Phone number:
Phone number:
Current language: Türkçe

SOLID SHINE

Solid Shine teknolojisiyle donanımlı projektörler

SOLID SHINE™ Serisi projektörler LED/Lazer-birleşik ışık kaynağı kullanır, ileri nesil güvenilirlik ve esneklik sağlar.
İlgili modeller aşağıdaki gibidir:

SolidShine

 

RT-RZ470/PT-RW430 Serisi Sunumunu İzleyin

 

Uzun Ömürlü Güvenilirlik ve Yüksek Resim Kalitesi

SOLID SHINE Serisi projektörler, klasik lamba tabanlı projektörlerle görülmemiş hem sağlam güvenilirlik  hem de uzun ömürlü parlaklık sağlar.

 

LED / Lazer - Kombinasyonlu Işık Kaynağının Faydaları

           Işık kaynağını veya hava filtresini değiştirme ihtiyacı olmaması TCO'da çarpıcı bir azalma sağlar.

           Uzun süreli mükemmel resim kalitesi ve parlaklığı sağlanır.

           Klasik projektörlerin seviyesinin üstüne çıkan güzel, canlı renkler.

           Görüntü güç açıldıktan hemen sonra görüntülenir ve
           gücü kapattıktan sonra soğutmaya gerek yoktur. Güç kapatıldıktan hemen sonra anında açılabilir ve
           istediğiniz kadar açılıp/kapatılabilir.

 

LED / Lazer Kombinasyonlu Işık Kaynağı ile 20.000 Saatlik Sürekli Çalışma Sağlar

Bu yeni ışık kaynağı yaklaşık 20.000 saat boyunca hiç bakım gerektirmez.* Çoğu durumda, bir sonraki yenileme döngünüze kadar bakım olmayacağı anlamına gelir. Doğal olarak, kullanım sırsaında lamba yanması sorunları yoktur, böylece güvenilirlilik daha da arttırılır. Dikkatli bir şekilde tasarlanan contalı optikler sayesinde filtrenin temizlenmesine gerek yoktur.

Sonuç olarak, lamba maliyetleri, bakış işçiliği ve lamba yedekleme zorluğundan yapılan tasarruflar sayesinde çalışma maliyeti önemli ölçüde azaltılır.

 

Uzun Dönem Parlak, Güzel Görüntü Kalitesi

PT-RZ470/RW430'da 3,500 lumen vardır 20.000:1'lik kontrastı da mükemmeldir ve görüntüler geniş bir dinamik aralıkla üretilir. PT-RZ470'de Full-HD (1,920 x 1,080) DLP™ çip özelliğiyle yeniden boyutlandırma olmadan yüksek detaylı Full-HD görüntü imkanı sağlar.parlaklık. LED/Lazer-birleşik ışık kaynağı lamba tabanlı projektörlere kıyasla son derece yavaştır. SOLID SHINE aygıtı ışık kaynağının ışık yoğunluğunu tespit etmek ve beyaz dengesindeki ilgili değişiklikleri düzeltmek için dahili sensörü kullanır. Bunların tümü uzun süreli mükemmel resim kalitesi sağlar.

20.000:1'lik kontrastı da mükemmeldir ve görüntüler geniş bir dinamik aralıkla üretilir. PT-RZ470 aynı zamanda Full-HD (1,920 x 1,080) DLP™ çip özelliğine de sahiptir, yeninden boyutlandırma olmadan yüksek detaylı Full-HD görüntüler sağlar.

Üstün Renk Üretimi

LED/Lazer-birleşik ışık kaynağı sıradan bir lambaya kıyasla daha yüksek seviyeli bir renk saflığı sayesinde daha geniş renk aralığı elde etmeye izin verir. Renkler klasik projektörlere kıyasla daha canlıdır.

 

30x Sürücü Anahtarlama ile Olası Renk Bozuklukları Giderilir

Klasik lambalı 1-çipli DLP™ sistemi projektörlerde, zaman bölümü için bir renk tekerleği kullanılır ve  insan gözüyle buluştuğunda tam bir renk paleti sonucunu veren bir yöntemle çoğalır. PT-RZ470/RW430'da, bu  LED/Lazer-birleşik ışık kaynağını açıp kapatarak gerçekleştirilir. Eşsiz bir Panasonic güç kaynağı devresi  ultra hızlı 30x aygıtla çoğullama yapan bir zaman bölümü sağlar.* Sonuçta, yüksek çözünürlüklü görüntüler neredeyse sıfır renk kırılması ortaya koyar.**

 

Mükemmel TCO ve Esnek Kurulum

SOLID SHINE Serisi projektörlerdeki yeni LED/Lazer-birleşik ışık kaynağı lamba veya filtre değiştirmeden yaklaşık 20.000 saat* çalışma sağlar. Bu bakım maliyetlerini ve işçiliği büyük ölçüde azaltır.
 

Yeni ışık kaynağı için orijinal olarak tasarlanmış, etkili soğutma sistemi ve toza dayanıklı yapı ile yüksek derecede sağlam bir sistem elde edilmiştir. Uzun süreli bir sabit çalışma ve sağlam güvenilirlik elde edersiniz.
 

2x zoom lens, son derece geniş lens değiştirme aralığıve 360-derece kurulum gibi sistem özellikleri yüksek esneklikli bir kurulumu destekler. DİJİTAL LİNK aynı zamanda tek bir kabloyla uzun mesafeli dijital aktarım olanağı sağlar.
 

Profesyonel Sistem Entegrasyonu

Anında Görüntüleme - Kullanım Sonrası Soğutmaya İhtiyaç Yoktur

Projektörün ısınması için zaman gerektiğinden lamba tabanlı projektörlerde görüntüler hızlı bir şekilde görüntülenmez. PT-RZ470/RW430 ile, görüntü neredeyse anında görüntülenir. Ayrıca gücü kapatırken de soğutma süresi gerekli değildir, böylece projektörü istediğiniz kadar hızlıca açıp kapatabilirsiniz.

 

7/24 Operasyon

Sıradan lambalar sürekli çalışma için uygun değildir. 
PT-RZ470/RW430 lamba kullanmadığı için, etkili bir soğutma sistemine sahiptir ve ™ 7/24 çalışabilen, uzun ömürlü bir DLP çipi kullanır.

 

Kenar karıştırmalı Çoklu Ekran, portre modu, 3D projeksiyon veya Dijital Link gibi daha fazla fonksiyonu keşfetmek için, lütfen PT-RZ470E, PT-RW430E, PT-RZ370E ve PT-RW330 ürün sayfalarını ziyaret edin.