• SERVIS VE YÜKLEMELER

Panasonic Business Visual Systems için servis ve indirmeler

Projektör, Ekran ve HDVC ürünleri için tüm müşteri destek bilgilerini bulun

Teknoloji, uygun müşteri hizmetleri ve desteği olmadan bir hiçtir. Bu nedenle tüm projektörlerimiz, ekranlarımız, HDVC ve aksesuarlarımız Avrupa genelinde hem satış öncesi hem de satış sonrası uzmanlar tarafından desteklenmektedir.

Yardıma mı ihtiyacınız var? Bize Ulaşın

Özel uzmanlarımızla temasa geçmenin çeşitli yolları vardır: Bilgi tabanına bir soru gönderin, bize e-posta gönderin veya Servis ve Destek merkezimizi arayın.

Gönül rahatlığınız için varlıklarınızı kolayca yönetmek, garantinizi etkinleştirmek ve size hızlı ve verimli müşteri desteği sağlamak üzere gereken tüm bilgilere sahip olmamız amacıyla satın aldığınız ürünleri kaydetmenizi öneririz.

Servis seviyenizi en üst seviyeye taşıyın

Panasonic CARES

Uzaktan izleme ve Gelişmiş Servis çözümleri ile Müşteri Güvencesi

Kuruluşunuzdaki projektörlerin veya ekranların kullanımından sorumluysanız sürekli kullanılabilirliklerinin sağlanmasının ne kadar kritik olduğunu bilirsiniz. Görsel teknolojiniz güncel değil ve çalışmıyorsa veya beklenmedik bir şekilde arızayla karşılaşırsanız bu durum zaman, para ve üretkenlik açısından son derece maliyetli olabilir. Artık bu sorun için bir çözüm var: Panasonic CARES – Uzaktan izleme ve Gelişmiş Servis çözümleri ile Müşteri Güvencesi, işletmenizdeki projektörler ve ekranlar için Mobil Sanal Ağımız üzerinden bağlı bir hizmet olup çalışma süresini en üst düzeye çıkarmanıza, masraflı arızaları en aza indirmenize ve profesyonel önceliklerinize odaklanmanıza yardımcı olur.