Panasonic 2012 Londra Olimpiyatlarında rol alıyor

2012 Londra Olimpiyatları şüphesiz hatırlanacak bir Olimpiyat.

Panasonic 2012 Londra Olimpiyatlarında rol alıyor

2012 Londra Olimpiyatları şüphesiz hatırlanacak bir Olimpiyat. İngiltere’nin her noktasından gelen içten destek ile desteklenen inanılmaz spor başarıları ile Olimpiyat tarihinde kahramanlar ortaya çıktı ve hikayeler yazıldı.


Açılış Seremonisinde Projektörler

Olimpiyat Ateşi

Tarihte İlk 3d Oyunlar

Full HD 3D sahne

Panasonic tarafından geliştirilen süper parlak DLP® projektör "DZ21K," 2012 Londra Olimpiyat Oyunları’nda anahtar bir rol oynadı. Bu 3 bölümlük seri projektörlerin 2008 Pekin'de yaşanan hayal kırıklıklarından başlayarak ve 2012 Londra Açılış Seremonisinde projektör sektöründeki başarıya kadar nasıl geliştirildiğinin öyküsünü belgeliyor. Lütfen serinin 1. bölümüne bakın.

Bölüm 1 >> Bölüm 2 >> Bölüm 3 >>


Panasonic’in Olimpiyat Oyunlarını çarpıcı bir ortama dönüştürmede rol oynadığını söylemekten mutluluk duyuyoruz. Resmi Dünya Olimpiyat Ortağı olan projektörlerimiz ve ekranlarımız Açılış Seremonisinden yarışma ortamlarına kadar ve yayın stüdyolarından evlere kadar oyunların dünyaya sunulmasında merkezi bir rol oynadı.
Oyunların anahtar katılımcıları şimdiye kadar en iyisi olarak değerlendirilen Açılış Seremonisinde Danny Boyle’nin hayalinin gerçeğe dönüştürülmesine yardımcı olan – Panasonic PT-DZ21K Serisi projektörlerdi. Bu projektörler– çarpıcı 3D sinema salonları, profesyonel plazma ekranlar ve son teknoloji yayın ekipmanları’ ile desteklendi.

 

 

Hikayenin devamını buarada bulabilirsiniz >>