Referanslarımız

Panasonic Görsel Sistemler, Avrupa'nın her köşesindeki müşterilerine değerini kanıtladı. Panasonic etkinlik düzenleyicilere özel canlı gösteriler ve 3B eşleme etkinlikleri oluşturma özgürlüğü sundu. Müzeler, Tiyatrolar ve Gösteri Merkezleri için şaşırtıcı, interaktif görüntü teknolojileri çözümlerimiz her yaştan insana dokunma özgürlüğü sunuyor. Projektörlerimizin ve profesyonel ekranlarımızın düşük satın alma maliyeti, Eğitim ve Ticaret pazarının özgürce birlikte çalışabilmesini sağlıyor. Teknolojimizin iş dünyasını başarıya götürürken nasıl özgürleştirdiğini keşfetmek için indirebileceğiniz vaka çalışmaları kitaplığımızı inceleyin.

Alman Büyükelçiliği, Almanya'nın AB Konseyi başkanlığının sona ermesini kutlamak amacıyla Paris'teki Palais Garnier'in duvarlarına yansıtılan bir ses ve ışık gösterisi düzenledi. Bu etkinliğin hem teknik hem de görsel ve sesli kurulumundan sorumlu olan Mvision, 50.000 lm'lik PT-RQ50K projektörler kullandı.
Kategori: Projectors
Sector: Europe, Leisure, Museums
Kategori: Projectors
Sector: Europe, Leisure, Museums
24 pieces of Panasonic laser projectors provide visitors with a unique experience.
Kategori: Projectors
Sector: Europe
Stockholm'ün simgesel Belediye Binası üzerinde yapılan insanın uzaya ilişkin fikir ve düşüncelerinin kutlanmasına yönelik projeksiyon eşlemesi, Panasonic projektörler için ideal bir meydan okuma oldu.

Pages