• Ekranlar SSS

Ekranlar - SSS

S. Video içeriğini görebiliyorum fakat komple görüntü mor. 

C. Lütfen uzaktan kumandadaki "Menü" düğmesine basın. Ekranda "Kurulum" menü sayfası 1 görüntülenecektir, yukarı/aşağı "Seçili Bileşen/RGB" işaretli öğeye kaydırın.  Giriş sinyaliniz "RGB" veya "Bileşen" için doğru tipe ayarladığınızdan emin olun. 

 

S. Ekran Koruyucumu ayarlanan zamanlarda açılacak ve kapanacak şekilde ayarlayamıyorum. 

C Lütfen menü sayfası 2/2’deki "Geçerli saat" seçeneğini ayarlayın ardından Ekran Koruyucusunu ayarladığınız zamanlarda ayarlayabileceksiniz. 

 

S. Resmim tam ekrana oturmuyor ve resmin sol ve sağ tarafında gri çubuklar var. 

C. Lütfen tam ekranı doldurmak için uzak kumandanızı kullanarak doğru "en boy oranını" seçin.  

 

S. Monitörümü her açtığımda 3D ile ilgili bir uyarı mesajı alıyorum. Uzaktan kumandada "Geri Dön" düğmesine basınca mesaj kayboluyor, fakat sonra bir sonraki monitörü açışımda 3D uyarı tekrar görüntüleniyor.

C. Lütfen uzaktan kumandadaki "Menü" düğmesine basın. Ekranda "Kurulum" menü sayfası 1/2 görüntülenecektir, yukarı/aşağı "OSD Dili" öğesine kaydırın ve 3 saniye boyunca uzaktan kumandadaki "Tamam" düğmesini basılı tutun. Ekranda yeni bir menü görüntülenecektir lütfen "Seçenekler" sekmesini seçin. Şimdi "Seçenekler Menüsü" sayfası 1/3 görüntülenecektir sayfa 3/3 ve "3D Güvenlik Tedbirleri" işaretli öğeye ulaşana kadar aşağı kaydırın ve "Kapalı" öğesini seçin. Bir uyarı mesajı görüntülenecektir lütfen "Evet" seçeneğini seçin. Şimdi menülerden kurtulmak için uzaktan kumandadaki geri düğmesine basın.