Referanslarımız

Panasonic Görsel Sistemler, Avrupa'nın her köşesindeki müşterilerine değerini kanıtladı. Panasonic etkinlik düzenleyicilere özel canlı gösteriler ve 3B eşleme etkinlikleri oluşturma özgürlüğü sundu. Müzeler, Tiyatrolar ve Gösteri Merkezleri için şaşırtıcı, interaktif görüntü teknolojileri çözümlerimiz her yaştan insana dokunma özgürlüğü sunuyor. Projektörlerimizin ve profesyonel ekranlarımızın düşük satın alma maliyeti, Eğitim ve Ticaret pazarının özgürce birlikte çalışabilmesini sağlıyor. Teknolojimizin iş dünyasını başarıya götürürken nasıl özgürleştirdiğini keşfetmek için indirebileceğiniz vaka çalışmaları kitaplığımızı inceleyin.

Kategori: Projectors
Sector: Leisure, Museums
Vila Nova de Gaia'da (Portekiz) yer alan Calem Bodega, şarabın hikayesini beş duyusuyla birden keşfetmek isteyenler için sürükleyici bir alan yarattı.
Kategori: Projectors, Professional displays
Sector: Leisure, Stadiums & Sports Facilities, Media Entertainment & Events, Rental & Staging
AV teknolojilerinin Bonus Arena ile bütünleştirilmesi görevini aldığında, Hull Nuway Audio Visual technologies, yüksek kaliteli, az bakım gerektiren projektörler ve ekranların tedarikçisi olarak yüzünü Panasonic'e döndü.
Otto Beisheim School of Management installs a lecture capture system utilising Panasonic AV technology and remote cameras
Financial services company AIB Group, moves its web and technology team to new building, equipped floor to ceiling with Panasonic display technology.
Kategori: Projectors
Sector: Retail, Supermarkets
Londis DCU, Dublin City Üniversitesi'nde yeni yapılmış olan perakende mağaza vitrinine birçok Panasonic teknolojisini dahil etmiştir.

Pages