Referanslarımız

Panasonic Görsel Sistemler, Avrupa'nın her köşesindeki müşterilerine değerini kanıtladı. Panasonic etkinlik düzenleyicilere özel canlı gösteriler ve 3B eşleme etkinlikleri oluşturma özgürlüğü sundu. Müzeler, Tiyatrolar ve Gösteri Merkezleri için şaşırtıcı, interaktif görüntü teknolojileri çözümlerimiz her yaştan insana dokunma özgürlüğü sunuyor. Projektörlerimizin ve profesyonel ekranlarımızın düşük satın alma maliyeti, Eğitim ve Ticaret pazarının özgürce birlikte çalışabilmesini sağlıyor. Teknolojimizin iş dünyasını başarıya götürürken nasıl özgürleştirdiğini keşfetmek için indirebileceğiniz vaka çalışmaları kitaplığımızı inceleyin.

Kategori: Projectors
Sector: Europe, Enterprise, Education, Leisure, Retail
High performing, reliable and cost effective Panasonic LCD projectors are at the heart of this innovative solution taking the education world by storm.
Kategori: Projectors
Sector: Europe, Enterprise
High performing, reliable and easy to use Panasonic LCD projectors and 4K PTZ cameras are the vital visual elements in the state-of-the-art Grundfos corporate events venue.
Kategori: Projectors
Sector: Europe, Enterprise, Media Entertainment & Events
Budapeşte'de yılın en önemli etkinliği 20 Ağustos tarihinde gerçekleşti. Muhteşem kutlamalar ulusal televizyonda bile yayınlandı.
Kategori: Projectors
Sector: Europe, Education, University & College
Kategori: Projectors
Proje, ilk bakışta basit bir ekipman siparişi ile Kasım 2019'da başladı: Sensea Immersive, Crossmedia Group of Florence İtalya'nın prodüksiyonu altında Leonardo Da Vinci'nin çalışmalarına ve yaşamına dayanan sürükleyici bir sergi için yaklaşık bir düzine projektör tedarik etmek üzere Panasonic ile temasa geçti. Benzer sergiler İtalya ve Meksika'da zaten düzenlenmişti ve bu ekiplerin Tsawwassen, British Columbia'da da en yeni serginin oluşturulmasında yer almaları bekleniyordu. Bununla birlikte, projenin planlama aşamalarından tasarım aşamasına geçmesiyle işler daha karmaşık bir hal aldı. Bu noktada, başlangıçta Panasonic projektörlerinin tedarikçisi olarak sürece dahil edilen Sapphire Sound daha büyük bir rol üstlendi. Sapphire Sound'dan Steve Klassen, "Kanada'da gerçekleştirilen bu kurulumla bağlantılı olan İtalya ve Meksika'daki prodüksiyon ekipleri için [due to Covid restrictions] seyahat etmenin kolay olmayacağını öğrendik." dedi.

Pages