Referanslarımız

Panasonic Görsel Sistemler, Avrupa'nın her köşesindeki müşterilerine değerini kanıtladı. Panasonic etkinlik düzenleyicilere özel canlı gösteriler ve 3B eşleme etkinlikleri oluşturma özgürlüğü sundu. Müzeler, Tiyatrolar ve Gösteri Merkezleri için şaşırtıcı, interaktif görüntü teknolojileri çözümlerimiz her yaştan insana dokunma özgürlüğü sunuyor. Projektörlerimizin ve profesyonel ekranlarımızın düşük satın alma maliyeti, Eğitim ve Ticaret pazarının özgürce birlikte çalışabilmesini sağlıyor. Teknolojimizin iş dünyasını başarıya götürürken nasıl özgürleştirdiğini keşfetmek için indirebileceğiniz vaka çalışmaları kitaplığımızı inceleyin.

Ziyaretçileri bir portal üzerinden yeniden hayal edilmiş yeni bir görsel dünyaya taşıyan Area, 15 etkinlik ve eğlenceyi aynı potada eriterek sanat, pazarlama, teknoloji ve tasarım dünyasının renklerini duyulara hitap eden bir alanda buluşturdu. Benzersiz sanat enstalasyonlarını, cazip marka açılışlarını ve ilham verici mini stantları bir araya getiren kompleks, geniş yelpazedeki etkinliklere uygun açık ve kapalı alanların oluşturulmasını amaçlıyor.
When Lighthouse Immersive undertook the task of reimagining an immersive exhibit highlighting the works of post-impressionist Dutch artist Vincent van Gogh, their first job became finding the perfect space. Once the group made arrangements to house the exhibit in the Toronto Star building, a historic location with deep ties to the greater Toronto community, the team would begin to make plans for the next stage of the project: Designing a setup consisting of a series of projectors that would work in tandem to transform the floors and walls of the industrial space. The finished exhibit would immerse visitors into the works of Van Gogh from every angle.
Omega'nın yeni müzesi, dünyaca ünlü saat markasının olağanüstü başarı öyküsünü gözler önüne seriyor.
Durham İlçesi, yerleşim bölgesinin kalbinde geniş ölçekli bir projeksiyon gönderimi ile Apollo Pavilion’un 50. Yıl Dönümünü kutluyor.
Cubex Centre Prague, Prag’ın “Şehir” bölgesi Pankrác’ta yer alan modern bir çok amaçlı merkezdir. İç mekanın benzersizliği ve modüllerden oluşması, en son teknoloji ürünü video sunum sistemiyle bir araya gelerek bu tesisi Orta ve Doğu Avrupa’nın sektör lideri haline getiriyor.

Pages