Current language: Türkçe

Referanslarımız

Panasonic Görsel Sistemler, Avrupa'nın her köşesindeki müşterilerine değerini kanıtladı. Panasonic etkinlik düzenleyicilere özel canlı gösteriler ve 3B eşleme etkinlikleri oluşturma özgürlüğü sundu. Müzeler, Tiyatrolar ve Gösteri Merkezleri için şaşırtıcı, interaktif görüntü teknolojileri çözümlerimiz her yaştan insana dokunma özgürlüğü sunuyor. Projektörlerimizin ve profesyonel ekranlarımızın düşük satın alma maliyeti, Eğitim ve Ticaret pazarının özgürce birlikte çalışabilmesini sağlıyor. Teknolojimizin iş dünyasını başarıya götürürken nasıl özgürleştirdiğini keşfetmek için indirebileceğiniz vaka çalışmaları kitaplığımızı inceleyin.

Kategori: Projectors
Sector: Europe, Leisure, Museums, Services, Exhibition
Panasonic projektörler, ressam Iván Tovar'ın sürrealizmini sürükleyici bir deneyimle bir sergide hayata geçiriyor.
Kategori: Projectors
Panasonic projectors cover the façade of Casa Batlló with life, with the projection of the mapping "Living Architecture" by the digital artist Refik Anadol, an initiative in collaboration with the Associació Aprenem Autisme and the Adana Foundation
Kategori: Projectors
Sector: Europe, Leisure, Museums
Array
Kategori: Projectors
Yüksek performanslı ve güvenilir Panasonic LCD ve DLP projektörler, hastalar için olumlu bir ortam yaratan ve verimi artıran bu yenilikçi çözümün merkezinde yer alıyor.
Kategori: Projectors
Brunello Tapınağı, ziyaretçilerin dünyanın en ünlü şaraplarından birinin üretildiği bölgeyi keşfetmesine yol açan sürükleyici ve duygusal bir yolculuktur. Tapınağın Calix odasında, duvarların açıkta kalan taşları, ultra kısa atış ET-DLE035 optiklerle donatılmış altı Panasonic PT-RZ690 ile elde edilen bir videomapping projeksiyonu için 'ekran' haline gelir.

Pages