Referanslarımız

Panasonic Görsel Sistemler, Avrupa'nın her köşesindeki müşterilerine değerini kanıtladı. Panasonic etkinlik düzenleyicilere özel canlı gösteriler ve 3B eşleme etkinlikleri oluşturma özgürlüğü sundu. Müzeler, Tiyatrolar ve Gösteri Merkezleri için şaşırtıcı, interaktif görüntü teknolojileri çözümlerimiz her yaştan insana dokunma özgürlüğü sunuyor. Projektörlerimizin ve profesyonel ekranlarımızın düşük satın alma maliyeti, Eğitim ve Ticaret pazarının özgürce birlikte çalışabilmesini sağlıyor. Teknolojimizin iş dünyasını başarıya götürürken nasıl özgürleştirdiğini keşfetmek için indirebileceğiniz vaka çalışmaları kitaplığımızı inceleyin.

Kategori: Projectors
Sector: Exhibition
Fiera Milano Congressi is refreshing the layout at MiCo with 36 Panasonic projectors, including 30 PT-RZ770 and 6 PT-DZ21K2, while a fibre optic signal routing ensures top quality throughout.
Kategori: Projectors
Sector: Manufacturing, Other Manufacturing
Teseo, a leading company in the leather-products sector, used Panasonic PT-VX610 video projectors to reproduce patterns directly on to the leather prior to cutting for faster, more accurate work.
Kategori: Projectors
Sector: Europe, Media Entertainment & Events
Lyon'da düzenlenen Işık Festivali her yıl milyonlarca izleyicinin dikkatini çekiyor. Urbanscreen, Panasonic projektörlerinin yardımıyla Aralık 2016'daki bir etkinlik sırasında Musée des Confluences'de etkileyici bir ışık şovu sahneledi.
Kategori: Projectors
Sector: Education, University & College
Dublin City Üniversitesi, Panasonic lazer projeksiyon teknolojisinin sunumunu içeren, AV dönüşümüne başlıyor
Kategori: Projectors
Sector: Education, University & College
Durham Üniversitesi'nin yeni fizik binasının açılışını kutlamak için 3B yansıtmada Panasonic projektörler kullanıldı

Pages