Phone number:
Phone number:
Current language: Türkçe

Referanslarımız

Panasonic Görsel Sistemler, Avrupa'nın her köşesindeki müşterilerine değerini kanıtladı. Panasonic etkinlik düzenleyicilere özel canlı gösteriler ve 3B eşleme etkinlikleri oluşturma özgürlüğü sundu. Müzeler, Tiyatrolar ve Gösteri Merkezleri için şaşırtıcı, interaktif görüntü teknolojileri çözümlerimiz her yaştan insana dokunma özgürlüğü sunuyor. Projektörlerimizin ve profesyonel ekranlarımızın düşük satın alma maliyeti, Eğitim ve Ticaret pazarının özgürce birlikte çalışabilmesini sağlıyor. Teknolojimizin iş dünyasını başarıya götürürken nasıl özgürleştirdiğini keşfetmek için indirebileceğiniz vaka çalışmaları kitaplığımızı inceleyin.

Kategori: Projectors
Sector: Europe, Leisure, Museums
A light and sound show that brings art closer to the public in a striking and interactive way. The company in charge of the event’s technical and audiovisual setup, Fluge AV, used Panasonic projectors and lenses.
Kategori: Projectors
Sector: Europe, Leisure, Museums, Services, Exhibition
5-Channel Fulldome System featuring Panasonic technology
Kategori: Projectors
Sector: Europe, Leisure, Museums
Panasonic teknolojisine sahip 5 kanallı Fulldome sistem
Kategori: Projectors
Sector: Europe, Media Entertainment & Events
The Monumental Tour is a concept driven by artists Michael Canitrot and Jéremie Bellot which combines electronic music, historical features and architectural aspects. This event allows spectators to live an extraordinary sensory experience in some of France’s iconic landmarks: the audience watches a show of light and visual creations by the collective designers of AV-Extended while listening to electronic music played by DJs and other new talents.
Alman Büyükelçiliği, Almanya'nın AB Konseyi başkanlığının sona ermesini kutlamak amacıyla Paris'teki Palais Garnier'in duvarlarına yansıtılan bir ses ve ışık gösterisi düzenledi. Bu etkinliğin hem teknik hem de görsel ve sesli kurulumundan sorumlu olan Mvision, 50.000 lm'lik PT-RQ50K projektörler kullandı.

Pages