Current language: Türkçe
  • KULLANIM SEVIYESI EKRANLAR

İş Yerleri için Giriş Seviyesi Profesyonel LED Ekranlar

Profesyonel kullanım için giriş seviyesi Panasonic ekranlar

4K ve HD ekranlar göze çarpmak için tasarlandı

Her şeyin ötesinde, ticari mesajınızı karşı tarafa iletmek anlık bir görsel etki yaratmanız anlamına gelir. Sizlere, farklı mekanlarda kalabalık arasından öne çıkmanıza yardım edecek kapsamlı, yüksek kaliteli, profesyonel 4K ve HD LED ekran çözümleri yelpazesi sunuyoruz. Bu çözümlerimizi mağazalardan alışveriş merkezlerine, toplantı odalarından otel resepsiyonlarına kadar her yerde uygulabilirsiniz.

Aynı zamanda Panasonic tek bir bilgisayardan bir LAN ağı üzerinden 2048 cihaza kadar takip ve kontrol yapabileceğiniz ücretsiz takip yazılımı (Çoklu Takip ve Kontrol Yazılımı) sunuyor. Bu, bir tesis veya mağazadaki birçok cihazın kontrolünü daha basit hale getiriyor ve içerik değişikliklerinin LAN üzerinden yapılabilmesini sağlıyor.

Çarpıcı 4K ekranlar

43 inçten 86 inçe kadar LED ekranlarla, 4K giriş seviyesi ekranlarımız özellikle kalabalık ortamlarda göze çarpmak için size daha fazla özgürlük verecek. Yüksek görünürlük, mekandan tasarruf eden tasarımlar ve konumunun aydınlatma ortamına adapte olabilen akıllı ekranlar için geniş izleme açıları sunmaktayız.Aynı zamanda ekranlarımız hafif olduğu için daha önce hiç olmadığı kadar çok yerde manzara, portre veya çoklu ekran formasyonunda güvenli bir şekilde ve kolayca kurulabilmektedir.

Giriş seviyesi ürün serisi, harici kablo veya dekodere ihtiyaç olmadan 4K video, hareketsiz görüntü ve full HD içerik oynatmaya izin veren entegre 4K USB medya oynatıcısına sahiptir.

En iyi netlik için full HD

Tüm Panasonic Profesyonel Ekranlar harika resim kalitesi ve özellikle hareketli halka açık kapalı mekanlarda hayati önem taşıyan mesajınızın canlı ve açık iletimi için 1080p full HD özelliğine sahiptir. Ayrıca iş uygulamanıza uyması için fonksiyonel pano monte etmenize izin veren kolay sistem genişlemesi için birçok destek girişi sunuyoruz. Ekranlarımız bir dekoder veya bilgisayar kullanmadan dinamik tabela çalıştırabileceğiniz USB oynatıcı özelliğine de sahiptir.

4K ve Full HD ekranlarımızın size hangi alternatif yolları sağladığını keşfedin. Vaka incelemelerimiz hakkında bilgi alın veya ekran serimizi inceleyin.