Referanslarımız

Panasonic Görsel Sistemler, Avrupa'nın her köşesindeki müşterilerine değerini kanıtladı. Panasonic etkinlik düzenleyicilere özel canlı gösteriler ve 3B eşleme etkinlikleri oluşturma özgürlüğü sundu. Müzeler, Tiyatrolar ve Gösteri Merkezleri için şaşırtıcı, interaktif görüntü teknolojileri çözümlerimiz her yaştan insana dokunma özgürlüğü sunuyor. Projektörlerimizin ve profesyonel ekranlarımızın düşük satın alma maliyeti, Eğitim ve Ticaret pazarının özgürce birlikte çalışabilmesini sağlıyor. Teknolojimizin iş dünyasını başarıya götürürken nasıl özgürleştirdiğini keşfetmek için indirebileceğiniz vaka çalışmaları kitaplığımızı inceleyin.

Kategori: Projectors, Professional displays
Sector: Leisure, Museums
Czech National Technical Museum uses Panasonic projectors and displays to create an engaging historical exhibition.
Kategori: Projectors
Sector: Leisure, Restaurant & Bar
Prag'da restoran ve bar sektöründe başarılı olmanın yolu, şehrin daha önce görmediği, insanların ağzını açık bırakacak bir şey sunmaktan geçiyor. Panasonic'in projeksiyonu sayesinde Crazy Daisy kokteyl barı bunu başardı.
Kategori: Broadcast & ProAV, Projectors, Professional displays
Sector: Europe, Education, University & College
Edge Hill Üniversitesi esnek bir mezuniyet töreni alanında Panasonic teknolojisi ve Panapto yazılımını bir araya getiren bir ders kaydı çözümü uyguluyor.
Kategori: Projectors
Sector: Media Entertainment & Events, Rental & Staging
QED, 2021'in Birleşik Krallık Kültür Şehri ödülü sahibinin açıklandığı, canlı televizyon yayını ortamı olarak da kullanılan The Deep in Hull'da mükemmel bir mimari projeksiyon yansıtma etkinliği sunmak için Panasonic'in yüksek parlaklıklı lazer projektörlerinden faydalanıyor.
Kategori: Projectors
Sector: Europe, Public Sector & Institutions, Public Facility, Transport & Logistics, Transport - Rail
ADi Audiovisual, Panasonic'in 10.000 lümenlik lazer projektörünü, dnp Supernova Infinity Ekranla birleştirerek King's Cross İstasyonu'ndaki "Yer Altında Sanat" sergisinde uyguluyor.

Pages