görmekte zorlandığınız karanlık görüntü alanlarındaki detayları net bir şekilde yeniden oluşturarak keskin ve kolaylıkla görünen görüntüler elde eder. Yerleşik sensör, ortam ışığını ölçer ve Daylight View Basic işlevi, ortamdaki ışıklandırmaya göre yarım ton rengi ve parlaklık seviyesini ayarlar.

Renk Ayarlama İşlevi

Renk ayarlama işlevi, özellikle yan yana yapılandırmada çoklu projeksiyon için düzenlenen ayrı birimlerin renk reprodüksiyonu aralığındaki küçük değişimleri kolaylıkla düzeltmenize izin verir. Düzeltme 3 renk (R, G, B) veya 7 renk (R, G, B, C, M, Y, W) üzerinde yapılır.

DICOM Simülasyon Modu*

Bu görüntüleme modu, bir medikal görüntüleme standardı olan DICOM bölüm 14 ile aynıdır. X-ray görüntülerini dikkate değer bir netlikle yeniden oluşturur.

* Bu ürün tıbbi bir cihaz değildir. Gerçek tıbbi tanılar için kullanmayın.

İnorganik LCD Malzemeleri Yüksek Parlaklığı ve Görüntü Kalitesini Daha Uzun Süre Korur

PT-EZ770 Serisi projektörlerin optik bloku, LCD panelleri ve polarizörlerinde inorganik malzemelerin kullanılması nedeniyle zaman içinde yüksek bir performans seviyesini koruyarak yüksek parlaklık ve mükemmel resim kalitesi ile 10.000 saatlik bir değiştirme döngüsü sağlar.
Aynı zamanda bu ürünleri, tamamıyla güvenilir LCD projektör sistemi için mantıklı bir seçim haline getirir.

Esnek Kurulum ve Sistem Entegrasyonu

DIGITAL LINK, tek bir kablo ile Dijital Sinyalleri 100 m'ye (328 ft) kadar aktarır.

DİJİTAL LİNK terminali ile donatılmış PT-EZ770 Serisi, tek bir CAT5e (STP) kablosu veya daha üstü üzerinden HDMI, sıkıştırılmamış HD dijital video, ses ve kumanda sinyallerinin (Ethernet, RS-232C) 100 metreye (328 fit) kadar mesafelere iletilmesine olanak tanır. Bu kablo döşeme ve sistem yükseltme işlemlerini basitleştirerek tavana montaj ve diğer kalıcı kurulumlar için ideal bir çözüm sunar.

Kolay Kurulum için İsteğe Bağlı ET-YFB100G Dijital Arayüz Kutusu

Opsyionel ET-YFB100G Dijital Arayüz Kutusunu HDMI ve diğer giriş uçbirimleri ile birleştirdiğinizde, sıkıştırılmamış HD dijital video, ses dosyaları ve kontrol sinyalleri tek bir CAT5e (STP) kablo veya daha üstü üzerinden 100 m (328 fit)'ye kadar iletilebilir. Sadece bir kablo ile projektör bağlantısına izin vererek tavana montaj ve diğer kalıcı kurulumlar için ideal bir çözüm sunar.
Ayrıca kontrol sinyalleri aynı anda aktarılabildiğinden ET-YFB100G giriş sinyali, projektöre dahil olan kablosuz uzaktan kumanda ile kolayca değiştirilebilir. Projektör, seri iletişim veya LAN iletişimi ile kontrol edilebilir.

Aynı Zamanda Diğer Üreticilerin Çevresel Ekipmanlarını da Destekler

DIGITAL LINK, Crestron’un DigitalMedia 8G+'da, Extron’un XTP Sistemlerinde vb. kullanılan aktarma standartlarına dayanan teknolojiye eklenen orijinal bir işlevdir. ET-YFB100G'den gelen sinyaller, başka bir üreticinin aynı teknolojiye dayanan ekipmanı kullanılarak DIGITAL LINK-hazır olmayan projektöre aktarılabilir.*

* Giriş seçimi ve ET-YFB100G operasyonları, sadece DIGITAL LINK uyumlu bir projektöre bağlanırken yapılabilir.

Esnek Kurulum

Güçlü yatay/dikey lens kaydırma işlevinin geniş ayarlama aralığı, kurulum sırasında rahatlık ve çok yönlülük sağlar. Bu sayede uzaktan kumanda ile kolaylıkla ayarlama yapabilirsiniz. Birim aynı zamanda dikey olarak 360 derece döndürülebilir. Bu, farklı kurulum şartlarına uyum sağlamak için birimi istediğiniz açıyla monte edebileceğiniz anlamına gelir.

Çok Sayıda İsteğe Bağlı Lens Seçeneği

Arka projeksiyon kullanımı için kısa mesafeli, uzun mesafeli, yakınlaştırma ve sabit mesafeli lensler de dahil olmak üzere çok sayıdaki isteğe bağlı
lensten oluşan seriden sisteminiz için seçim yapın. Ek lensler projektörünüzün kurulum tesisine uyum sağlamasını kolaylaştırır. Lensler, bir dokunma kolaylığı ile takılır ve çıkarılır.

LAN üzerinden Kolay Uzaktan İzleme ve Kumanda

Kablolu bir LAN sistemi ile bağlanmış bir bilgisayardaki web tarayıcısı, projektörleri uzaktan kumanda etmenize ve durumlarını kontrol etmenize izin verir. Bir e-posta mesajı işlevi, bir lambanın değiştirilmesi gereken zamanı da size bildirebilir ve genel projektör durumunu gösterebilir.

Ayrıca birden fazla Panasonic projektörü tek bir PC’den izleme ve kontrol etmek için Çoklu Projektör İzleme ve Kontrol Yazılımı da mevcuttur.

Kablolu LAN terminali, farkı markalardan projektörler içeren entegre kontrol sistemlerini etkinleştirmek için kullanmak üzere çok sayıda üretici tarafından kullanılan açık bir protokol olan PJLink™ (sınıf1) ile uyumludur.

Crestron Connected ve AMX Device Discovery

LAN terminali, ağa bağı bir bilgisayarın Crestron Connected™ uygulaması yazılımını sistem cihazlarını yönetmek ve kontrol etmek için kullanmasına olanak tanır. Bunun yanında AMX Device Discovery teknolojisi PT-EZ770 Serisinde yerleşik olarak bulunur.

Mekanik Lens Kapağı

Mekanik lens kapağı, projektör bekleme durumundayken veya bir toplantı gibi geçici olarak kullanımda olmadığı zamanlarda sinir bozucu ışık sızıntısını tamamıyla engeller.

Köşe Kilittaşı Düzeltmesi Açılı Bir Projeksiyon Olanağı Sağlar

Tek yapmanız gereken, yansıtılan görüntünün köşeleri olarak dört nokta belirlemektir, bu uygulama yatay ve dikey kilittaşı düzeltmesini kolaylıkla yapacaktır.

Lens Merkezli Tasarım

Lens merkezli, simetrik tasarım, kurulum kolaylığı sağlayarak kurulum alanını planlarken özel dikkat gösterme gereğini ortadan kaldırır.

HDMI, DVI-D Girişi ve DisplayPort Dahil Çok Sayıda Terminal

Kapsamlı arayüzler arasında HDMI ve DVI-D giriş terminalleri, DisplayPort, DIGITAL LINK iki bilgisayar (RGB) giriş terminali seti vardır.*
Seri terminalde (RS-232C), önceki Panasonic modellerini değiştirirken var olan kontrol sistemlerini kullanmaya devam etmenize izin veren Emulate işlevi vardır. Aynı zamanda Bekleme modunda ses çıkışı mümkündür. Bu, projektör üzerinden harici bir ses sistemine bağlanırken kullanışlıdır.

* YPBPR (YCBCR) sinyallerini destekler.

Yerleşik 10W Hoparlör

PT-EZ770 Serisi projektörlerde, harici hoparlöre gerek olmadan büyük bir ses hacmi sağlayan yüksek çıkışlı bir 10 watt monaural hoparlör vardır.

Etkili Sunumlar ve Dersler için Yan Yana ve P-in-P İşlevi*

İki farklı görüntü kaynağı, tek bir ekran üzerinde eş zamanlı olarak görüntülenebilir. Aynı zamanda P-in-P (Resim içinde Resim) moduna geçebilirsiniz ve ana ekranda bir alt pencere görüntüleyebilirsiniz. Daha esnek ve etkili görüntü sunumları için alt pencere ekranda herhangi bir konuma yerleştirilebilir.

* Bu işlev bazı kaynak kombinasyonları için etkin değildir.

Başlatma Logosu ile Etkin Hırsız Önleme

Varsayılan Panasonic başlatma logosunu istediğiniz logo ile değiştirebilirsiniz. Logo Transfer Yazılımını kullanarak LAN veya seri bağlantı ile bir bilgisayarı PT-EZ770 Serisine bağlayarak yeni bir logoyu kolaylıkla yükleyebilirsiniz*. Güvenlik çubuğu, Tuş kilidi ve Güvenlik Şifresi gibi çok sayıda farklı güvenlik önlemi de dahildir. Bu, hırsızlık önlemede çok etkilidir.

* Yüklenebilecek sabit görüntüler 1024 x 768 piksel bitmap dosyaları ile sınırlıdır. Aynı zamanda uygulama, renk sayısını 191'e indirecektir.

Diğer Özellikler

 • Sunum Zamanlayıcısı, Dondur İşlevi ve Dijital Zoom gibi sunum destekleme/kontrol araçları
 • 64 projektöre kadar uzaktan kumanda tahsisi için projektör tanıma sistemi
 • Kullanımdan hemen sonra Doğrudan Güç Kapatma
 • Yerleşik altyazı dekoderi (Sadece NTSC ve 480i (YCBCR))

Düşük Bakım ve Çalıştırma Maliyetleri

Toza Karşı Dayanıklı Kabin Tasarımı ve 15.000 Saat Boyunca Değişim Gerektirmeyen bir Eko Filtre.

Kabin, giriş ile egzoz arasında düz bir hava akışı yolu ile tasarlanmıştır.
Toz girebilecek lens bölümünün koruması, tozları uzak tutacak şekilde geliştirilmiştir. Ayrıca hava filtresi birimi ve hava girişi kanalının sızdırmazlık performansı, filtre çevresinden toz girmesini engelleyecek şekilde artırılmıştır, bu sayede toza karşı oldukça dayanıklı bir yapı elde edilmiştir.

Tozları giriş hava akışı yolunda etkili bir şekilde yakalayan Eko Filtre birimi, 15.000 saate kadar değişim gerektirmez.* Bu geniş, katlı Mikro Kesme Filtresi (elektrostatik filtre), çok küçük toz partiküllerini yakalamak için iyon etkisi kullanarak genel toz yakalama gücünü daha da artırır.
Bu özellikler, bakım zahmetini azaltırken tozun optik bloka girişini en aza indirir ve uzun bir süre boyunca parlaklığı korur. Uzun bir değişim döngüsü sağlamasının yanı sıra Eko Filtre, su** ile yıkanabilir ve çevresel bir unsur olarak yeniden kullanılabilir.

* Kullanım ortamı filtrenin ömrünü etkiler

** Su ile yıkarken lütfen kullanım talimatlarında listelenen prosedürlere uyun. Ayrıca iki kez yıkandıktan ve yeniden kullanıldıktan sonra filtreyi yenisi ile değiştirmenizi öneriyoruz. Filtre yıkandıktan sonra yeteri kadar temizlenmemişse, filtreyi yenisi ile değiştirin.

4.500 saate* Lamba Değiştirme Döngüsü

PT-EZ770 Serisi projektörlerde 4.500 saate kadar lamba değiştirme döngüsü vardır.*
Bu, lamba değişimleri arasında daha uzun süre olmasını sağlayarak çalıştırma maliyetlerinin düşürülmesine yardımcı olur.

* 2 Lamba gücü Eco2 olarak ayarlandığında bu maksimum değerdir. Lamba sürekli açıkken döngüdeki lambadaki artışlar veya uzun süreli kullanım, lamba değiştirme döngüsünü kısaltacaktır. Lamba Eco1 olarak ayarlandığında lamba değiştirme döngüsü 4.000 saat, Normal olarak ayarlandığında 3.000 saattir. Kullanım ortamı lamba değiştirme döngüsünü etkiler.

Akıllı Lamba Kontrol Sistemi Enerji Tüketimini Azaltır

Lamba gücü Otomatik olarak ayarlandığında Akıllı Lamba Kontrolü sistemi, lamba çıkışını yansıtılan görüntünün parlaklığına göre ayarlar ve %58'e kadar azaltır.* Aynı zamanda, lamba çıkışı düştüğünde renk dengesindeki değişimi düzelten renk değiştirme düzeltmesini de barındırır. Sonuç olarak mükemmel renk reprodüksiyonu korunurken enerji tüketimi de etkili bir şekilde düşürülür.

* Lamba gücü, Auto moduna ayarlandığında.

Eko Yönetim İşlevleri

Enerji tüketimini azaltmak için birkaç işlev sağlanmıştır. Bunlar, parlaklığı ortak ışıklandırma koşullarına göre ayarlar ve sinyal girişi olmadığında lamba gücünü düşürür. Uzaktan kumanda üzerindeki EKO düğmesini kullanarak çalışma koşullarına göre Eko Yönetim işlevlerini kolaylıkla ayarlayabilirsiniz.

Kolay Lamba ve Hava Filtresi Değişimi

Kolay bakım için filtreyi projektörün yanından, lambayı ise projektörün üstünden değiştirin.
Filtre ve lamba, projektör tavana monte edildikten sonra bile kolaylıkla değiştirilebilir.

Sessiz 29 dB* Tasarım Toplantıları veya Dersleri Bölmez

Sessiz tasarım, gürültü seviyelerini 29 dB*'e kadar düşürür, bu sayede soğutma fanının sesi zorlukla duyulur. Bu, sessiz ortamlarda biri sunum yaparken veya ekran görüntüleri gösterirken dinleyicilerin dikkatinin dağılmasını önler.

* Lamba gücü, Eco2 moduna ayarlandığında. Lamba gücü Eco1 moduna ayarlandığında 31 dB. Lamba gücü Normal moduna ayarlandığında 37 dB.

Teknoloji

Click an icon to find out more about the technology used

DIGITAL LINK Logo Official JPEG
Ürün
Image Data
Spec Files
Technical
Operating Instructions
Technical Documents
Installation Manuals
Marketing
Spec Sheets

Service and Support
 • ET-LAE300 hi-res
  ET-LAE300 hi-res
  Components : EZ770Z/EW730Z/EX800Z/EZ580/EW640/EX610/EW540/EX510
  Mon, 23/07/2018 - 07:58
  Download jpg - 2.91 MB
  ET-LAE300 low-res
  ET-LAE300 low-res
  Components : EZ770Z/EW730Z/EX800Z/EZ580/EW640/EX610/EW540/EX510
  Mon, 23/07/2018 - 07:58
  Download jpg - 152.99 KB
  ET-RFE300 hi-res
  ET-RFE300 hi-res
  Components : EZ770Z/EW730Z/EX800Z/EZ580/EW640/EX610/EW540/EX510
  Sun, 30/09/2018 - 12:54
  Download jpg - 4.06 MB
  ET-RFE300 low-res
  ET-RFE300 low-res
  Components : EZ770Z/EW730Z/EX800Z/EZ580/EW640/EX610/EW540/EX510
  Sun, 30/09/2018 - 13:05
  Download jpg - 245.63 KB
  Filter ET-EMF300 hi-res
  Filter ET-EMF300 hi-res
  Components : ET-EMF300 hi-res
  Fri, 31/08/2018 - 14:39
  Download jpg - 228.35 KB
  Filter ET-EMF300 low-res
  Filter ET-EMF300 low-res
  Components : ET-EMF300 low-res
  Fri, 31/08/2018 - 14:39
  Download jpg - 92.05 KB
  PT-EZ770Z/EZ770ZL/EW730Z/EW730ZL/EX800Z/EX800ZL
  PT-EZ770Z/EZ770ZL/EW730Z/EW730ZL/EX800Z/EX800ZL
  Product Main Image : EZ770Z/EW730Z/EX800Z
  Sun, 30/09/2018 - 12:51
  Download jpg - 40.45 KB
  ET-RFE300 High-res
  ET-RFE300 High-res
  Components: RFE300
  Wed, 18/07/2018 - 10:35
  Download jpg - 874.13 KB
 • ET-RFE300 Low-res
  ET-RFE300 Low-res
  Components: RFE300
  Sun, 12/08/2018 - 06:04
  Download jpg - 233.85 KB
  ET-PKD120H Low-res
  ET-PKD120H Low-res
  Components: ET-PKD120H/PT-DS12K/DW11K/DZ10K/DZ13K/RZ970/RX110/RW930/RZ770/RW730/RZ660/RW620/RZ670/RW630/RZ570/DW830/DX100/DZ870/DZ780/DW750/DX820/EZ770Z/EW730Z/EX800Z/EZ590/EW650/EX620/EW550/EX520/EZ580/EW640/EX610/EW540/EX510/FZ570/FW530/FX500/RZ575
  Tue, 17/07/2018 - 16:45
  Download jpg - 63.63 KB
  ET-PKD120H High-res
  ET-PKD120H High-res
  Components: ET-PKD120H/PT-DS12K/DW11K/DZ10K/DZ13K/RZ970/RX110/RW930/RZ770/RW730/RZ660/RW620/RZ670/RW630/RZ570/DW830/DX100/DZ870/DZ780/DW750/DX820/EZ770Z/EW730Z/EX800Z/EZ590/EW650/EX620/EW550/EX520/EZ580/EW640/EX610/EW540/EX510/FZ570/FW530/FX500/RZ575
  Tue, 17/07/2018 - 16:45
  Download jpg - 524.25 KB
  ET-PKD120S Low-res
  ET-PKD120S Low-res
  Components: ET-PKD120S/PT-DS12K/DW11K/DZ10K/DZ13K/RZ970/RX110/RW930/RZ770/RW730/RZ660/RW620/RZ670/RW630/RZ570/DW830/DX100/DZ870/DZ780/DW750/DX820/EZ770Z/EW730Z/EX800Z/EZ590/EW650/EX620/EW550/EX520/EZ580/EW640/EX610/EW540/EX510/FZ570/FW530/FX500/RZ575
  Tue, 17/07/2018 - 16:48
  Download jpg - 66.01 KB
  ET-PKD120S High-res
  ET-PKD120S High-res
  Components: ET-PKD120S/PT-DS12K/DW11K/DZ10K/DZ13K/RZ970/RX110/RW930/RZ770/RW730/RZ660/RW620/RZ670/RW630/RZ570/DW830/DX100/DZ870/DZ780/DW750/DX820/EZ770Z/EW730Z/EX800Z/EZ590/EW650/EX620/EW550/EX520/EZ580/EW640/EX610/EW540/EX510/FZ570/FW530/FX500/RZ575
  Tue, 17/07/2018 - 16:48
  Download jpg - 428.71 KB
  PT-EZ770Z remote control hi-res
  PT-EZ770Z remote control hi-res
  Components : EZ770Z
  Fri, 15/06/2018 - 03:14
  Download jpg - 6.39 MB
  PT-EZ770Z Image hi-res
  PT-EZ770Z Image hi-res
  Components : EZ770Z
  Fri, 15/06/2018 - 03:15
  Download jpg - 3.71 MB
  PT-EZ770Z Image low-res
  PT-EZ770Z Image low-res
  Components : EZ770Z
  Fri, 15/06/2018 - 03:15
  Download jpg - 164.62 KB
 • PT-EZ770Z Image low-res
  PT-EZ770Z Image low-res
  Components : EZ770Z
  Fri, 15/06/2018 - 03:15
  Download jpg - 180.34 KB
  PT-EZ770Z Image low-res
  PT-EZ770Z Image low-res
  Components : EZ770Z
  Fri, 15/06/2018 - 03:16
  Download jpg - 170.45 KB
  PT-EZ770Z Image low-res
  PT-EZ770Z Image low-res
  Components : EZ770Z
  Fri, 15/06/2018 - 03:18
  Download jpg - 150.13 KB
  PT-EZ770Z Side low-res
  PT-EZ770Z Side low-res
  Components : EZ770Z
  Fri, 15/06/2018 - 03:18
  Download jpg - 163.71 KB
  PT-EZ770Z TOP low-res
  PT-EZ770Z TOP low-res
  Components : EZ770Z
  Fri, 15/06/2018 - 03:19
  Download jpg - 132.18 KB
  PT-EZ770ZL Slant low-res
  PT-EZ770ZL Slant low-res
  Components : EZ770Z
  Fri, 15/06/2018 - 03:19
  Download jpg - 156.7 KB
  PT-EZ770Z Front low-res
  PT-EZ770Z Front low-res
  Components : EZ770Z
  Fri, 15/06/2018 - 03:19
  Download jpg - 168.99 KB
  PT-EZ770Z Slant low-res
  PT-EZ770Z Slant low-res
  Components : EZ770Z
  Wed, 23/05/2018 - 15:57
  Download jpg - 153.64 KB
 • PT-EZ770Z Slant low-res
  PT-EZ770Z Slant low-res
  Components : EZ770Z
  Fri, 15/06/2018 - 03:20
  Download jpg - 157.55 KB
  PT-EZ770Z remote control low-res
  PT-EZ770Z remote control low-res
  Components : EZ770Z
  Fri, 15/06/2018 - 03:15
  Download jpg - 190.67 KB
  PT-EZ770Z Image low-res
  PT-EZ770Z Image low-res
  Components : EZ770Z
  Fri, 15/06/2018 - 03:16
  Download jpg - 151.59 KB
  PT-EZ770Z Image low-res
  PT-EZ770Z Image low-res
  Components : EZ770Z
  Fri, 15/06/2018 - 03:17
  Download jpg - 176.09 KB
  PT-EZ770Z Rear low-res
  PT-EZ770Z Rear low-res
  Components : EZ770Z
  Fri, 15/06/2018 - 03:17
  Download jpg - 201.79 KB
 • PT-EX800Z/EX800ZL Spec File (English)
  PT-EX800Z/EX800ZL Spec File (English)
  Spec files : EX800Z (English)
  Fri, 15/06/2018 - 04:28
  Download pdf - 2.34 MB
  ET-PKD120S Spec File (English)
  ET-PKD120S Spec File (English)
  Spec file: PKD120S/DS12K/DW11K/DZ10K/DZ13K/RZ670/RW630/RZ570/DW830/DX100/DZ870/DZ780/DW750/DX820/EZ770Z/EW730Z/EX800Z/EZ590/EW650/EX620/EW550/EX520/EZ580/EW640/EX610/EW540/EX510/FZ570/FW530/FX500/RZ575 (English)
  Tue, 17/07/2018 - 16:48
  Download pdf - 672.12 KB
 • PT-EZ770 Series Operating Instructions (English)
  PT-EZ770 Series Operating Instructions (English)
  Operating Instructions : EZ770Z/EW730Z/EX800Z (English)
  Sun, 30/09/2018 - 13:20
  Download pdf - 26.48 MB
  PT-EZ770 Series Operating Instructions (Korean)
  PT-EZ770 Series Operating Instructions (Korean)
  Operating Instructions : EZ770Z/EW730Z/EX800Z (Korean)
  Sun, 30/09/2018 - 13:18
  Download pdf - 25.99 MB
  ET-PKE300B Series Operating Instructions (Japanese)
  ET-PKE300B Series Operating Instructions (Japanese)
  Operating Instructions: PKE300B (Japanese)
  Fri, 28/02/2020 - 09:22
  Download pdf - 4.53 MB
  PT-EZ770 Series Operating Instruction (Latvian)
  PT-EZ770 Series Operating Instruction (Latvian)
  Operating Instruction: EZ770Z/EZ770ZL/EW730Z/EW730ZL/EX800Z/EX800ZL (Latvian)
  Sat, 11/08/2018 - 13:20
  Download pdf - 4.82 MB
  ET-ELW21/ELW20/ELT22/ELT23 Operating Instructions (English)
  ET-ELW21/ELW20/ELT22/ELT23 Operating Instructions (English)
  Operating Instructions: ELW21/ELW20/ELT22/ELT23 (English)
  Tue, 04/09/2018 - 13:37
  Download pdf - 2.5 MB
 • PT-EZ770Z/EZ770ZL/EW730Z/EW730ZL/EX800Z/EX800ZL
  PT-EZ770Z/EZ770ZL/EW730Z/EW730ZL/EX800Z/EX800ZL
  RS-232C control spec : EZ770Z/EW730Z/EX800Z (English)
  Thu, 10/05/2018 - 02:57
  Download pdf - 2.57 MB
  Certificate of Conformity
  Certificate of Conformity
  Sun, 07/10/2018 - 07:56
  Download pdf - 90.55 KB
  Certificate of Conformity PT-EZ770 / PT-EW730 / PT-EZ580 / PT-EX610 / PT-EX510
  Certificate of Conformity PT-EZ770 / PT-EW730 / PT-EZ580 / PT-EX610 / PT-EX510
  Sun, 07/10/2018 - 19:28
  Download pdf - 90.55 KB
 • ET-PKD120H Installation Instructions (English)
  ET-PKD120H Installation Instructions (English)
  Installation Instructions: PKD120H
  Tue, 04/09/2018 - 13:35
  Download pdf - 4.48 MB
  ET-PKD120S Installation Instructions (English)
  ET-PKD120S Installation Instructions (English)
  Installation Instructions: PKD120S
  Tue, 04/09/2018 - 13:35
  Download pdf - 3.76 MB
 • ET-PKD120S Spec File (English)
  ET-PKD120S Spec File (English)
  Spec file: PKD120S/DS12K/DW11K/DZ10K/DZ13K/RZ670/RW630/RZ570/DW830/DX100/DZ870/DZ780/DW750/DX820/EZ770Z/EW730Z/EX800Z/EZ590/EW650/EX620/EW550/EX520/EZ580/EW640/EX610/EW540/EX510/FZ570/FW530/FX500/RZ575 (English)
  Tue, 17/07/2018 - 16:48
  Download pdf - 672.12 KB

Please see below the services available for this product. You can also use this section to access the general Service & Downloads area of the website or contact our Technical Support team.

General service & downloads Contact technical support

Please see below the services available for this product. You can also use this section to access the general Service & Downloads area of the website or contact our Technical Support team.

General service & downloads Contact technical support

There are currently no key services available.

Please see below the services available for this product. You can also use this section to access the general Service & Downloads area of the website or contact our Technical Support team.

General service & downloads Contact technical support

There are currently no other services available.

Brightness 7,500 lumens (LAMP POWER: AUTO/NORMAL, Dynamic mode, Standard lens)
Resolution 1,024 x 768 pixels
Power Supply 100-240 V AC, 50/60 Hz
Power Consumption 590 W (0.3 W with STANDBY MODE set to ECO* 1, 10 W with STANDBY MODE set to NORMAL,37 W with in STANDBY MODE of Audio Setting set to on.)
Optical System Dichroic mirror separation/prism synthesis system
LCD Panel | Panel Size 19.0 mm (0.75 inches) diagonal (4:3 aspect ratio)
LCD Panel | Display Method Transparent LCD panel (x 3, R/G/B)
LCD Panel | Pixels 786,432 (1,024 x 768) x 3, total of 2,359,296 pixels
LCD Panel | Pixel Configuration Stripe
Lens Powered zoom/focus lens (1.7- 2.8:1), F 1.7- 2.3, f 26.9-45.4 mm Optional powered zoom/focus lenses and fixed-focus lens
Lamp 400 W UHM lamp
Screen Size 1.02 -10.16 m (40- 400 inches), 4:3 aspect ratio
Center-to-Corner Uniformity 90%
Contrast 5,000:1 (full on / full off, LAMP POWER: AUTO, Iris on, Dynamic mode)
Scanning Frequency | Display Port/HDMI/DVI-D fH: 15-100 kHz, fV: 24-120 Hz, dot clock: 25 MHz-162 MHz (VGA: 640 x 480 pixels to WUXGA: 1,920 x 1,200 pixels, VESA CVT-RB compliant,compatible with HDCP)
Scanning Frequency | RGB fH: 15-100 kHz, fV: 24-120 Hz, dot clock: up to 162 MHz
Scanning Frequency | YPBPR (YCBCR) 480i (525i): fH 15.73 kHz; fV 59.94 Hz, 576i (625i): fH 15.63 kHz; fV 50 Hz, 480p (525p): fH 31.47 kHz; fV 59.94 Hz, 576p (625p): fH 31.25 kHz; fV 50 Hz, 720 (750)/60p: fH 45.00 kHz; fV 60 Hz, 720 (750)/50p: fH 37.50 kHz; fV 50 Hz, 1080 (1125)/60i: fH 33.75 kHz; fV 60 Hz, 1080 (1125)/50i: fH 28.13 kHz; fV 50 Hz, 1080 (1125)/25p: fH 28.13 kHz; fV 25 Hz, 1080 (1125)/24p: fH 27.00 kHz; fV 24 Hz, 1080 (1125)/24sF: fH 27.00 kHz; fV 48 Hz, 1080 (1125)/30p: fH 33.75 kHz; fV 30 Hz, 1080 (1125)/60p: fH 67.50 kHz; fV 60 Hz, 1080 (1125)/50p: fH 56.25 kHz; fV 50 Hz
Scanning Frequency | Video/Y/C fH: 15.73 kHz, fV: 59.94 Hz [NTSC/NTSC4.43/PAL-M/PAL60] fH: 15.63 kHz, fV: 50 Hz [PAL/PAL-N/SECAM]
Optical Axis Shift Vertical: ±50% (powered), horizontal: ±10% (powered) NOTE: Optical axis shift function cannot be operated when used with the ET-ELW21.
Keystone Correction Range Vertical: ±40° (with vertical correction only) Horizontal: ±30° (with horizontal correction only)
Installation Ceiling/floor, front/rear
Built-in Speaker | Size 3.7 cm (1-15/32 inches) (round) x 1
Built-in Speaker | Output Power 10 W
Terminals | Display Port In DP-20P x 1,HDCP compatible 480p(525p), 576p(625p), 720(750)/60p, 720(750)50p, 1080(1125)/60i, 1080(1125)/50i, 1080(1125)/25p, 1080(1125)/24p, 1080(1125)/24sF, 1080(1125)/30p, 1080(1125)/60p, 1080(1125)/50p VGA (640 x 400) - WUXGA (1,920 x 1,200) Audio signal: linear PCM (sampling frequencies: 48 kHz, 44.1 kHz,32 kHz)
Terminals | HDMI In HDMI 19-pin x 1, Deep Color, HDCP compatible 480i(525i), 576i(625i), 480p(525p), 576p(625p), 720(750)/60p, 720(750)50p, 1080(1125)/60i, 1080(1125)/50i, 1080(1125)/25p, 1080(1125)/24p, 1080(1125)/24sF, 1080(1125)/30p, 1080(1125)/60p, 1080(1125)/50p VGA (640 x 400) - WUXGA (1,920 x 1,200) Audio signal: linear PCM (sampling frequencies: 48 kHz, 44.1 kHz,32 kHz)
Terminals | DVI-D In DVI-D 24-pin x 1, DVI 1.0 compliant, compatible with HDCP, compatible with single link only 480i(525i), 576i(625i)*3, 480p(525p), 576p(625p), 720(750)/60p, 720(750)50p, 1080(1125)/60i, 1080(1125)/50i, 1080(1125)/25p, 1080(1125)/24p, 1080(1125)/24sF, 1080(1125)/30p, 1080(1125)/60p,1080(1125)/50p VGA (640 x 400) - WUXGA (1,920 x 1,200)
Terminals | RGB 1 In D-sub HD 15-pin (female) x 1
Terminals | RGB 1 In | R, G, B R: 0.7 Vp-p, 75 ohms; G: 0.7 Vp-p (1.0 Vp-p for sync on G), 75 ohms; B: 0.7 Vp-p, 75 ohms; HD/VD, SYNC: high impedance, TTL (positive/negative)
Terminals | RGB 1 In | Y, PB, PR (Y, CB, CR) Y: 1.0 Vp-p (including sync signal); PB (CB), PR (CR): 0.7 Vp-p, 75 ohms NOTE: SYNC/HD and VD terminals do not accept tri-level sync signals.
Terminals | RGB 2 In BNC x 5 (RGB/YPBPR/YCBCR x 1)
Terminals | RGB 2 In | R, G, B R: 0.7 Vp-p, 75 ohms; G: 0.7 Vp-p (1.0 Vp-p for sync on G), 75 ohms; B: 0.7 Vp-p, 75 ohms; HD/VD, SYNC: high impedance, TTL (positive/negative) NOTE: SYNC/HD and VD terminals do not accept tri-level sync signals.
Terminals | RGB 2 In | Y, PB, PR (Y, CB, CR) Y: 1.0 Vp-p (including sync signal); PB (CB), PR (CR): 0.7 Vp-p, 75 ohms
Terminals | RGB 2 In | S-Video In Y: 1.0 Vp-p; C: 0.286 Vp-p, 75 ohms
Terminals | Video In PIN Jack x 1, 1.0 Vp-p, 75 ohms
Terminals | Monitor Out D-sub HD 15-pin (female) x 1
Terminals | Monitor Out | R, G, B R: 0.7 Vp-p, 75 ohms; G: 0.7 Vp-p (1.0 Vp-p for sync on G), 75 ohms; B: 0.7 Vp-p, 75 ohms; HD/VD, SYNC: high impedance, TTL (positive/negative)
Terminals | Monitor Out | Y, PB, PR (Y, CB, CR) Y: 1.0 Vp-p (including sync signal); PB (CB), PR (CR): 0.7 Vp-p, 75 ohms
Terminals | Audio In M3 (L, R) x 1, 0.5 Vrms, input impedance: 22 kilohms or more M3 (L, R) x 1, 0.5 Vrms, input impedance: 22 kilohms or more PIN Jack (L, R) x 2, 0.5 Vrms, input impedance: 22 kilohms or more
Terminals | Variable Audio Out M3 (L, R) x 1 (monitor out: 0 - 2.0 Vrms, variable)
Terminals | Serial In D-sub 9-pin (female) x 1, for external control (RS-232C compliant)
Terminals | Remoter 1 In M3 jack x 1 for wired remote control
Terminals | Remoter 2 In D-sub 9-pin (female) x 1, for external control (parallel)
Terminals | LAN/DIGITAL LINK RJ-45 x 1 for network and DIGITAL LINK (video/network/serial control) connection, 100Base-TX, compliant with PJLink™ (class 1), Deep Color, compatible with HDCP, 480i(525i), 576i(625i)*3, 480p(525p), 576p(625p), 720(750)/60p, 720(750)50p, 1080(1125)/60i, 1080(1125)/50i, 1080(1125)/25p, 1080(1125)/24p, 1080(1125)/24sF, 1080(1125)/30p, 1080(1125)/60p,1080(1125)/50p VGA (640 x 400) - WUXGA (1,920 x 1,200), dot clock: 25 MHz -162 MHz NOTE: Compatible with non-interlaced signals only.
Power Cord Length 3.0 m (9 ft 10 in)
Cabinet Materials Molded plastic
Dimensions (W x H x D) PT-EX800Z 530 x 177 x 445 mm (20-7/8 x 6-31/32 x 17-17/32 inches) (with supplied lens) PT-EX800ZL 530 x 177 x 385 mm (20-7/8 x 6-31/32 x 15-5/32 inches) (without lens)
Weight PT-EX800Z Approx. 10.6 kg (23.4 lbs) (with supplied lens) PT-EX800ZL Approx. 9.8 kg (21.6 lbs) (without lens)
Operating Noise 37 dB (LAMP POWER: NORMAL), 31 dB (LAMP POWER:ECO 1), 29 dB (LAMP POWER: ECO 2)
Operating Temperature 0-45 °C (32-113 °F)
Operating Humidity 10%-80% (no condensation)
Technology LCD