Referanslarımız

Panasonic Görsel Sistemler, Avrupa'nın her köşesindeki müşterilerine değerini kanıtladı. Panasonic etkinlik düzenleyicilere özel canlı gösteriler ve 3B eşleme etkinlikleri oluşturma özgürlüğü sundu. Müzeler, Tiyatrolar ve Gösteri Merkezleri için şaşırtıcı, interaktif görüntü teknolojileri çözümlerimiz her yaştan insana dokunma özgürlüğü sunuyor. Projektörlerimizin ve profesyonel ekranlarımızın düşük satın alma maliyeti, Eğitim ve Ticaret pazarının özgürce birlikte çalışabilmesini sağlıyor. Teknolojimizin iş dünyasını başarıya götürürken nasıl özgürleştirdiğini keşfetmek için indirebileceğiniz vaka çalışmaları kitaplığımızı inceleyin.

Kategori: Projectors
Sector: Media Entertainment & Events, Rental & Staging
Panasonic has partnered with Projection Artworks to redefine the limits of projection mapping.
Kategori: Projectors
Sector: Media Entertainment & Events, Rental & Staging
Panasonic projectors have been used to tell a remarkable visual and musical story commemorating the centenary of the First World War at both the opening night of the BBC Proms and the Edinburgh International Festival.
Kategori: Projectors
Sector: Education, University & College
Kategori: Professional displays
Sector: Enterprise, Services, Finance, Banking & Insurance
EY has created a multimedia showroom and meeting room which impressively shows how modern technology can improve working environments alongside the benefits of collaborative working.
Kategori: Projectors
Sector: Europe, Leisure, Amusement & Theme Parks

Pages