Referanslarımız

Panasonic Görsel Sistemler, Avrupa'nın her köşesindeki müşterilerine değerini kanıtladı. Panasonic etkinlik düzenleyicilere özel canlı gösteriler ve 3B eşleme etkinlikleri oluşturma özgürlüğü sundu. Müzeler, Tiyatrolar ve Gösteri Merkezleri için şaşırtıcı, interaktif görüntü teknolojileri çözümlerimiz her yaştan insana dokunma özgürlüğü sunuyor. Projektörlerimizin ve profesyonel ekranlarımızın düşük satın alma maliyeti, Eğitim ve Ticaret pazarının özgürce birlikte çalışabilmesini sağlıyor. Teknolojimizin iş dünyasını başarıya götürürken nasıl özgürleştirdiğini keşfetmek için indirebileceğiniz vaka çalışmaları kitaplığımızı inceleyin.

Kategori: Projectors
Sector: Public Sector & Institutions, Churches & Religious Organizations, Media Entertainment & Events
Panasonic 17,000 lumens projectors implemented by The Projection Studio for jaw dropping projections at York Minster
Kategori: Projectors
Sector: Leisure, Museums
National Museums Liverpool, bu kaçırılmaması gereken sergisiyle bütünleştirdiği Panasonic projeksiyon teknolojisinin yardımıyla toprak askerlerin hikâyesini anlatıyor.
Kategori: Projectors
Sector: Leisure, Cinema & Theatre, Media Entertainment & Events
Örebro Şehir Tiyatrosu, bu yıl üçüncü kez herkesin erişebileceği bir görsel sanat etkinliği gerçekleştirmek üzere Örebro Tiyatrosu’nda bir ön cephe gösterisi düzenliyor.
Kategori: Projectors, Professional displays
Sector: Leisure, Museums
Çek Ulusal Teknoloji Müzesi, ilgi çekici tarihi bir sergi yaratmak için Panasonic projektörlerini ve ekranlarını kullanıyor.
Kategori: Projectors
Sector: Leisure, Restaurant & Bar
Prag'da restoran ve bar sektöründe başarılı olmanın yolu, şehrin daha önce görmediği, insanların ağzını açık bırakacak bir şey sunmaktan geçiyor. Panasonic'in projeksiyonu sayesinde Crazy Daisy kokteyl barı bunu başardı.

Pages