Referanslarımız

Panasonic Görsel Sistemler, Avrupa'nın her köşesindeki müşterilerine değerini kanıtladı. Panasonic etkinlik düzenleyicilere özel canlı gösteriler ve 3B eşleme etkinlikleri oluşturma özgürlüğü sundu. Müzeler, Tiyatrolar ve Gösteri Merkezleri için şaşırtıcı, interaktif görüntü teknolojileri çözümlerimiz her yaştan insana dokunma özgürlüğü sunuyor. Projektörlerimizin ve profesyonel ekranlarımızın düşük satın alma maliyeti, Eğitim ve Ticaret pazarının özgürce birlikte çalışabilmesini sağlıyor. Teknolojimizin iş dünyasını başarıya götürürken nasıl özgürleştirdiğini keşfetmek için indirebileceğiniz vaka çalışmaları kitaplığımızı inceleyin.

Kategori: Projectors
Sector: Media Entertainment & Events
Panasonic projectors were used to create a sold-out musical theatre show using over a 100 Friesian horses.
Kategori: Projectors
Sector: Services, Simulation/Virtual Reality
Relying on cinematic visuals for their flight simulator experiences, French company Aslim chose Panasonic as the ideal provider of video-projectors to meet the companies designing and manufacturing needs.
Kategori: Projectors
Sector: Media Entertainment & Events, Rental & Staging
Panasonic projektörler, BBC Proms’un açılış gecesi ve Edinburgh Uluslararası Festivali’ndeki, Birinci Dünya Savaşı’nın yüzüncü yıl dönümünü anma törenlerinde olağanüstü bir görsel ve müzikal öykü anlatımı için kullanıldı.
Kategori: Projectors
Sector: Media Entertainment & Events, Rental & Staging
Panasonic, projeksiyon eşlemenin sınırlarını yeniden belirlemek için Projection Artworks ile iş birliği yaptı.
Kategori: Professional displays
Sector: Enterprise, Services, Finance, Banking & Insurance
EY, modern teknolojinin çalışma ortamlarını ve birlikte çalışma avantajlarını nasıl geliştirebileceğini etkileyici bir şekilde gösteren bir multimedya galerisi ve toplantı odası kurdu.

Pages