Referanslarımız

Panasonic Görsel Sistemler, Avrupa'nın her köşesindeki müşterilerine değerini kanıtladı. Panasonic etkinlik düzenleyicilere özel canlı gösteriler ve 3B eşleme etkinlikleri oluşturma özgürlüğü sundu. Müzeler, Tiyatrolar ve Gösteri Merkezleri için şaşırtıcı, interaktif görüntü teknolojileri çözümlerimiz her yaştan insana dokunma özgürlüğü sunuyor. Projektörlerimizin ve profesyonel ekranlarımızın düşük satın alma maliyeti, Eğitim ve Ticaret pazarının özgürce birlikte çalışabilmesini sağlıyor. Teknolojimizin iş dünyasını başarıya götürürken nasıl özgürleştirdiğini keşfetmek için indirebileceğiniz vaka çalışmaları kitaplığımızı inceleyin.

Cubex Centre Prague is a modern multipurpose hub nestled in Pankrác – Prague’s “City” district. The uniqueness and modularity of the interiors combine with a state-of-the-art video presentation system to make this facility an industry leader in Central and Eastern Europe.
Kategori: Projectors
Sector: Media Entertainment & Events, Rental & Staging
Waltham'ın Londra Kültür Kenti olarak seçilmesi kutlamalarında Waltham Forest Belediye Binası projeksiyon haritalaması
Kategori: Professional displays
Jaguar Land Rover'ın yeni Manchester yazılım geliştirme merkezi, iş birlikçi bir çalışma ortamı oluşturmak için Panasonic AV teknolojisini kullanıyor
Kategori: Projectors
Dublin Kongre Merkezi (CCD), teknik gereksinimlerini karşılayan müşteriler için paketlenmiş bir çözüm sunar. AV teklifinin merkezinde Panasonic projeksiyon ve gösterimi bulunuyor.
Kategori: Projectors
Sector: Enterprise, Leisure, Cinema & Theatre, Media Entertainment & Events, Rental & Staging
Panasonic projektörler, Blackpool'un 2018 Lightpool Festivali'nin açılışında Empress Ballroom'un haritasını çıkardı

Pages