Referanslarımız

Panasonic Görsel Sistemler, Avrupa'nın her köşesindeki müşterilerine değerini kanıtladı. Panasonic etkinlik düzenleyicilere özel canlı gösteriler ve 3B eşleme etkinlikleri oluşturma özgürlüğü sundu. Müzeler, Tiyatrolar ve Gösteri Merkezleri için şaşırtıcı, interaktif görüntü teknolojileri çözümlerimiz her yaştan insana dokunma özgürlüğü sunuyor. Projektörlerimizin ve profesyonel ekranlarımızın düşük satın alma maliyeti, Eğitim ve Ticaret pazarının özgürce birlikte çalışabilmesini sağlıyor. Teknolojimizin iş dünyasını başarıya götürürken nasıl özgürleştirdiğini keşfetmek için indirebileceğiniz vaka çalışmaları kitaplığımızı inceleyin.

Omega'nın yeni müzesi, dünyaca ünlü saat markasının olağanüstü başarı öyküsünü gözler önüne seriyor.
Durham İlçesi, yerleşim bölgesinin kalbinde geniş ölçekli bir projeksiyon gönderimi ile Apollo Pavilion’un 50. Yıl Dönümünü kutluyor.
Cubex Centre Prague, Prag’ın “Şehir” bölgesi Pankrác’ta yer alan modern bir çok amaçlı merkezdir. İç mekanın benzersizliği ve modüllerden oluşması, en son teknoloji ürünü video sunum sistemiyle bir araya gelerek bu tesisi Orta ve Doğu Avrupa’nın sektör lideri haline getiriyor.
Kategori: Projectors
Sector: Leisure, Cinema & Theatre, Transport & Logistics, Transport - Maritime
VIDELIO HMS, Celebrity Edge gemisinin gösteri salonunu tüm yolcuları eğlendirecek olağanüstü sahne tasarımları yaratmak üzere Panasonic projektörler ile donattı.
Kategori: Projectors
Sector: Healthcare, Hospitals
IVRSYSTEMS, Panasonic PT-EZ770 projektörlerin yardımıyla yenilikçi bir çözüm geliştirdi. Mobil bir video ünitesi hastalara sakinleştirici ve kişiselleştirilmiş bir deneyim sunan rahatlatıcı filmleri tavana yansıtıyor.

Pages