Referanslarımız

Panasonic Görsel Sistemler, Avrupa'nın her köşesindeki müşterilerine değerini kanıtladı. Panasonic etkinlik düzenleyicilere özel canlı gösteriler ve 3B eşleme etkinlikleri oluşturma özgürlüğü sundu. Müzeler, Tiyatrolar ve Gösteri Merkezleri için şaşırtıcı, interaktif görüntü teknolojileri çözümlerimiz her yaştan insana dokunma özgürlüğü sunuyor. Projektörlerimizin ve profesyonel ekranlarımızın düşük satın alma maliyeti, Eğitim ve Ticaret pazarının özgürce birlikte çalışabilmesini sağlıyor. Teknolojimizin iş dünyasını başarıya götürürken nasıl özgürleştirdiğini keşfetmek için indirebileceğiniz vaka çalışmaları kitaplığımızı inceleyin.

The German Embassy organized a sound and light show which was projected on the walls of the Palais Garnier in Paris to celebrate the end of Germany’s presidency of the Council of the EU. Responsible for the event’s technical and audiovisual set-up, Mvision used PT-RQ50K projectors with 50,000 lm.
Stockholm'ün simgesel Belediye Binası üzerinde yapılan insanın uzaya ilişkin fikir ve düşüncelerinin kutlanmasına yönelik projeksiyon eşlemesi, Panasonic projektörler için ideal bir meydan okuma oldu.
Eğitim almak ve çalışmak için ideal bir yer olacak yeni bir kampüs inşa etmek isteyen İsveçli bir üniversite, çeşitli projektör ve kamera ihtiyaçları için Panasonic'e başvurdu.
Hollandalı post-empresyonist ressam Vincent van Gogh’un eserlerini duyulara farklı şekilde hitap edecek bir sergiyle ziyaretçilere sunmaya karar veren Lighthouse Immersive’in ilk yapması gereken şey, uygun bir proje alanı bulmaktı. Sergiyi Toronto Star binasında açmaya karar veren ekip, Toronto sakinlerinin yakından tanığı bu tarihi mekanı seçtikten sonra projenin bir sonraki aşamasına geçti: Bir zamanlar endüstriyel amaçlarla kullanılan bu devasa zemin ve duvarlara yeniden ve başka şekilde hayat verecek bir dizi projektörün kurulması. Sergi hazırlıkları tamamlandığında ziyaretçiler Van Gogh’un eserlerine hiç bilmedikleri açılardan tanıklık etme fırsatını yakaladı.
Ziyaretçileri bir portal üzerinden yeniden hayal edilmiş yeni bir görsel dünyaya taşıyan Area, 15 etkinlik ve eğlenceyi aynı potada eriterek sanat, pazarlama, teknoloji ve tasarım dünyasının renklerini duyulara hitap eden bir alanda buluşturdu. Benzersiz sanat enstalasyonlarını, cazip marka açılışlarını ve ilham verici mini stantları bir araya getiren kompleks, geniş yelpazedeki etkinliklere uygun açık ve kapalı alanların oluşturulmasını amaçlıyor.

Pages